سهمیه سوخت ویژه وانت‌بارهای الوپیک

طبق اعلام وزارت کشور، وانت‌بارها تنها تا تیرماه فرصت دارند که اطلاعات خود را در سامانه بارانه تکمیل کنند. شاید در نگاه اول تکمیل اطلاعات کار سختی به نظر برسد، اما ما در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا در عرض چند دقیقه اطلاعات خود را وارد سامانه کنید و از مزایای خوبی بهره‌مند شوید. بنابراین توصیه می‌کنیم این مقاله را با دقت بخوانید.

حتما درباره کاهش سهمیه بنزین وانت‌بارها اخباری به گوشتان رسیده است. بعد از اینکه در آبان ماه سال ۹۸ ناغافل بنزین سهمیه‌بندی شد، وزارت نفت سهمیه‌ ویژه‌ای برای ناوگان وسایل نقلیه باری و مسافربری در نظر گرفت. ناوگان وانت‌بارها از این سهمیه‌بندی سهم ثابتی داشتند که میزان آن ۳۰۰ تا ۴۰۰ لیتر ماهانه بود.
اما این روزها مسولان تصمیمات جدیدتری برای واریز سهمیه برای ناوگان وانت در سر دارند که در گام اول اقدام به کاهش تدریجی سهمیه ثابت وانت‌ها کرده‌اند.
طبق اعلام وزارت کشور، وانت‌بارها تنها تا تیرماه فرصت دارند که پس از ثبت‌نام در تهران من ، اطلاعات خود را در سامانه بارانه تکمیل کنند. شاید در نگاه اول تکمیل اطلاعات کار سختی به نظر برسد، اما ما در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا در عرض چند دقیقه اطلاعات خود را وارد سامانه کنید و از مزایای خوبی بهره‌مند شوید. بنابراین توصیه می‌کنیم این مقاله را با دقت بخوانید.

 

چطور می‌توانم سهمیه سوخت بگیرم؟

اگر شما هم وانت سبک یا سنگین دارید، لازم است وارد سایت بارانه شده و برای گرفتن پروانه فعالیت اقدام کنید.
برای گرفتن پروانه فعالیت، اطلاعات کامل هویتی و اطلاعات خودرو طبق تصویر باید بارگذاری شود.

آیا اخذ پروانه فعالیت هزینه دارد؟

شما اگر ساکن تهران هستید، می‌توانید به صورت رایگان پروانه فعالیت بگیرید. اما طبق اخباری که ما داریم در دیگر شهرهای کشور این پروانه با هزینه‌ای حدود ۳۰۰ هزار تومان صادر می‌شود.
گرفتن پروانه فعالیت چه سودی برای من دارد؟
در وهله اول که باید بگوییم گرفتن این پروانه الزامی است. اما خبر خوب این است که شما با گرفتن این پروانه می‌توانید مشمول دو مزیت بسیار مهم شوید.

• تخفیف ۷۰ درصدی طرح ترافیک
وانت‌هایی که دارای پروانه فعالیت هستند، می‌توانند با ثبت باربرگ از ۷۰درصد تخفیف طرح ترافیک بهره‌مند شوند.
لازم است بدانید که این طرح ترافیک تنها از طریق شرکت الوپیک به شما اختصاص پیدا می‌کند و اگر شما به صورت مستقل فعالیت کنید امکان استفاده از تخفیف طرح ترافیک را نخواهید داشت.

• سهمیه سوخت حمایتی
سهمیه سوخت این روزها دغدغه بسیار مهمی برای مالکان خودروها است. بنابراین برای شما سفیران وانت‌بار الوپیک که با خودروی خود کسب درآمد می‌کنید و سوخت بیشتری نسبت به خودروهای دیگر مصرف می‌کنید، قطعا این سهمیه حمایتی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

بنابراین میزان پیمایش شما در شرکت الوپیک مشمول این سهمیه ویژه خواهد بود و شما می‌توانید با روشن نگه داشتن اینترنت خود در طول مسیر، سوخت مصرفی خود را تبدیل به پول کنید.
می‌پرسید چطور؟ در صورتی که اینترنت شما در زمان انجام درخواست خاموش باشد، طول مسیر برای شما در سیستم هوایی محاسبه می‌شود و پیمایش کمتری برای شما ثبت می‌شود. اما در صورتی که اینترنت خود را روشن نگه دارید، مسیر زمینی محاسبه شده و میزان پیمایش بیشتری در سیستم ثبت می‌شود.

سهمیه اختصاصی الوپیک


از آنجایی که محاسبه میزان پیمایش شما فقط از طریق سامانه‌های آنلاین قابل محاسبه است، بنابراین شما سفیران وانت‌بار تنها با فعالیت در الوپیک می‌توانید از مزیت سهمیه سوخت حمایتی و تخفیف ۷۰ درصدی طرح ترافیک برخوردار شوید.
برای اینکه سهمیه سوخت بیشتری بگیرید، فعالیت خود را در الوپیک افزایش داده و از مزایای دیگری که در آینده به شما اعلام می‌کنیم بهره‌مند شوید.

1
دیدگاه ها

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
مهدی Recent comment authors
newest oldest most voted
مهدی
Guest
مهدی

وانت

آغاز ثبت‌نام خرید اقساطی موتورسیکلت ویژه سفیران الوپیک

در این طرح که برای از رده خارج کردن موتورسیکلت‌های فرسوده توسط الوپیک و شهرداری تهران اجرا می‌شود، شما می‌توانید با پرداخت ۵ میلیون تومان موتورسیکلت مورد نظر خود را خریداری کنید. شرکت الوپیک و شهرداری تهران تسهیلاتی برای خرید...

تجلیل پلیس راهور از الوپیک، پیک قانونمند

شرکت الوپیک به عنوان سامانه آنلاین حمل‌ونقل کالای درون شهری به دلیل اقدامات گسترده در راستای فرهنگسازی، ارائه تجهیزات سازمانی (کلاه کاسکت، ژیله و باکس)، ترغیب سفیران به اخذ گواهینامه و رعایت قوانین ترافیکی در این مراسم مورد تجلیل قرار...