باشگاه مشتریان الوپیک پل ارتباطی ما با شما

یکی از افتخارات الوپیک داشتن میلیونها مشتری وفادار و همراهان همیشگی است. مشتریانی که از روز اول آغاز به کار الوپیک، به خانواده بزرگ ما محلق شدند و هر روز شاید بارها مرسوله های خود را به آسمانی پوش های الوپیک سپردند تا در نهایت امانتداری، دقت و سرعت به مقصد برسانند.

باشگاه مشتریان الوپیک، به رسم قدردانی از این همراهی میلیونی راه اندازی شد تا یک پل ارتباطی باشد میان ما و مشتریان وفادارمان. قطعا از برنامه های جذابی که در باشگاه مشتریان تدارک دیده ایم با خبر هستید. زیرا تا به حال تعداد زیادی از مشتریان الوپیک با تبدیل امتیازات خود، جوایز ارزنده ای را از این باشگاه دریافته کرده اند.

اما جالب است بدانید که الوپیک در هر دوره جوایز متنوع تری را برای تبدیل امتیازات شما در نظر می گیرد تا امکان انتخاب های بیشتری داشته باشید. شما می توانید بر اساس گردش مالی حساب خود، امتیازاتتان را در چهار سطح طلایی، نقره ای، برنزی و آبی سطح بندی کرده و جایزه خود را انتخاب کنید. البته راههای میانبری هم برای افزایش بیشتر امتیازات وجود دارد که یکی از آنها پرداخت اعتباری هزینه سفرهاست.

مطمئن باشید این ساده ترین شیوه برای کسب جایزه، کوپن و اعتبار در ازای دریافت خدمات از الوپیک است و شما می توانید علاوه بر اینکه از خدمات الوپیک استفاده می کنید، جوایز ارزنده ای هم دریافت بکنید.  

یکی از اتفاقات خوبی که باعث رونق بیشتر باشگاه مشتریان الوپیک می شود، مشارکت شرکت های خدماتی، بیمه ای، پزشکی، فروشگاه های آنلاین ، لوازم خانگی، کالاهای دیجیتال و … با مجموعه الوپیک است. استقبال این شرکت ها برای ارائه محصولاتشان در باشگاه مشتریان موجب تنوع بخشی به جوایز شده و به تبع آن مشتریان الوپیک گزینه های بیشتری برای انتخاب جوایز خود خواهند داشت.

اگر تا کنون به باشگاه مشتریان الوپیک نپیوسته اید، هر چه زودتر سری به سایت الوپیک بزنید تا از شرایط تبدیل امتیازات خود به جوایز شگفت انگیز ما با خبر شوید.

لینک باشگاه مشتریان الوپیک

دیدگاه ها

avatar