روز جهانی شکلات

همکاری الوپیک و شوکوباکس به مناسبت روز جهانی شکلات

امروز روز جهانی شکلات می باشد، خیلی جالبه بدونید مطالعات زیادی در خصوص این ماده غذایی ارزشمند انجام شده و دانشمندان به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرده اند.

مطالب زیر را بخوانید و حتما سوپرایز الوپیک را تو صفحه اینستاگرام و تلگرام ببینید.

شکلات تلخ عصاره جوان موندنه، یعنی شما با مصرف متعادل این ماده غذایی میتونید جوایز علمی زیادی بگیرید و در حالت کلی فرد باهوش تری باشید.

شکلات تلخ در کنار طعم لذت بخشی که داره سرشار از فلاونوئید می باشد که به عمکرد مغز شما کمک میکنه این تنها یکی از خاصیت های شکلات تلخ می باشد.

مواد معدنی دیگری مثل منیزیم، فسفر، پتاسیم، آهن، روی یا حتی ویتامین ها، به ویژه ویتامین های گروه ب از دیگر خواص شکلات تلخ می باشند.

کاهش فشارخون، جلوگیری از بیماری های قلبی عروقی و حفظ تعادل در کلسترول خون از دیگر مزایای شکلات تلخ است.

یادمون باشه شکلات تلخ باعث افزایش وزن نمیشود، ولی پزشکان مصرف بیشتر از ۳۰ گرم در روز رو پیشنهاد نمیکنند.

اینها همه مزایای شکلات بود ولی همام طور که می دانید هر ماده ارزشمندی علاوه بر همه خواصی که برای انسان دارد، می تواند ضررهایی نیز داشته باشد، مصرف زیاد هر ماده ای ممکن است مضر باشد.

ما تصمیم گرفته ایم یک هدیه شگفت انگیز به مناسب این روز به شما مشترکین الوپیک اهدا کنیم.

همین الان سایت شوکوباکس رو باز کنید و هرچقدر میخواید شکلات بخرید، بعد از اتمام خرید تو قسمت کد تخفیف کافیه کلمه alopeyk رو وارد کنید تا با یک تخفیف شگفت انگیز رو به رو شوید.

دیدگاه ها

avatar

شروع همکاری الوپیک و بیمیتو

سفیر الوپیک و وزیر ارتباطات در یک قاب ماندگار سفیر الوپیک، نخستین دفترچه بیمه آنلاین را به آذری جهرمی، وزیر ارتباطات تحویل می‌دهد؛ تفاهم نامه مشترک میان الوپیک، بیمیتو، سازمان تامین اجتماعی و وزارت ارتباطات. آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام...