الوپیک به سراغ سوپرمارکت‌ها می‌رود!

شاید الوپیک را فقط با سرویس پیک موتوری بشناسید اما حقیقت این است که الوپیک خدمات ویژه و ناشناخته‌ای دارد! ما تصمیم گرفته‌ایم از این به بعد با معرفی تمام خدمات و سرویس‌های الوپیک به شما کمک کنیم تا برای نیازهایتان سرویس مناسب‌تری را انتخاب کنید. با یک انتخاب مناسب هم هزینه شما کاهش می‌یابد و هم سرعت الوپیک در خدمت‌رسانی به شما بیشتر می‌شود. امروز به سراغ سوپرمارکتی‌ها می‌رویم!

اگر سوپر مارکت دارید این مطلب را تا انتها بخوانید!

الوپیک یک سوپراپلیکیشن در حوزه حمل و نقل است به این معنا که باید نیازهای بسیاری را پاسخگو باشد. از پیک موتوری و وانت بار گرفته تا پست آنلاین و سرویس API برای کسب و کارهای آنلاین. الوپیک تمرکز ویژه‌ای روی کسب و کارهای دارد و خدمات ویژه‌ای به کسب و کارها و فروشگاه‌هیا اینترنتی ارائه می‌کند. حالا الوپیک به سراغ سوپرمارکت‌ها آمده و می‌خواهد مشتری را از طریق اپلیکیشن به سوپرمارکت متصل کند!

الوپیک چطور به کمک سوپرمارکت شما می‌آید؟

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن الوپیک 

همانطور که میدانید الوپیک این قابلیت را دارد که با هر صنفی همکاری کند. هر جا که نیاز به ارسال کالا یا مرسوله ای باشد، الوپیک آماده خدمات رسانی است.

سوپرمارکت ها یکی از اصنافی هستند که در روز حجم زیادی از اقلام مورد نیاز مشتریان را به مناطق اطراف خود ارسال می کنند، در گذشته مشتریان فقط می توانستند به صورت حضوری از سوپرمارکت ها خرید کنند، ولی حالا با پیشرفت تکنولوژی و پیدایش سیستم های خدمات آنلاین، خرید کردن از سوپرمارکت ها بسیار راحت تر و به صرفه تر شده است. 

الوپیک یکی از پیشگامان ارسال فوری کالا در همه نقاط تهران است، شهری که سرعت زندگی در آن بسیار بالاست. اصنافی که بتوانند محصولات و یا کالاهای خودشان را با سرعت به دست مشتریان خود برسانند نسبت به بقیه از رضایت بیشتر مشتریان برخوردارند.

حال تصور کنید شما مالک یک سوپرمارکت در یکی از محله های تهران هستید، مشتریان شما افرادی هستند که در آن محله رفت و آمد دارند یا در آنجا زندگی می کنند، حال سوال اینجاست که شما چطور می توانید به مشتریانی که در محله های دیگر هستند هم محصولات خود را بفروش برسانید؟!

الوپیک این فضا را به وجود آورده، شما از همین حالا می توانید کلیه محصولات و کالا های خود را در همه جای تهران با سرعت زیاد به دست مشتریانی برسانید که مشتریان شما نبودند ولی از الان به بعد می توانند تبدیل به مشتریان شما شوند. نکته اصلی اینجاست که خدمات الوپیک با هزینه بسیار پایین در دسترس شماست و نیازی نیست هزینه زیادی بابت این خدمات پرداخت کنید.

همچنین اگر شما فروشگاه آنلاین دارید، می توانید از الوپیک ( وب سرویس ) بگیرید، به این صورت که مشتریانی که از وب سایت یا اپلیکیشن، کالاهای شما را خریداری می کنند می توانند گزینه ارسال از طریق الوپیک را انتخاب کنند به محض تائید، نزدیک ترین سفیر الوپیک به محل برداشت مرسوله شما اعزام می شود تا ارسال کالای شما برای مشتریان از طریق الوپیک انجام پذیرد. در حال حاضر سوپرمارکت های زیادی هستند که به صورت آنلاین فعالیت می کنند و از خدمات ( وب سرویس ) الوپیک استفاده می کنند.

امنیت مرسولات یکی از تعهدات ما به شماست، کلیه مرسولاتی که توسط الوپیک جابجا می شوند بیمه هستند. همه موتور سواران الوپیک ( سفیران ) زیر نظر شرکت فعالیت می کنند و در زمان فعالیت در هر کجا که باشند، قابل رهگیری هستند. الوپیک نیز، خود زیر نظر اتحادیه پیک موتوری و وانت بار فعالیت می کند و کلیه خدمات ما، سفیران، مشتریان و … توسط پلیس فتا، پلیس ناظر بر فعالیت های اینترنتی کنترل می شوند.

دیدگاه ها

avatar

سرویس پیک اختصاصی (DEDICATE) چیست؟

زمان مطالعه: 10 دقیقه
مراحل درخواست سرویس اختصاصی برای ارسال درخواست سرویس اختصاصی دو راه پیش روی شما قرار دارد: از طریق وبسایت یا اپلیکیشن الوپیک. شما می‌توانید وارد سایت شده و پس از ورود به پنل کاربری گزینه پیک اختصاصی را انتخاب کنید....

با «پرداخت آنی»، بدون اسکناس پرداخت کنید

زمان مطالعه: 3 دقیقه
  این روزها هر چیزی به‌خصوص اسکناس که از فردی به فردی دیگر جابجا می‌شود، می‌تواند در چرخه انتقال ویروس کرونا موثر باشد. در این میان اسکناس‌ها به عنوان عامل انتقال بیش از ۳۰۰۰ نوع ویروس، یکی از خطرناک‌ترین اشیاء...