نصف جهان، ششمین مقصد الوپیک

بزرگترین ناوگان آنلاین حمل و نقل پیک موتوری، تاکسی موتور، وانت بار و سواری، در دومین سال فعالیت خود به نصف جهان رسید.
الوپیک تنها در مدت یک سال، به رکورد ۷۰هزار پیک موتوری و وانت بار در تهران رسید و پس از آن تلاش کرد تا خدمات خود را در سراسر ایران ارائه دهد. با این نگاه، اصفهان به ششمین مقصد الوپیک تبدیل شده است.
یکی از شباهت‌های الوپیک به اصفهان، «زاینده» بودن هر دوی آن‌هاست. اصفهان با زاینده رود و مردم پر تلاشش و الوپیک با کارنامه درخشان و رو به رشدش.
علاوه بر شباهت، الوپیک و اصفهان اهداف مشترکی هم دارند. در حالی‌که جمعیت اصفهان کمتر از تهران است اما گاهی آلودگی هوای اصفهان از تهران هم پیشی می‌گیرد. میزان این آلایندگی ها به حدی است که مسئولان شهری اصفهان طرح استفاده از موتورسیکلت و دوچرخه برقی را استارت زدند تا اصفهان اولین شهر میزبان موتورسیکلت برقی باشد. 
پایتخت سال‌های دور ایران قبل از ورود الوپیک، برنامه‌های محیط زیستی ویژه‌ای برای کمک به کاهش آلاینده‌های زیست محیطی تدارک دیده که یکی از آنها تفاهم نامه مشترک شهرداری اصفهان با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای تولید ۵هزار موتور برقی است.
از سویی یکی از مهمترین برنامه ها و اهداف الوپیک، ساماندهی تردد موتورسیکلت ها در سطح شهرهای بزرگ است. بد نیست بدانید که الوپیک تردد موتورسیکلت ها در سطح شهر را به یک سوم رسانده که به تبع آن شاهد کاهش قابل توجه ترافیک، آلودگی های زیست محیطی و تصادفات حادثه ساز موتورسیکلت ها بوده ایم.
قطعا الوپیک میزبان خوبی برای استخدام و ارائه تسهیلات ویژه به راکبان موتورسیکلت‌های برقی خواهد بود.

دیدگاه ها

avatar