با کد تخفیف ۳۰ درصدی TARKETRAFFIC تاکسی موتور بگیرید !

ترافیک، شلوغی و تاخیر. این داستان زندگی همه ما شده است! 
بیایید خیال کنیم واقعا یک وسیله پرنده وجود دارد که پرواز می‌کند و ما را یک ربع زودتر به مقصد می‌رساند. تازه استفاده از این وسیله پرنده هم بصرفه باشد. مثلا از میدان انقلاب تا میدان فردوسی ۹ هزار تومان! با الوپیک همراه باشید تا کمپین ترک ترافیک را به شما معرفی کنیم.

دانلود الوپیک

دانلود الو پیک

کمپین ترک ترافیک چیست؟

الوپیک خیال‌پردازی‌های شما را به واقعیت تبدیل می‌کند.
در هر لحظه از شبانه‌روز که دیرتان شده بود، یک وسیله پرنده آرزو کنید! اپلیکیشن الوپیک را باز کنید و درخواست تاکسی‌موتور بدهید. یک سفیر حرفه‌ای در نزدیکی شما، درخواستتان را قبول می‌کند و با سرعت به سوی شما راه می‌افتد. شما ترک موتور می‌نشینید و ترافیک را ترک می‌کنید.

ما برایتان یک کمپین طراحی کرده‌ایم به اسم کمپین ترک ترافیک. شما می‌توانید با شرکت در کمپین ترک ترافیک، با تخفیف‌های باورنکردنی در تابستان، تاکسی‌موتور بگیرید.

الوپیک

به این ۵ دلیل نباید کمپین ما را از دست بدهید!

۱) با تاکسی موتور معمولا در ترافیک گیر نمی‌افتید.
۲) سفیران ما می‌توانند درخواست‌های بیشتری را قبول کنند و درآمد خود را افزایش بدهند.
۳) هزینه تاکسی موتور نسبت به موتورهای گذری بصرفه‌تر است.
۴) امتیاز درخواست تاکسی‌موتور ۲ برابر امتیاز قبلی شده است.
۵) کارت تخفیف ۳۰ درصدی تاکسی‌موتور به باشگاه مشتریان الوپیک اضافه شده است.

هر مسافر؛ یک کلاه کاسکت

برای حفظ سلامتی شما، الوپیک به هر سفیر یک کلاه کاسکت اضافه داده است تا مسافران از این کلاه‌ها استفاده کنند. شاید با خودتان بگویید این کلاه را که هزار مسافر استفاده کرده‌اند، من عمرا کلاه سرم نمی‌رود! برای جلوگیری از هرگونه تماس، یک کلاه توری نو به شما داده می‌شود تا اول آن را روی سرتان بگذارید و بعد کلاه را روی آن بگذارید. پس با خیال راحت سفر کنید.

تاکسی‌موتور گران است؟

اگر تا حالا از موتوری‌های گذری قیمت گرفته باشید، حتما دیده‌اید که هرکدام قیمت خاص خودشان را دارند. مسیر خیابان انقلاب تا فردوسی را یکی با ۱۰ هزار تومان و دیگری با ۲۵ هزار تومان طی می‌کند. الوپیک تمام دردسرها را حذف و همه تعرفه‌ها را یکسان‌ کرده است. کرایه هر مسیر کاملا مشخص و همه چیز بین شما و سفیر روشن است.

یک قدم کوچک برای محیط زیست

الوپیک همیشه سعی می‌کند تا قدمی هرچند کوچک برای محیط زیست بردارد و در صدد است تا در کاهش ترافیک در سطح شهر، نقش عمده‌ای داشته باشد. در آینده خبرهای بسیار مهمی در این مورد خواهید شنید. شاید واقعا موتورهای پرنده در راه باشند! کسی چه می‌داند!

دیدگاه ها

avatar

با «پرداخت آنی»، بدون اسکناس پرداخت کنید

زمان مطالعه: 3 دقیقه
  این روزها هر چیزی به‌خصوص اسکناس که از فردی به فردی دیگر جابجا می‌شود، می‌تواند در چرخه انتقال ویروس کرونا موثر باشد. در این میان اسکناس‌ها به عنوان عامل انتقال بیش از ۳۰۰۰ نوع ویروس، یکی از خطرناک‌ترین اشیاء...

الوپیک در پویش «با تو سفره‌ای رنگی می‌شود»

  “موسسه مردم نهاد «یکی هستیم» این روزها مشغول اجرای پویش بزرگی با نام «با تو سفره‌ای رنگ می‌گیرد» است” حمایت از کودکان کار با پویش «به یادت هستم» الوپیک در پویش قبلی این موسسه مردم نهاد با عنوان «به...