دومین شغل پردرآمد در تبریز

“با حضور الوپیک در تبریز، شغل دوم مناسب به راحتی در دسترس است”

واقعیت این است که هزینه زندگی در کلانشهرهای کشور مانند تهران، مشهد، تبریز و… آن قدر بالاست که بسیاری از ما را مجبور می‌کند برای تامین همه هزینه‌ها و داشتن یک زندگی خوب، شغل دوم پردرآمدی داشته باشیم؛ شغلی دوم مناسبی که بتواند پردرآمد هم باشد و فرصتی ایجاد کند برای اینکه بسیاری از هزینه‌ها را با درآمد آن جبران کنیم؛ شغل دوم برای کارگران و کارمندان.
اما داشتن شغل دوم مناسب اصلا کار ساده‌ای نیست؛ در قدم اول زمان به ما اجازه فعالیت در یک شغل دیگر را نمی دهد. دوم اینکه به هر حال ما نیاز به زمان کافی هم داریم که بتوانیم آن را با خانواده‌مان بگذرانیم و از بودن در کنار آن‌ها لذت ببریم، قطعا شغل دوم همه زمان باقی مانده ما را می گیرد و زمانی برای حضور در جمع گرم خانواده برای ما باقی نمی‌گذارد؛ مگر اینکه بتوانیم یک شغل پاره وقت، با زمان آزاد و درآمد خوب داشته باشیم. شغلی که قطعا رویای خیلی از کارمندان و کارگران زحمت کش است.

اما چطور می‌شود چنین شغلی را پیدا و در آن فعالیت کرد؟ این سوال، قطعا سوال بسیاری از جویندگان شغل دوم پردرآمد است که نیاز به چنین شغلی دارند اما آن را پیدا نمی‌کنند.

برای اینکه چنین شغلی داشته باشیم، باید دور کسب و کارهای سنتی خط بکشیم و برویم سراغ استارت آپ‌ها و کسب و کارهای آن لاین. یعنی همان کسب و کارهایی که توانستند با شناسایی نیازهای شهروندان و رفع سریع و با کیفیت آن، اعتماد کاربران خود را جلب کنند و اشتغال مناسبی را رقم بزنند. بر اساس آمار بیشترین میزان استخدام‌های کشور، مربوط به کسب و کارهای نوینی است که توانستند به خوبی جای خود را میان شهروندان باز کنند.

این روزها در تهران، آبی پوشان الوپیک را می توانید همه جا مشاهده کنید، در تمامی خیابان‌ها، کوچه‌ها و بویژه مراکز تجاری و خرید که درخواست‌ها و سفارش‌ها را جابه‌جا می‌کنند و سفیران آن که با سرعت و دقت بسیار زیاد، مرسولات را به مقصد می‌رسانند.  

 

در تیرماه امسال بود که بزرگترین ناوگان آنلاین حمل و نقل پیک موتوری، تاکسی موتور، وانت و سواری بار در ادامه مسیر توسعه خود، به تبریز شهر اولین‌ها رسید و فعالیت الوپیک در سومین کلانشهر بزرگ تهران به طور رسمی آغاز شد.

تبریز شهر زنده اقتصاد و صنایع دستی، میزبان شرکت الوپیک شده که تنها در مدت یک سال، به رکورد ۷۰هزار پیک موتوری و وانت بار در تهران رسید و پس از آن تلاش کرد تا خدمات خود را در سراسر ایران ارائه دهد و تبریز با پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های بالایی که داشت یکی از اولین اولویت‌های الوپیک بود.

حالا با حضور الوپیک در تبریز، این ظرفیت برای بسیاری از شهروندان تبریزی فراهم شده که به عنوان کار دوم به الوپیک نگاه کنند؛ کاری با زمان پاره وقت و حقوق قابل توجه، برای شما این فرصت را ایجاد می‌کند که هر گاه خواستید فعالیت کنید و هر وقت تمایل داشتید در جمع گرم خانواده باشید یا اینکه نیاز به استراحت داشتید، می‌توانید بدون نیاز به مرخصی یا نگرانی، آن روز، کارتان را تعطیل کنید و بدون دغدغه به دیگر فعالیت‌هاتان برسید.


البته باید به این نکته، این موضوع را هم اضافه کنیم که تبریز هم به عنوان سومین کلانشهر ایران، مانند دیگر کلانشهرهای کشور با چالش آلودگی هوا و ترافیک روبه روست؛ الوپیک در تهران تردد موتورسیکلت‌ها در سطح شهر را به یک سوم رسانده که به تبع آن شاهد کاهش قابل توجه ترافیک، آلودگی‌های زیست محیطی و تصادفات حادثه ساز موتورسیکلت ها بوده‌ایم و این تجربه می‌تواند در تبریز هم پیاده سازی شود و بسیاری از این چالش‌ها در تبریز هم با کاهش چشمگیر رو به رو شود.

 

 

قطعا الوپیک با بهره از ظرفیت استخدامی قابل توجهی که دارد و مردم پرتلاش تبریز که همیشه حرف اول را در بحث اقتصاد می‌زنند، می‌تواند رویداد مثبتی برای مردم خونگرم تبریز باشد.

دیدگاه ها

avatar

بهترین برند های موتور سیکلت از نگاه الوپیک

بهترین برند های موتور سیکلت را با ما بشناسید! ما همیشه در زمان انتخاب هر چیزی سعی می‌کنیم نیم‌نگاهی هم به بهترین برندها داشته باشیم. اما زمانی که پای خرید موتور سیکلت وسط باشد، خیلی بیشتر نیاز داریم تا بهترین...