با الوپیک به راحتی گواهی‌نامه بگیرید!

داشتن گواهی‌نامه یکی از مهم‌ترین شروط فعالیت در الوپیک است. شما می‌توانید هم‌زمان با فعالیت در الوپیک گواهی‌نامه بگیرید! الوپیک برای رعایت قانون و حفظ سلامتی شما شرایطی را فراهم کرده است تا بتوانید به راحتی و در سریع‌ترین حالت ممکن گواهی‌نامه بگیرید. هدف اصلی ما در الوپیک ارائه بهترین خدمات به مردم است. به همین دلیل سعی می‌کنیم با ایجاد یک تیم قانون‌مند و حرفه‌ای از سفیران، بهترین سرویس را به مشتریان خود ارائه دهیم.

چرا داشتن گواهی‌نامه در الوپیک ضروری است؟

به ۳ دلیل مهم، الوپیک تاکید می‌کند که سفیران محترم هرچه سریع‌تر برای دریافت گواهی‌نامه موتور سیکلت خود اقدام کنند:

تاکید پلیس راهور: پلیس راهور همواره بر رعایت قوانین و حفظ سلامتی موتورسواران تاکید دارد. طبق دستور پلیس راهور، موتور سیکلت هم مانند سایر وسایل نقلیه باید دارای پلاک ثبت شده باشد. راکب موتور نیز باید حتما کارت موتور، بیمه‌نامه شخص ثالت و گواهینامه همراه داشته باشد.

مهلت شفاهی ۳ ماهه: الوپیک بر این عقیده است که موتورسوارانی که قانون را در ارتباط با خود رعایت نمی‌کنند، برای مشتریان الوپیک نیز حقوقی قائل نمی‌شوند. به همین دلیل این شرکت با رانندگان خاطی همکاری نخواهد کرد. الوپیک برای رعایت قوانین و حفظ سلامتی سفیران خود، مهلت شفاهی ۳ ماهه به منظور دریافت گواهی‌نامه برای سفیران ثبت‌نامی تعیین کرده است.

عدم دریافت درخواست‌های تاکسی موتور: در صورتی که به عنوان سفیر گواهی‌نامه نداشته باشید، درخواست‌های تاکسی‌موتور برای شما ارسال نمی‌شود چون سلامت مسافران برای الوپیک بسیار مهم است. در این صورت نیز درآمد شما کاهش پیدا خواهد کرد. سفرهای تاکسی‌موتور در مقایسه با پیک موتوری سریع‌تر است. ضمنا می‌دانستید سفیران قانون‌مند الوپیک روزانه تا ۳۰۰ هزار تومان درآمد دارند؟!

با الوپیک هم کار کنید و هم به راحتی گواهی‌نامه بگیرید!

اگر سفیر الوپیک هستید و یا تصمیم دارید در الوپیک استخدام شوید، شرایط دریافت گواهی‌نامه برای شما بسیار راحت‌تر از دیگران است! رفاه سفیران الوپیک یکی از دغدغه‌های مهم ماست و به همین دلیل بخش رفاهی الوپیک طی قراردادی با آموزشگاه موتور سیکلت بهران، شرایطی را برای شما سفیران گرامی فراهم کرده است تا آسان‌تر، سریع‌تر و ارزان‌تر گواهینامه موتور سیکلت بگیرید. این آموزشگاه در نزدیکی میدان شوش قرار دارد.

مزایای دریافت گواهینامه از آموزشگاه بهران

با اقدام برای دریافت گواهی‌نامه از طریق الوپیک در آموزشگاه بهران، سفیران گرامی از مزایای زیر بهرمند خواهند شد:

  • ۵ درصد تخفیف: هزینه گواهینامه برای افراد عادی ۲۷۲ هزار تومان است. با همکاری الوپیک، ۱۲ هزار تومان تخفیف برای هر سفیر الوپیک در نظر گرفته شده و مبلغ قابل پرداخت ۲۶۰ هزار تومان خواهد بود.
  • کلاس‌های تئوری کمتر: در سایر آموزشگاه‌ها هنرجویان باید حداقل ۵ جلسه کلاس دو ساعته را بگذرانند ولی در آموزشگاه طرف قرارداد الوپیک این فرآیند با سرعت بیشتری انجام می شود.
  • کلاس‌های عملی کمتر: تعداد جلسات کلاس‌های عملی برای سایر آموزشگاه‌ها ۱۰ جلسه است. اگر هنرجو مشکلی در مهارت عملی نداشته باشد، فرآیند شرکت در کلاس ها تسریع خواهد شد.
  • نزدیکی محل آموزشگاه: بنا بر مقررات تمام آموزشگاه‌ها باید خارج از محدوده باشند و به همین دلیل عموما در اطراف شهر مستقر شده‌اند. آموزشگاه معرفی شده در مرکز شهر است و بیشتر سفیران امکان دسترسی به این آموزشگاه را دارند. 

اگر می‌خواهید در الوپیک استخدام شوید و از مزایای دریافت گواهینامه بهرمند شوید، کافیست روی لینک استخدام در الوپیک کلیک کرده و مشخصات خود را وارد کنید.

6
دیدگاه ها

avatar
اشکان خطکه
اشکان خطکه

سلام وقت بخیر من در حال حاظر سفیر الو پیک هستم و میخوام برای دریافت گواهینامه اقدام کنم …با تشکر

آیلار رزاقی
آیلار رزاقی

با سلام
از طریق باشگاه سفیران می‌توایند با خرج امتیاز کارت آن را تهیه نمایید

وحید زارعی نیا
وحید زارعی نیا

آموزشگاه کجاست. بعدش نمیشه بدون کلاس تئوری و عملی گواهینامه ماها رو بدن

آیلار رزاقی
آیلار رزاقی

با سلام
آدرس در مطلب موجود است
سطح مهارت شما را برای شرکت در کلاس‌ها، آموزشگاه می‌سنجد

حمیدنوروزی
حمیدنوروزی

سلام میخاهم گواهینامه بگیرم
من سفیر الوپیک هستم
لطفا راهنمایی کنید که چکارکنم
بامن تماس بگیرید تشکر

آیلار رزاقی
آیلار رزاقی

با سلام
از طریق باشگاه سفیران می‌توانید با خرج امتیاز کارت آن را تهیه نمایید