دلایل برخورد پلیس با راکبان موتورسیکلت

بی شک دلیل اصلی برخورد پلیس با موتورسواران حفظ امنیت و سلامتی آنها است.اما چه شرایط و دلایلی موجب برخود با موتورسوار و توقیف وسیله نقلیه وی می شود.

موتور سیکلت هم مانند سایر وسایل نقلیه باید دارای پلاک ثبت شده باشد. از سوی دیگر راکب موتور باید حتما کارت موتور و بیمه نامه شخص ثالت و گواهینامه داشته باشد و برای حفظ امنیت جانی خود از کلاه ایمنی استفاده کند.

نکته مهم این است که کلاه ایمنی میتواند تا ۷۲ درصد در کاهش صدمات به سر, و تا ۳۹ درصد خطر مرگ را در تصادفات موتورسیکلت کاهش دهد و این آمار به سادگی دلیل سخت گیری پلیس برای موتور سواران را مشخص میکند.

برای پلیس هیچ نفعی ندارد که شما گواهینامه و کلاه ایمنی و بیمه دارید یا نه؛ تنها هدف پلیس حفظ نظم، ایمنی افراد و کاهش تصادفات و صدمات جدی راکبان است. در حقیقت تمام این قوانین برای سلامتی و حفظ امنیت شخصی است.

ما هم در الوپیک برای گزینش افرادی که میخواهند سفیر ما باشند این شرایط را مورد توجه قرار می دهیم. الوپیک بر این عقیده است که وقتی افراد قانون را در مورد خودشان رعایت نمی کنند پس برای حقوق دیگران نیز ارزشی قائل نیستند و در نتیجه نمی توانند خدمات خوبی به مشتریان الوپیک ارائه کنند، به همین دلیل همکاری با این افراد برای ما مقدور نیست.

در الوپیک هدف اصلی ارائه بهترین خدمات به مشتری و جلب رضایت اوست. ما برای رسیدن به این هدف سعی می کنیم تیمی حرفه ای و قانون مند ایجاد کنیم تا بهترین سرویس را به مشتریان خود ارائه دهیم.

دیدگاه ها

avatar