آیا الوپیک قوی‌ترین

در حال حاضر راه اندازی یک سایت اینترنتی برای فروش کالا بسیار ساده و کم هزینه شده است و حتی بدون داشتن سایت هم میتوان با استفاده از شبکه های اجتماعی رایگان مانند تلگرام و اینستاگرام به راحتی با مشتری ها در ارتباط بود و هر نوع کالایی را به صورت آنلاین به فروش رساند.

اما یکی از دغدغه هایی که کاربران برای خرید از این فروشگا ها دارند زمان لازم برای رسیدن بسته به دست شان است.طبیعی است که در عصر دیجیتال همه دوست دارند در کمترین زمان ممکن کارشان انجام شود و این روز ها دیگر واقعا وقت طلاست !

اگر شما هم فروشنده اینترنتی کالایی هستید باید بدانید که طبق تحقیقات انجام شده ۷۵% از کاربران تمایل دارند تا از فروشگاه هایی خرید کنند که سرویس تحویل فوری دارند و همان روز کالای خریداری شده را برای مشتری ارسال میکنند.

توجه به این عدد نشان میدهد که اگر از یک سرویس تحویل سریع برای مجموعه خود استفاده کنید تا چقدر میتوانید میزان فروش آنلاین و در نتیجه سود دهی خود را افزایش دهید.

الوپیک به عنوان سریعترین و مطمئن ترین ارائه دهنده خدمات آنلاین پیک موتوری در سراسر تهران میتواند بهترین کمک به شما برای تحویل سریع کالاها به مشتریانتان باشد.

سفیرهای الوپیک به صورت ۲۴ ساعته در همه نقاط شهر تهران حضور دارند و میتوانند با بهترین سرعت و کیفیت عملیات ارسال محصولات شما را انجام دهند. تیم الوپیک در انتخاب و استخدام پیک ها دقت بسیار بالایی دارد و ما برای حفظ کیفیت سرویس , اجازه نمیدهیم هر شخصی به عنوان سفیر الوپیک مشغول به کار شود.

نکته بسیار مهم در مورد سرویس الوپیک این است که تمامی مراحل ارسال درخواست تا رسیدن مرسوله به صورت آنلاین و با استفاده از اپلیکیشن موبایل قایل نصب روی تمامی مدلهای گوشی انجام میشود. یعنی نیازی نیست که هیچ تماس تلفنی گرفته شود و همه چیز در اختیار مشتری است.

الوپیک زیر نظر اتحادیه صنف وانت بار و پیک موتوری فعالیت میکند و با بیمه کردن مرسولات گران قیمت به درخواست مشتری دیگر هیچ جای نگرانی از بابت امنیت و سلامت ارسال محصولات برای مشتری باقی نمیگذارد.

دیدگاه ها

avatar

سرویس پیک اختصاصی (DEDICATE) چیست؟

زمان مطالعه: 10 دقیقه
مراحل درخواست سرویس اختصاصی برای ارسال درخواست سرویس اختصاصی دو راه پیش روی شما قرار دارد: از طریق وبسایت یا اپلیکیشن الوپیک. شما می‌توانید وارد سایت شده و پس از ورود به پنل کاربری گزینه پیک اختصاصی را انتخاب کنید....

با «پرداخت آنی»، بدون اسکناس پرداخت کنید

زمان مطالعه: 3 دقیقه
  این روزها هر چیزی به‌خصوص اسکناس که از فردی به فردی دیگر جابجا می‌شود، می‌تواند در چرخه انتقال ویروس کرونا موثر باشد. در این میان اسکناس‌ها به عنوان عامل انتقال بیش از ۳۰۰۰ نوع ویروس، یکی از خطرناک‌ترین اشیاء...