خدمات استخدامی را آنلاین انجام دهید

از زمانی که ویروس کرونا شرایط زندگی‌مان را مختل کرد، الوپیک تصمیم گرفت به جای متوقف کردن ثبت‌نام، خدمات استخدام و تعویض و انصراف را به صورت آنلاین ارائه کند. به همین خاطر و به سرعت زیرساخت‌های آنلاین شدن خدمات را فراهم کرده و شما سفیران می‌توانید برای ثبت‌نام، تعویض و دریافت مدارک، تغییر کاربری و... از طریق خدمات آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.ثبت‌نام از طریق بازاریابان میدانی

اگر تمایل به فعالیت در الوپیک دارید، می‌توانید خودتان را به یکی از نزدیک‌ترین بازاریاب‌های میدانی ما برسانید. برای اینکه از مناطق استقرار بازاریاب‌ها مطلع شوید، اینجا را ببینید. در دستورالعمل جدید قوانین الوپیک شما می‌توانید با ارائه مدارک شناسایی و تنها یک سفته برای حسن انجام کار، استخدام شوید.

ثبت‌نام مجدد

در صورتی که به دلایل متفاوت از فعالیت در الوپیک انصراف داده‌اید و اکنون تمایل به ادامه همکاری دارید، می‌توانید از اینجا اطلاعات خود را تکمیل کرده و سرویس مورد نظر را انتخاب کنید.

 

تغییر ناوگان، سرویس و وسیله نقلیه

اگر قصد تغییر ناوگان دارید و به طور مثال می‌خواهید از ناوگان موتورسیکلت به وانت‌بار جابجا شوید، می‌توانید از اینجا درخواست خود را ثبت کنید.

همچنین برای تغییر ناوگان و  تغییر نوع سرویس نیز می‌توانید از همین بخش اقدامات لازم را انجام دهید و بدون صرف وقت و حضور فیزیکی در چند دقیقه خدمات مورد نیاز را دریافت کنید.

نکته: منظور از تغییر سرویس، جابجایی از یک سرویس به سرویس دیگری است. به طور مثال تغییر از سرویس پیک‌موتور به تاکسی‌موتور یا برعکس آن.

منظور از تغییر وسیله نقلیه نیز جابجایی از موتور به وانت یا سواری یا برعکس آنهاست. 

 

دریافت مدارک

 

طبق قوانین جدید الوپیک، در حین ثبت نام دیگر مدارک هویتی از سفیران به امانت نگهداری نمی‌شود. بنابراین شما می‌توانید مدارکی که به امانت در الوپیک گذاشته‌اید از طریق خدمات آنلاین ثبت و دریافت کنید.

برای دریافت مدارک خود از اینجا می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید و پس از وارد کردن، نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره همراه تا ۷۲ ساعت کاری منتظر دریافت مدارک خود در نشانی اعلام شده از سوی خودتان باشید.

در پایان به شما پیشنهاد می‌کنیم با دنبال کردن صفحه اینستاگرام ، تلگرام و وبلاگ الوپیک، از آخرین اخبار، اطلاعیه‌ها، تسهیلات و امکانات رفاهی، سرویس‌ها و خدمات جدید ما با خبر شوید.

راه‌های دسترسی به خدمات آنلاین الوپیک

لینک بیو پیج اینستاگرام سفیران الوپیک
چت آنلاین

دیدگاه ها

avatar

خدمات استخدامی را آنلاین انجام دهید

زمان مطالعه: 10 دقیقه
ثبت‌نام از طریق بازاریابان میدانی اگر تمایل به فعالیت در الوپیک دارید، می‌توانید خودتان را به یکی از نزدیک‌ترین بازاریاب‌های میدانی ما برسانید. برای اینکه از مناطق استقرار بازاریاب‌ها مطلع شوید، اینجا را ببینید. در دستورالعمل جدید قوانین الوپیک شما...

سهمیه سوخت ویژه وانت‌بارهای الوپیک

حتما درباره کاهش سهمیه بنزین وانت‌بارها اخباری به گوشتان رسیده است. بعد از اینکه در آبان ماه سال ۹۸ ناغافل بنزین سهمیه‌بندی شد، وزارت نفت سهمیه‌ ویژه‌ای برای ناوگان وسایل نقلیه باری و مسافربری در نظر گرفت. ناوگان وانت‌بارها از...