بابانوئل در الوپیک

عید کریسمس و سال جدید میلادی هر سال توسط مسیحیان جشن گرفته میشود و این روز را عید پاک نامگذاری کرده اند.سال جدید در تمام کشورهای دنیا با لحظه های خاطره انگیز همراه است. یکی از خاطرات مشترک همگی ما دیدن تصاویر بابانوئل و البته هیجان و خوشحالی بچه ها است. همه ی ما با بابانوئل آشنایی داریم، همان پیرمرد مهربانی که با لباس قرمز و هدایای جالب برای بچه ها، عید کریسمس را هیجان انگیزتر میکند.

تاریخچه بابانوئل
بابانوئل یا پاپانوئل یک شخصیت تاریخی و داستانی در فرهنگ عامیانه کشورهای غربی و مسیحی است. نام بابانوئل با جشن کریسمس آمیخته شده‌است. بابا نوئل عمدتاً یک پیرمرد چاق با ریش سفید بلند و لباس قرمز است. معمولاً او یک کیسه پر از هدیه به همراه دارد که در روز کریسمس یا شب قبل از آن برای بچه‌ها می‌آورد. این باور وجود دارد که بابانوئل بچه‌ها را به دسته‌های خوب و بد تقسیم می‌کند و برای کودکانی که رفتار مناسبی در طول سال داشته باشند هدایایی می‌آورد. همچنین داستانی وجود دارد مبنی بر اینکه این هدایا در کارگاه اسباب‌بازی سازی بابانوئل در قطب شمال ساخته می‌شوند 

بابانوئل در الوپیک
خرید اسباب بازی های جدید و خوشحال کردن کودکان نیاز به زمان و رویداد خاصی ندارد، شما میتوانید از فروشگاه های معتبر اسباب بازی نسبت به خرید یک هدیه جالب اقدام کنید و نگرانی بابت ارسال آن نداشته باشید.

ما در اینجا فروشگاهی معتبر با محصولات با کیفیت که از خدمات الوپیک برای ارسال استفاده میکند را معرفی میکنیم تا شما مشترکین عزیز بتوانید با خیال راحت این روز را با یک هدیه جالب در کنار کودکان باشید.

۱ – فروشگاه اینترنتی پازل ایران
puzzleiran.com

دیدگاه ها

avatar