بسته‌های حساس را به سواری الوپیک بسپارید

در الوپیک، استاندارد سازی و رضایت مشتریان حرف اول را می‌زند؛ ما برای سرویس‌های موتوری، استانداردهای وزن و ابعاد تعریف کردیم تا هم امنیت سفیر و هم مرسوله ارسالی شما افزایش یابد.
اما بسیاری از مرسوله‌ها هستند که به دلیل حساسیت ویژه یا وزن و ابعادشان، امکان ارسال از طریق موتورسیکلت را ندارند. از طرف دیگر کیفیت و حجم آن ها هم به گونه ای نیست که برای ارسال آن درخواست وانت بار الوپیک بدهید. به همین دلیل سرویس سواری بار الوپیک با هدف انتقال این مرسوله‌ها طراحی و اجرایی شد.
نکته مهم درباره سواری بار الوپیک این است که از زمان راه اندازی این سرویس، حجم بالایی از درخواست‌ها به صورت روزانه برای دریافت خدمات آن در اپلیکیشن الوپیک ثبت می‌شود.
این حجم بالای درخواست‌ها فرصتی است برای راننده‌هایی که در جست‌وجوی کسب و کاری با درآمد بالا و ساعت کاری شناور هستند.

ویرایش

دیدگاه ها

avatar

با ویژگی جدید الوپیک، عکس مرسولات را در مقصد ببینید

زمان مطالعه: 3 دقیقه
ورود تکنولوژي به کسب‌وکارهای سنتی، علاوه بر سهولت دسترسی به خدمات، مزایای دیگری دارد که «امنیت» در این میان حرف اول را می‌زند. اگر شما قصد دارید یک مرسوله را به جایی بفرستید یا کسب‌وکاری دارید که هر روزه باید...

با رزرو درخواست‌های الوپیکی، برنده یک کارت اعتباری ۲۰۰ هزار تومانی شوید

اگر تا حالا از قابلیت رزرو درخواست‌های الوپیک استفاده نکرده‌اید، الان بهترین فرصت است تا در جشنواره قرعه‌کشی الوپیک که از ۱۴ تا ۲۰ تیر انجام می‌شود، شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۱۰ کارت اعتباری ۲۰۰ هزار...