شرایط شرکت در رقابت هفتگی سفیران برتر و جوایز آن

می‌دانستید که الوپیک برای سفیران خود رقابت هفتگی برگزار کرده و هر هفته به ۵۰ سفیر برتر موتور و ۲۵ سفیر برتر وانت‌ جوایز نقدی اهدا می‌کند؟! شما هم می‌توانید با تلاش بیشتر و کسب امتیاز بالاتر جزو سفیران برتر باشید، فقط کافیست شرایط زیر را بخوانید و رعایت کنید!

برای اینکه جزو ۵۰ سفیر برتر الوپیک قرار بگیرید و جوایز هفتگی دریافت کنید، اولین شرط این است که عضو الوپیک باشید و در الوپیک ثبت‌نام کنید! اگر هنوز نتوانسته‌اید تصمیم بگیرید که کار کردن در الوپیک برای شما مفید است یا خیر، می‌توانید به مطلب شرایط استخدام در الوپیک مراجعه کنید چون در آن مطلب اطلاعات مناسبی را برایتان قرار داده‌ایم. اگر هم سفیر الوپیک هستید پس تا آخر این مطلب با ما همراه باشید!

 

شرایط شرکت در رقابت هفتگی سفیران الوپیک

 

شرایط رقابت هفتگی برای سفیران برتر تاکسی‌موتور و پیک موتوری

برای قرار گرفتن در فهرست ۵۰ سفیر برتر الوپیک و دریافت هدیه نقدی، باید مجموع امتیازات شما از سفیران دیگر بیشتر باشد. این امتیازات تنها شامل امتیازاتی است که الوپیک به شما می‌دهد. امتیاز مشتری برای شرکت در رقابت سفیران محاسبه نمی‌شود.. تنها در صورتی که سفر پنج ستاره انجام دهید، الوپیک ۱۰ امتیاز مثبت برای شما در نظر می‌گیرد. امتیازات شما نیز در پایان هر هفته صفر شده و امتیازات هفته گذشته در مجموع امتیازات هفته جاری لحاظ نخواهد شد. نحوه محاسبه امتیاز نیز به صورت زیر است:

 • به ازای انجام هر سفر ۵ ستاره، ۱۰ امتیاز
 • به ازای انجام هر درخواست در ساعات اوج (۱۰ صبح تا ۴ بعدازظهر)، ۲۵ امتیاز
 • به ازای انجام هر درخواست خارج از ساعات اوج، ۱۰ امتیاز
 • به ازای انجام هر درخواست در روزهای جمعه و روزهای تعطیل، ۲۵ امتیاز
 • به ازای اتمام سفر در هر مقصد درخواست در ساعات اوج (۱۰ صبح تا ۴ بعدازظهر)، ۲۵ امتیا
 • به ازای اتمام سفر در هر مقصد درخواست خارج از ساعات اوج، ۱۰ امتیاز
 • به ازای اتمام سفر در هر مقصد درخواست در روزهای جمعه و روزهای تعطیل، ۲۵ امتیاز

نکته مهم: منظور از اتمام سفر در مقصد درخواست این است که برای مثال اگر در خارج از ساعات اوج درخواست ۳ مقصده انجام داده‌‎اید، به ازای هر مقصد ۱۰ امتیاز دریافت خواهید کرد که مجموع آن ۳۰ امتیاز خواهد شد. سفیرانی که مجموع امتیازات آنها بالاتر از بقیه باشد جزو ۵۰ سفیر برتر الوپیک قرار می‌گیرند و جوایز نقدی دریافت می‌کنند.

جوایز ۵۰ سفیر برتر موتور

هر هفته در رقابت‌های هفتگی الوپیک یا همان لیدربورد، الوپیک ۵۰ سفیر برتر خود را انتخاب کرده و پس از معرفی، به ایشان جوایز نقدی اهدا می‌کند. این جوایز بر اساس رتبه سفیران اهدا می‌شوند و عبارتند از:

 • نفر اول: ۵۰۰,۰۰۰ تومان
 • نفرات دوم تا دهم: ۲۵۰,۰۰۰ تومان
 • نفرات یازدهم تا پنجاهم: ۱۰۰,۰۰۰ تومان

اهدا جوایز در الوپیک مانند شرکت‌های مشابه صورت نمی‌گیرد و نیازی نیست برای دریافت جوایزتان صبر کنید. هدایای نقدی شما هر هفته بلافاصله بعد از اعلام نتایج به حساب شما سفیر گرامی واریز خواهد شد.

 

شرایط شرکت در رقابت هفتگی الوپیک برای سفیران وانت بار

 

شرایط رقابت هفتگی برای سفیران برتر وانت‌بار سبک و سنگین

رقابت هفتگی سفیران برتر در الوپیک فقط مخصوص موتوری‌ها نیست! سرویس وانت‌بار الوپیک نیز بسیار قوی است و سفیران بسیاری در این سرویس مشغول خدمت‌رسانی به جامعه هستند. در رقابت هفتگی سفیران برتر وانت‌بار نیز هر هفته ۲۵ نفر از سفیران برتر جوایز هفتگی دریافت می‌کنند. شرایط قرار گرفتن در فهرست ۲۵ سفیر برتر وانت‌بار الوپیک دقیقا مانند شرایط سفیران برتر موتور است و شما برای دریافت جایزه نقدی باید با رعایت نکات زیر، امتیازات بالا کسب کنید:

 • به ازای انجام هر سفر ۵ ستاره، ۱۰ امتیاز مثبت
 • به ازای انجام هر درخواست از ساعت ۱۰ صبح تا ۴ بعدازظهر، ۲۵ امتیاز مثبت
 • به ازای انجام درخواست خارج از ساعت اوج ۱۰ امتیاز مثبت
 • به ازای انجام هر درخواست در روز جمعه و روزهای تعطیل ۲۵ امتیاز مثبت

سفیرانی که مجموع امتیازات آنها بالاتر از بقیه باشد جزو ۲۵ سفیر برتر وانت‌بار الوپیک قرار می‌گیرند و جایزه نقدی دریافت می‌کنند.

جوایز ۲۵ سفیر برتر وانت‌بار

هر هفته در رقابت هفتگی سفیران برتر الوپیک یا همان لیدربورد، الوپیک ۲۵ سفیر برتر وانت بار را انتخاب کرده و پس از معرفی، به ایشان جوایز نقدی اهدا می‌کند. این جوایز بر اساس رتبه سفیران اهدا می‌شوند و عبارتند از:

 • نفر اول: ۵۰۰,۰۰۰ تومان
 • نفرات دوم تا دهم: ۲۵۰,۰۰۰ تومان
 • نفرات یازدهم تا پنجاهم: ۱۰۰,۰۰۰ تومان

این جوایز هر هفته بلافاصله بعد از اعلام نتایج به حساب شما سفیر گرامی واریز خواهد شد.

 

سفیر الوپیک در حال ارسال مرسوله پستی

 

چه مواردی امتیاز شما را در رقابت کاهش می‌دهد؟

یکی از عواملی که باعث کسر امتیازات شما می‌شود، کسب امتیاز پایین از مشتری است. زمانی که مشتریان در پایان سفر به شما امتیاز پایین (۱ یا ۲ ستاره) بدهند، متاسفانه مقداری امتیاز از مجموع امتیازات شما کم خواهد شد. رد و لغو درخواست‌ها نیز بر مجموع امتیازات شما تاثیر می‌گذارند. نحوه محاسبه امتیاز نیز به شکل زیر است:

 • هر روز بدون انجام حتی یک درخواست، ۲۵۰ امتیاز منفی
 • هر درخواست یک ستاره‌ای، ۵۰ امتیاز منفی
 • هر درخواست دو ستاره‌ای، ۲۵ امتیاز منفی
 • هر رد یا عدم پاسخگویی به درخواست، ۵۰ امتیاز منفی
 • لغو هر درخواست پذیرفته شده، ۷۵ امتیاز منفی

هر روز در الوپیک فعال باشید! عدم فعالیت طی یک روز علاوه بر کاهش درآمد، ۲۵۰ امتیاز منفی هم برای شما می‌آورد. با فعالیت روزانه در الوپیک و پذیرفتن همه درخواست‌ها علاوه بر کسب درآمد بیشتر، امتیازات خود را نیز افزایش می‌دهید و در فهرست ۵۰ سفیر برتر الوپیک قرار می‌گیرید. شاید شما برنده هفته آینده باشید!

شرایط برای همه یکسان است!

هر هفته از نیمه شب شنبه رقابت بین تمام سفیران به صورت یکسان آغاز می‌شود. توجه داشته باشید که امتیازات دریافتی در هفته‌های گذشته، در امتیازات هفته جاری لحاظ نخواهد شد. امتیازات شما در پایان هر هفته صفر شده و شما رقابت را از نو شروع می‌کنید. شما می‌توانید با شرکت در رقابت هفتگی سفیران برتر الوپیک، جایزه بگیرید و مهارت‌های خود را بسنجید. برای آشنایی با یکی از برندگان همیشگی رقابت هفتگی سفیران برتر الوپیک می‌توانید داستان زندگی آقا مهدی را بخوانید!

ضمنا خدماتی نیز در باشگاه سفیران الوپیک برای شما قرار داده‌ایم و شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن سفیران، کارت تخفیف خرید موتور سیکلت قسطی، موبایل، پاوربانک، قطعات موتور سیکلت و…  دریافت کنید.

2
دیدگاه ها

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
متین محمدی یلمه Recent comment authors
newest oldest most voted
متین محمدی یلمه
Guest
متین محمدی یلمه

۳۹F9B

متین محمدی یلمه
Guest
متین محمدی یلمه

۳۹F9B

معرفی وانت‌بارهای موجود در ایران

زمان مطالعه: 6 دقیقه
برای اغلب ما وانت بار همان نیسان آبی است که شخصیت عجیب و متفاوت خودش را در ذهن همه ما ساخته است. خودرویی خشن و زمخت که عموما سبک رانندگی خاص خودش را در خیابان‌ها پیاده می‌کند. اما جالب است...