الوپیک امن ترین پیک برای ارسال مرسوله

در شهرهای بزرگ که شرکت های بسیار زیادی در آن فعال هستند و حجم کاری بالایی وجود دارد یکی از سرویس هایی که مرتبا مورد استفاده قرار میگیرد پیک موتوری است.

از پیک ها برای جابجایی انواع مرسوله در سطح شهر استفاده میشود و اگر شما هم از پیک استفاده کرده باشید حتما میدانید که شرکت های بسیار زیادی سرویس پیک موتوری ارائه میدهند و به همین دلیل انتخاب سرویس دهنده بی نقص و کارآمد برای سفارش دهندگان کار سختی است.

ممکن است مرسوله شما دیر به مقصد برسد یا اصلا نرسد! ممکن است خسارتی به مرسوله وارد شود و شما نتوانید خسارت خود را از شرکت پیک دریافت کنید و مشکلات دیگری که حتما افرادی که از سرویس پیک موتوری استفاده کرده اند با آن آشنا هستند.

اما چرا شما میتوانید از سرویس الوپیک با اطمینان خاطر استفاه کنید و چرا الوپیک امن ترین سرویس پیک موتوری است؟

افرادی که قصد دارند به عنوان پیک با ما همکاری داشته باشند مراحل اعتبار سنجی را پشت سر میگذارند و تمامی مدارک هویتی و عدم اعتیاد و سوء پیشینه از آنها گرفته میشود تا مشکلی از نظر سوابق نداشته باشند.

از طرفی کاربر میتواند از لحظه سفارش به صورت زنده حرکت پیک را روی نقشه مشاهده کند و تا آخرین لحظه رسیدن مرسوله به مقصد ببیند که پیک از چه مسیری در حال حرکت است و در صورت نیاز میتوانید با پیک تماس تلفنی برقرار نموده و شخصا با او صحبت کند.

مرسولاتی که ارزش مالی بالایی دارند میتواند بیمه شود و دیگر نگرانی بابت گم شدن یا خسارت دیدن مرسوله وجود ندارد زیرا بیمه تمامی خسارت های وارده را پوشش میدهد.

با توجه به نکات بالا دیگر برای کاربر نگرانی از بابت ارسال سریع و سالم مرسوله وجود ندارد و با کنترل و نظارت ۲۴ ساعته تیم پشتیبانی الوپیک , تمامی کاربران میتوانند از سرویس سریع و مطمئن با قیمت مناسب استفاده کنند.

دیدگاه ها

avatar

عکاس یا ابزار، کدامیک مهم تر است؟

وقتی صحبت از کسب و کار بومی می‌شود، تمامی جوانب مثل استفاده از نیروهای انسانی مورد بررسی قرار می‌گیرد. الوپیک، بزرگترین ناوگان حمل و نقل آنلاین با در اختیار داشتن منابع انسانی داخلی که هریک در تخصص خود بهترین هستند،...