با کد تخفیف VSABOK72 از الوپیک وانت بگیر!

شاید الوپیک را با سرویس پیک موتوری بشناسید اما می‌دانستید که ما وانت هم داریم؟! الوپیک یک سوپر‌اپلیکیشن است یعنی وظیفه دارد برای هر نیازی در ارتباط با جابجایی یک چاره‌ داشته باشد. یکی از این نیازها هم کرایه وانت بار است. در این مطلب می‌خواهم به شما بگویم که چرا نباید دیگر برای کرایه وانت بار به کوچه و خیابان برویم!

ما تا آخر شهریور به هر کاربر الوپیک برای ثبت یک درخواست کرایه وانت بار ۱۰ هزار تومان تخفیف می‌دهیم! کافیست هنگام ارسال درخواست کد VSABOK72 را وارد کنید. اما این تنها تخفیف ما نیست! شما با ثبت درخواست‌های مختلف در الوپیک امتیاز خود را در باشگاه مشتریان الوپیک افزایش می‌دهید. با خرج کردن امتیازهایتان می‌توانید همچنان تخفیف بگیرید یا اصلا سفر رایگان هدیه بگیرید!

 

کرایه وانت بار الوپیک

وانت رو هم از الوپیک بگیر!

اگر بار بزرگی دارید که امکان جابجایی آن با پیک‌موتوری یا سواری‌بار وجود ندارد، می‌توانید از سرویس کرایه وانت بار الوپیک استفاده کنید. کافیست به اپلیکیشن یا وب‌سایت الوپیک بروید و درخواست خود را ثبت کنید. الوپیک متناسب با نیاز شما وانت بار سبک یا وانت بار سنگین برایتان ارسال می‌کند.

در گذشته برای پیدا کردن وانت باید سر خیابان می‌ایستادیم یا به یک آشنا زنگ می‌زدیم و دنبال وانت می‌گشتیم. اما به لطف اینترنتِ عزیز حالا دیگر خیلی سریع‌تر می‌شود مشکلات را حل کرد. کافیست جابجایی بار خودتان را به الوپیک بسپارید.

  • با وانت بار سبک می‌توانید بارهایی بین  ۲۰۰ تا ۵۰۰ کیلوگرم را جابجا کنید
  • وانت بار سنگین هم ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ کیلوگرم بار را جابجا می‌کنند! 

برای اینکه کرایه وانت بار در تابستان برای شما ارزان‌تر تمام شود، الوپیک برای شما تخفیف‌های ویژه در نظر گرفته است! شما می‌توانید تا آخر شهریور ماه با تخفیف‌های باورنکردنی از الوپیک، وانت بار سبک و سنگین بگیرید! به اپلیکیشن الوپیک بروید و قسمت الوپیک را باز کنید. حالا صفحه را به سمت چپ بکشید تا گزینه وانت برای شما نمایان شود.

 

کرایه وانت بار الوپیک

چرا از الوپیک وانت بگیرم؟

اگر به زندگی‌هایمان دقت کنیم، می‌بینیم که حالا دیگر بیشتر خدمات اینترنتی شده‌اند. اینترنتی شدن خدمات مزایایی دارد که خدمات سنتی ندارد. مثلا:

  • در الوپیک قیمت مشخص است و کسی نمی‌تواند از شما پول بیشتری طلب کند.
  • هزینه کاملا هوشمند و منطقی محاسبه می‌شود و دیگر کسی قیمت روی هوا نمی‌دهد!
  • می‌توانید راننده را به صورت آنلاین روی نقشه رصد کرده و با خیال راحت بار خود را ارسال کنید.
  • می‌توانید متناسب با وزن بار سرویس را انتخاب کنید و فقط به اندازه‌ی خدمات مورد نیاز هزینه بپردازید.
  • هر سوالی که داشته باشید، پشتیبانان الوپیک ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستند.
  • سفیران الوپیک آموزش‌دیده هستند و از آسیب رسیدن به بار شما جلوگیری می‌کنند.
  • سفیران وانت بار الوپیک همیشه درخواست جابجایی بار ندارند، می‌توانید برکت را به زندگی آنها بیاورید.

اگر همین حالا اپلیکیشن الوپیک را باز کرده و به قسمت کرایه وانت بار بروید، می‌بینید که ثبت درخواست در آن چقدر راحت و ساده است! روی همین عکس‌ها کلیک کرده و الوپیک را برای اندروید و iOS دانلود کنید.

 

 

28
دیدگاه ها

avatar
هیمن شاکری
هیمن شاکری

بنده ازوانتهاوموتورهازیاداستفاده میکنم ولی اخلاق بدی دروانتهاوموتورهاهس که ازتقاضاکننده میخواهندکه سفرراکنسلش کنندکه بعدش خودشون تماس بگیرندبارراجابجاکنندولی کمیسیون ندندواین کاررانندهادرس نیس چراکه اگرابلیکیشن الوپیک نبودشماومن هم نبودیم ارطرفی اون راننده اینقدرورکش پایینه که مگه درروزچقدرازاین کمیسیونهامیتوانی ندی جایی خداخفتت میکنه که خدای نکرده درتصادفی دهها برابراین کمیسیونهاپرداخت میکنی که چوب خداصدانداره

محمودی
محمودی

سلام چرا من کد تخفیف رو برای وانت سبک وارد میکنم میگه در شهرشما قابل قبول نیست ؟؟ من مشهد هستم … این پیامک تخفیف بارها برای من اومده اما قابل استفاده نبوده برام ،، چه دلیلی داره وقتی پیامک تخفیف میاد اما استفاده نمیشه؟؟

meh D
meh D

سلام
معمولا رانندگان محترم وانت بابت مدت زمان‌بارگیری و تخلیه بار‌هزینه معطلی طلب میکنند
اگر یه زمان مشخصی بابت بارگیری و تخلیه در نظرگرفته بشه به نظرم هم راننده متضرر و مدعی نمیشه هم کاربر
خسته نباشید و خداقوت به همه اعضا الوپیک به خصوص سفیران

رضا
رضا

واقعا دستمریزاد دارید من چند بار از الو پیک وانت گرفتم و خیلی راضی بودم .هم خیلی سریع و هم نسبت به جاهای دیگه ارزونتر و هم مطمئن تر بوده

اسدی
اسدی

الو پیک برای موتور و باری کا نیاز به کارگر نداشته باشه خوبه.

حسین فتحی،۰۹۰۲۴۵۲۷۷۵۰ و ۰۹۲۱۶۹۳۱۴۷۰
حسین فتحی،۰۹۰۲۴۵۲۷۷۵۰ و ۰۹۲۱۶۹۳۱۴۷۰

سلام، من از مشتریان ثابتتون هستم، پیشنهاد میکنم تبلیغاتتون در مورد ارزانی و سرعت در ارسال سفیروتون رو واقع بینانه تر کنید، من هر ساعتی که باشه یازده صبح، دو بعداز ظهر پنج یا هشت شب برای ارسال بار به منطقه یک همیشه بامشکل روبرو هستم، کرایه ها منطقی نیست موتور از سواریتون ارزون تره و بهمن خاطر هیشکی در محدوده نیست

شهلا شریفی
شهلا شریفی

من تجربه عالی از وانت الوپیک داشتم
برای راننده نوشته بودم کسی برای کمک نیست ایشون خودشون لطف کردن کارگر گرفتن بدون حضور من بار زدن و آوردن، در مقصد هم باز خودشون کارگر گرفتن و کمک کردن بارها رو خالی کردن.

حسین
حسین

زمانی که راننده به مبدا میرسه و بارگیری انجام میشه (چه با کمک چه بی کمک سفیر) تا شروع به سمت مقصد هم هزینه داره؟

اعظم عرفانیان
اعظم عرفانیان

سلام ، آیاازالوتاکسی میتوانم برای سفرهای درون شهری مانند اسنپ استفاده کنم ؟

سامان
سامان

سلام
وظیفه راننده وانت فقط راندن ماشین است یا اینکه چیدن بار در قسمت بار وانت هم بر عهده راننده است. چون به نظر میاد این راننده ها دست به سیاه و سفید نمی زنند؟حداقل من در تجربه قبلی این احساس را داشتم.

مجتبی
مجتبی

.من خودم همیشه هم به موتوریاش وهم به وانت بارش اضافه میدم چون واقعا دارن مفت کار میکنن.