درخواست‌هایتان را تا یک ماه بعد رزرو کنید

الوپیک با سرویس پیک‌موتوری کار خود را آغاز کرد و پس از آن برای ارتقاء خدمات خود به کسب‌وکارها و مشتریان سرویس‌های بعدی خود را همچون وانت‌بار سبک و سنگین، تاکسی‌موتور برای جابجایی مسافر، الوپست برای ارسال بسته‌های پستی به سراسر کشور، پیک اختصاصی برای ارسال‌های عمده و الوفروش برای فروش امن با پرداخت هزینه کالا در محل راه‌اندازی کرد.

یکی از قابلیت‌های الوپیک که برای سرعت عملکرد کسب‌وکارها کاربرد زیادی دارد، رزرو درخواست‌ها است. در این قابلیت کسب‌وکارها و مشتریان می‌توانند تمام درخواست‌های خود را تا یک ماه آینده زمان‌بندی کرده و علاوه بر آن سفیر رزرو کنند.

به طوری که کاربر می‌تواند در حین ثبت درخواست، زمان انجام درخواست را به بعدا موکول کند و در بخش جزئیات، روز ارسال، ساعت و دقیقه را مشخص کند. از لحظه ثبت سفارش، یک سفیر در سرویس‌های «پیک‌موتوری»، «تاکسی‌موتور»، «وانت‌بار سبک و سنگین» و «الوپست» درخواست را پذیرفته و در زمان مشخص سفیر خود را به مبدا می‌رساند.

البته ناگفته نماند در صورتی که به هر دلیل سفیر درخواست را کنسل کند، سیستم به صورت خودکار سفیر دیگری را جایگزین می‌کند. بنابراین کاربر با اطمینان کامل می‌تواند ارسال تمام مرسولات خود را به این قابلیت بسپارد و زمان خود را مدیریت کند.

تا کنون درصد قابل توجهی از کسب‌وکارها به این قابلیت اعتماد کرده و ارسال‌های پرتعداد خود را زمان‌بندی و رزرو کرده‌اند.

اگر شما هم کسب‌وکاری دارید که باید محصولاتتان را در سلامت و امنیت و راس زمان مشخصی به دست مشتریانتان برسانید، می‌توانید ارسال‌های تک مقصده یا چند مقصده خود را با هر یک از سرویس‌های الوپیک رزرو کرده و از انجام آن خیالتان راحت باشد.

البته این قابلیت محدودیتی برای کاربر ندارد و در صورتی که شما می‌خواهید هر روز به موقع به محل کارتان برسید، یا دیگر نمی‌خواهید از قرارهایتان جا بمانید، می‌توانید از قبل تاکسی‌موتور الوپیک را رزرو کنید تا خود را از استرس دور کرده و همیشه یک فرد خوش قول باشید.

نحوه‌ی استفاده از درخواست زمانبندی شده

برای استفاده از این ویژگی، در اپلیکیشن الوپیک بعد از انتخاب سرویس الوپیک، الو وانت یا سرویس‌های دیگر، مبدا و مقصد را وارد کنید. سپس روی گزینه‌ی « تنظیمات » کلیک کنید. حالا با استفاده از گزینه‌ی « رزرو درخواست برای آینده » تاریخ و ساعت مورد نظر خود را انتخاب کرده و تایید را بزنید. به همین سادگی !

دیدگاه ها

avatar

جمعه سیاه و مساله‌ی ارسال سفارشات

جمعه سیاه چندسالیست که در آذرماه بازار پر سر و صدایی را به راه می‌اندازد. فروشگاه‌های اینترنتی از هفته‌ها قبل با تبلیغات زیادی از تخفیف‌های بالای خود می‌گویند که قرار است مشتریانشان را شگفت‌زده کند. شبکه‌های اجتماعی، سایت‌های خبری یا...

چهار قدم برای آماده‌سازی سیستم حمل‌ونقل فروشگاه در شرایط کرونایی

زمان مطالعه: 8 دقیقه
شرایط به وجود آمده با گسترش ویروس کوید ۱۹ به خودی خود همه چیز را در ارسال خریدهای آنلاین پر فشارتر کرده است. تعطیلات و محدودیت‌های پیش‌رو ازدهام را از این هم بیشتر خواهد کرد. تحلیل‌گران فعال در این عرصه...