با الوپیک هزینه های شرکت خود را کاهش دهید

شما شرکت، فروشگاه انلاین ،رستوران یا سوپر مارکت دارید؟ الو پیک می تواند به شما کمک کند تا هزینه های خود را کاهش دهید.

قطعا شما به عنوان فردی که کسب و کار بزرگی را اداره می کند برای ارسال بسته و مرسوله خود نیازمند افرادی قابل اطمینان هستید.

قطعا انجام امور کاری و رضایت مشتری اولویت اصلی کار شما است.

همچنین نیاز هر روز شما به پیک سبب شده است که تصمیم بگیرید افرادی را با حقوق ثابت و مزایای کامل به مجموعه خود اضافه کنید و تحت هر شرایطی چه روز پرکاری داشته باشند چه روز کم کار حقوق ثابت آنها را پرداخت کنید و این موضوع قطعا هزینه های زیادی برای کسب و کار شما به همراه دارد.

الو پیک می تواند برای ارسال مرسوله شما نه تنها فرد قابل اطمینانی را به شما معرفی کند بلکه شما با استفاده از الو پیک می توانید هزینه نیروی انسانی خود را کاهش دهید و هزینه ارسال پیک را تنها در زمانی که به آن نیاز دارید پرداخت کنید.

شما به راحتی در ۴ مرحله کوتاه می توانید پیک خود را انتخاب کنید. علاوه بر این با استفاده از اپلیکیشن الو پیک می تواند مسیر پیک از زمان حرکت تا زمان تحویل بسته را رصد کرده و با دریافت امضای الکترونیک دریافت کننده مرسوله خیال خود را بابت رسیدن سالم آن به مقصد راحت کنید.

دیدگاه ها

avatar

عکاس یا ابزار، کدامیک مهم تر است؟

وقتی صحبت از کسب و کار بومی می‌شود، تمامی جوانب مثل استفاده از نیروهای انسانی مورد بررسی قرار می‌گیرد. الوپیک، بزرگترین ناوگان حمل و نقل آنلاین با در اختیار داشتن منابع انسانی داخلی که هریک در تخصص خود بهترین هستند،...