مزیت ویژه سفیران VIP نسبت به سفیران دیگر!

الوپیک موظف است مانند هر شرکت دیگری، فضای پیشرفت را برای کارکنان خود فراهم کند. به همین دلیل است که تعداد سفیران VIP در الوپیک روز به روز در حال افزایش است! شما می‌توانید با رعایت چند اصل ساده، مراحل پیشرفت را در الوپیک طی کرده، به سفیر VIP الوپیک تبدیل شوید و تسهیلات بیشتری دریافت کنید. در این مزایای سفیران VIP الوپیک را نسبت به سفیران دیگر به شما می‌گوییم.

برای اینکه سفیر ویژه و VIP الوپیک بشوید تنها کافیست چند اصل ساده را رعایت کنید. رعایت این اصول باعث می‌شود تا شما یک شخصیت حرفه‌ای و جدی به نظر برسید و مشتریان از برقراری ارتباط با شما لذت ببرند. با ما همراه باشید تا مزایای سفیران VIP و شرایط رسیدن به آن را با هم بخوانیم.

درآمد خود را ۲ برابر کنید!

این یک حقیقت است که سفیران VIP نسبت به سفیران دیگر درآمد بیشتری کسب می‌کنند. دلیل آن هم مشخص است! سفیران VIP الوپیک ۲٫۵ برابر بیشتر از سفیران دیگر درخواست دریافت می‌کنند و درخواست بیشتر به معنی درآمد بیشتر است. سفیران ویژه برای دریافت درخواست در اولویت هستند و در زمان توزیع درخواست‌ها در یک منطقه، این درخواست‌ها ابتدا برای سفیران ویژه نمایش داده می‌شود. در صورت رد درخواست توسط سفیران VIP، این درخواست‌ها برای سفیران دیگر نمایش داده می‌شود. پس با کسب جایگاه VIP در میان سفیران الوپیک، شانس خود را برای کسب درآمد افزایش دهید.

 

الوپیک

دریافت بادگیر رایگان

سفیران VIP از امکانات رفاهی بیشتری برخوردار هستند. یکی از این امکانات رفاهی، دریافت بادگیر به صورت رایگان است. پوشیدن بادگیر و لباس فرم الوپیک باعث می‌شود تا شما به عنوان نماینده رسمی و معتبر الوپیک شناخته شوید و مشتریان با شما با احترام بیشتری برخورد کنند. زیرا در این صورت شما را به عنوان نماینده رسمی و متعهد الوپیک می‌شناسند و می‌دانند که در صورت بروز مشکل، الوپیک از حقوق سفیر خود دفاع خواهد کرد.
الوپیک تلاش می‌کند تا شرایط رفاهی مناسبی برای تمام سفیران خود فراهم کند. به همین دلیل شرایط تهیه موتور سیکلت به صورت اقساطی را برای تمام سفیرانش چه عادی و چه VIP فراهم کرده است. شما می‌توانید به محض ثبت‌نام در الوپیک، برای خرید موتور سیکلت اقساطی با شرایط آسان‌تر اقدام کنید. اگر تمایل دارید در این مورد بیشتر بدانید به مطلب خرید موتور سیکلت قسطی مراجعه کنید.

چطور سفیر VIP الوپیک بشوم؟

با رعایت چند اصل ساده به راحتی به سفیر VIP الوپیک تبدیل می‌شوید:

  • ۹۰ روز (۳ماه) از انجام اولین درخواست گذشته باشد.
  • مجموعا ۵۰۰ درخواست برای سفیران موتور سیکلت انجام شده باشد.
  • مجموعا ۱۰۰ درخواست برای سفیران وانت و سواری انجام شده باشد.
  • میانگین امتیاز دریافتی از مشتریان بیش از ۴٫۷ باشد. (برای اطلاعات بیشتر در این مورد به مطلب نحوه امتیازدهی به سفیران مراجعه کنید.)
  • در طول ۳۰ روز گذشته ۲۵ درخواست انجام شده باشد.
  • حداقل ۷۰ درصد از درخواست‌های ارسالی انجام شده باشد. (برای کسب حدنصاب از رد یا لغو درخواست‌ها پرهیز کنید.)

چطور بدانم که شرایط VIP را دارم یا نه؟

به منظور اطلاع از وضعیت خودتان برای دریافت جایگاه سفیر VIP، کافیست اپلیکیشن سفیران الوپیک را باز کرده و مانند تصویر زیر اطلاعات کاملی از وضعیت فعلی خودتان را مشاهده کنید. در این بخش از اپلیکیشن سفیران الوپیک مشاهده می‌کنید که کدام شرایط را دارا هستید و فاصله شما تا دست‌یابی به شرایط ایده‌آل چقدر است.

 

سفیران VIP الوپیک

 

2
دیدگاه ها

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
آیلار رزاقییعقوب نوروزی Recent comment authors
newest oldest most voted
یعقوب نوروزی
Guest
یعقوب نوروزی

با سلام
من یک ماه است سفیر الوپیک هستم و به امتیاز ۲۰ هزار رسیده ام. آیا میتوانم از کارت تخفیف دریافت گواهینامه بدون نوبت (بدون بهره مندی از ۵ درصد تخفیف در نظر گرفته شده) استفاده کنم؟

آغاز ثبت‌نام خرید اقساطی موتورسیکلت ویژه سفیران الوپیک

در این طرح که برای از رده خارج کردن موتورسیکلت‌های فرسوده توسط الوپیک و شهرداری تهران اجرا می‌شود، شما می‌توانید با پرداخت ۵ میلیون تومان موتورسیکلت مورد نظر خود را خریداری کنید. شرکت الوپیک و شهرداری تهران تسهیلاتی برای خرید...

تجلیل پلیس راهور از الوپیک، پیک قانونمند

شرکت الوپیک به عنوان سامانه آنلاین حمل‌ونقل کالای درون شهری به دلیل اقدامات گسترده در راستای فرهنگسازی، ارائه تجهیزات سازمانی (کلاه کاسکت، ژیله و باکس)، ترغیب سفیران به اخذ گواهینامه و رعایت قوانین ترافیکی در این مراسم مورد تجلیل قرار...