سرویس جابه جایی مسافر با سواری

وقتی صحبت از اپلیکیشنی با قابلیت‌های بی‌شمار در حوزه حمل و نقل به میان می‌آید، جابه‌جایی مسافر به شکل آنلاین هم اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند، آن هم در کلانشهرهایی مثل تهران که هر لحظه درخواست‌های بسیاری برای جابه‌جایی وجود دارد و قطعا یک استارت آپ حمل و نقل این موضوع را نیز در اولویت برنامه‌های خود قرار می‌دهد.

 

نیاز بازار از یکسو و ارائه خدمات متمایز توسط الوپیک از سوی دیگر، زمینه ساز ورود این شرکت به حوزه تاکسی اینترنتی  شده است  و امروز سواری الوپیک به عنوان جدیدترین سرویس این مجموعه به خدمات این شرکت اضافه شده است تا این سرویس، پاسخی باشد به درخواست متعدد مشترکان و همراهان الوپیک در زمینه درخواست اینترنتی سواری.

 

الوپیک را امروز با عنوان بزرگترین ناوگان آنلاین ارسال مرسوله در سراسر کشور می‌شناسند، شرکتی که با حضور در کلانشهرهای کشور، توانسته خدمات خود را با شعار «هیچ مرزی برای ما وجود ندارد» روز به روز تنوع بیشتری ببخشد؛ پیک موتوری، تاکسی موتوری، سواری بار، وانت بار سبک و سنگین، خدماتی بوده که الوپیک تا امروز ارائه داده است و همچنان متناسب با نیاز بازار و درخواست مشترکان خود، سرویس‌های جدیدی را ارائه می‌دهد.

 

خانواده چند میلیونی همراهان الوپیک می‌توانند در هر نقطه از تهران و ۶کلانشهر کشور(کرج، مشهد و شیراز) با کلیک بر روی گزینه سواری الوپیک، از خدمات این سرویس جدید بهره مند شوند و سواری الوپیک را برای جابه‌جایی درخواست دهند.

 

 

از مزایای سرویس سواری الوپیک می‌توان به قیمت پایین‌تر آن در مقایسه با سرویس‌های مشابه، عدم دریافت کمیسیون از سفیران، حمل مسافر به همراه بار، در دسترس بودن، قیمت رقابتی و… اشاره کرد که همه این خدمات در راستای رضایتمندی مشترکان الوپیک ارائه می‌شود.

الوپیک تلاش کرده است در این سرویس جدید، همچنان پیشتازی خود در حوزه‌های سرعت در ارائه خدمات و کیفیت برتر را حفظ کند و بهترین سرویس را برای مشترکان خود فراهم سازد.

کافی است یک بار سرویس سواری الوپیک را تجربه کنید تا برای همیشه به خانواده الوپیک بپیوندید.
الوپیک با ارائه خدمات باکیفیت و حرکت در مسیر نیازهای جامعه همیشه پیشتاز در ارائه بهترین سرویس‌ها به مشترکان خود است.

دیدگاه ها

avatar

سرویس پیک اختصاصی (DEDICATE) چیست؟

زمان مطالعه: 10 دقیقه
مراحل درخواست سرویس اختصاصی برای ارسال درخواست سرویس اختصاصی دو راه پیش روی شما قرار دارد: از طریق وبسایت یا اپلیکیشن الوپیک. شما می‌توانید وارد سایت شده و پس از ورود به پنل کاربری گزینه پیک اختصاصی را انتخاب کنید....