ارسال سریع دارو و تجهیزات درمانی در کوتاه ترین زمان

برخی مرسوله‌ها ذاتا نیاز دارند بدون کوچکترین اتلاف وقت و در سریع‌ترین زمانی که امکان دارد، به مقصد برسند؛ یعنی تاخیر در ارسال این مرسوله‌ها می‌تواند اثرات و نتایج جبران ناپذیری داشته باشد.یکی از این موارد، ارسال سریع دارو و تجهیزات درمانی است که به دلیل حساسیت آن لازم است این مرسولات به دست کسانی سپرده شود که بارها و بارها از پس آزمایش‌های مختلف، سربلند بیرون آمده‌اند.

تجهیزاتی که گاهی حتی یک دقیقه تاخیر در ارسال آن‌ها می‌تواند اثرات جبران ناپذیری داشته باشد و بالعکس، ارسال سریع دارو و تجهیزات می‌تواند حتی یک زندگی دوباره ببخشد یا مانع از بروز اتفاقات و رخدادهای ناگوار و جبران ناپذیر شود. همین موضوع هم اهمیت این مسئله را چند برابر می‌کند.

“ارسال سریع دارو و تجهیزات درمانی در کوتاه ترین زمان ممکن”

همه ما بارها و بارها زنان و مردان سالخورده‌ای را دیده‌ایم که صبح و عصر توی پارک‌ها ورزش می‌کنند. صحنه‌ای که پر است از نشاط و امید به زندگی و قطعا تماشای این ورزش گروهی برای همه ما جذابیت بسیار دارد؛ اما آلودگی هوا یا فشار بیش از حد در ورزش می‌تواند به دلیل شرایط سنی این افراد، باعث شود آن‌ها دچار سرگیجه، تهوع یا حتی حالتی شبیه حمله قلبی شوند. در این شرایط اولین اقدام باید رساندن قرص‌های این شخص به او باشد و کوچکترین تاخیر در این ارسال می‌تواند پایانی ناگوار و تلخ را رقم بزند.
برای خود ما هم پیش آمده که به دلیل استرس یا فشار کار، یا حتی ماندن طولانی مدت در ترافیک، دچار معده درد یا سردردهای شدید شویم که با یک قرص معمولی، این مشکل رفع می شود. اما تداوم این روند و نخوردن قرص می‌تواند شرایط را حادتر و درد را بیشتر کند. البته ما هم معمولا به دلیل نبود فرصت کافی و در دسترس نبودن داروخانه، ترجیح می‌دهیم درد را تحمل کنیم که این موضوع روی کار و تمرکز ما اثر منفی بسیاری می‌گذارد.

یا یک خانمی را تصور کنید که به دلیل مهمانی شب قبل که تا دیروقت طول کشیده، صبح کمی دیرتر از خواب بیدار شده و به دلیل عجله برا رسیدن به موقع در محل کار، هنگام خروج از منزل، قرص‌های روزانه‌اش را فراموش کرده، نسخه مورد تایید پزشک نیز همراهش نیست که بتواند قرص‌ها را از داروخانه تهیه کند.

در همه این شرایط به نظر شما بهترین راهکار چیست و بویژه در زمانی که نیاز به دارو به شدت حیاتی است، چطور می‌توان در سریع‌ترین زمان ممکن به داروها دسترسی پیدا کرد؟ قطعا همه ما دوست داریم در این شرایط، یا داروهامان را فراموش نمی‌کردیم و آن‌ها همراه ما بودند یا کسی می‌توانست داروها را در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه برای ما ارسال کند تا تاخیری در مصرف آن‌ها پیش نیاید.

“الوپیک این تعهد را دارد که مرسولات مشتریان خود را بدون هیچ آسیب و خسارتی در سریع‌ترین زمان ممکن به مقصد برساند”

 

در چنین شرایطی ساده‌ترین کار این است که از طریق اپلیکیشن الوپیک، سفیر مورد نظر خودتان را انتخاب و نوع درخواست و آدرس مبداء و مقصد را مشخص کنید. سفیران الوپیک که برای انجام این ماموریت‌های خاص آموزش های لازم را دیده‌اند، در سریع‌ترین زمان ممکن، مرسوله را تحویل گرفته و به شما می‌رسانند.

 

 

قطعا یکی از جنبه‌های مهم و حیاتی در زمینه مرسولات، موضوع دارو و تجهیزات پزشکی است، به این دلیل که افراد نیازمند درمان، چشم انتظار این موارد هستند و سالم و به موقع رسیدن این اقلام برای آن افراد اهمیت فراوانی دارد و می‌تواند بار استرس، فشار و درد را از دوش ما بردارد.

 

 

دیدگاه ها

avatar