اگر وانت و موتوری کارساز نیست، سواری‌بار بگیرید!

چند روز دیگر، تولد دوست صمیمی شماست و می‌خواهید یک دسته گل بزرگ برای او سفارش بدهید. دسته گل را چطور برای دوست خود می‌فرستید؟ پیک موتوری برای این کار مناسب نیست. سفارش وانت بار هم برای ارسال یک دسته گل کمی عجیب و غریب به نظر می‌رسد! اما نگران نباشید! ما برای شما یک پیشنهاد ویژه داریم. سرویس سواری بار الوپیک برای جابجایی بسته‌های حساس راه‌اندازی شده است. با ما همراه باشید!

خاطرتان هست که در زمان‌های گذشته برای ارسال بسته‌های حساس مانند گل، ظروف شکستنی و الکترونیکی با آژانس کرایه اتومبیل تماس می‌گرفتیم؟ این روش در گذشته بسیار کارساز بود اما حالا با آمدن اینترنت و افزایش سرعت زندگی، نیاز به حضور یک سرویس آنلاین و با کیفیت داریم تا به سرعت درخواست سواری بار بدهیم. سواری بار الوپیک مخصوص ارسال همین بسته‌ها است و مراقبت مرسوله‌های حساس شماست.

سرویس سواری بار الوپیک چیست؟

سواری بار یکی از سرویس‌های قدیمی الوپیک محسوب می‌شود که برای جابجایی مرسولات حساس ایجاد شده است. ممکن است بسته شما بزرگ‌تر از باکس پیک موتوری باشد که در این صورت جابجایی آن با موتور سیکلت کاری اشتباه است زیرا باعث به خطر افتادن امنیت مرسوله و راننده می‌شود. ممکن است همین بسته برای ارسال با وانت بار نیز کوچک باشد! در این صورت شما نیاز به یک وسیله نقلیه مانند تاکسی دارید تا بسته شما را جابجا کند. سرویس سواری بار الوپیک دقیقا نیاز شما در این زمینه برطرف می‌کند.

 

سرویس سواری بار الوپیک

چطور سفارش سواری بار بدهم؟

سرویس سواری بار از طریق اپلیکیشن و همچنین وب اپلیکیشن الوپیک در اختیار شماست. وب اپلیکیشن یا همان اپلیکیشن پیشرو الوپیک برای آن دسته از کاربران iOS مناسب است که تمایلی به خرید اشتراک از اَپ استورهای ایرانی را ندارند.

 

1
دیدگاه ها

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
حکیمه مراغه چیان Recent comment authors
newest oldest most voted
حکیمه مراغه چیان
Guest
حکیمه مراغه چیان

تا بحال استفاده نکردم

الوپیک سفارشی بگیر

زمان مطالعه: 10 دقیقه
ثبت درخواست با انتخاب مبدا و مقصد پس از ورود به اپلیکیشن، سرویس مورد نظرتان را انتخاب کنید. مبدا را روی نقشه مشخص کرده و در باکسی که برای شما فعال می‌شود پلاک، واحد، اسم فرستنده و شماره‌ای برای هماهنگی...

از الوپیک تلفنی، وانت و پیک موتوری بگیر

در صورتی که اپلیکیشن الوپیک را در گوشی خود ندارید، یا دسترسی شما به اینترنت قطع شده، می‎‌توانید با یک تماس به شماره تلفن ۰۲۱۴۱۵۸۱۵۸۱ درخواست پیک موتوری یا وانت بار سبک و سنگین بدهید.پشتیبانان الوپیک به صورت تلفنی درخواست...