همکاری الوپیک با داروخانه ها

هر هفته ما به مشاغلی می پردازیم که می توانند با الوپیک همکاری کنند و به کسب و کار خود سرعت و دقت بیشتری ببخشند.

داروخانه

همان طور که می دانید بسیاری از داروخانه ها از خدمات پیک موتوری استفاده زیادی دارند از جمله این موارد می توان به دارو و شیرخشک و مکمل های غذایی رژیمی، غذاهای کمکی شیرخواران، لوازم مصرفی پزشکی، لوازم طبی و فرآورده های آرایشی بهداشتی و تجهیزات پزشکی و ملزومات دارویی مجاز و کلیه اقلامی که داروخانه ها می توانند توسط پیک یا توسط وانت بار ها جابجا کنند، اشاره کرد. در اینجا یکی از وظایف الوپیک کمک به داروخانه ها برای ارسال یا دریافت هرچه سریع تر این اقلام به مبدا مورد نظر می باشد.

یکی از مهمترین خدمات الوپیک به داروخانه ها امکان رصد و پیگری مرسوله از مبدا تا رسیدن به مقصد است که باعت ایجاد امنیت برای مرسولات و اطمینان شما به سرویس های الوپیک می شود. الوپیک این تعهد را دارد که مرسولات مشتریان خود را بدون هیچ آسیب و یا خسارتی به مقصد برساند، این یکی از جنبه های مهم و حیاتی برای داروخانه ها می باشد. بدین دلیل که افراد نیازمند درمان، چشم انتظار این اقلام هستند و سالم و به موقع رسیدن این اقلام برای آن افراد اهمیت فراوانی دارد.

در زیر ۳ مورد از مهمترین خدمات الوپیک معرفی شده است.

در دسترس بودن : الوپیک هم به صورت اپلیکیشن موبایل قابل نصب روی گوشی های اندروید و iOS و هم بصورت نسخه تحت وب، بدون نیاز به موبایل قابل استفاده است و این کمک میکند در هر شرایطی و در هر زمانی بتوانید درخواست پیک نمائید.

قیمت مناسب : از آنجا که خدمات الوپیک بر بستر اینترنت و موبایل انجام میشود پس هیچ یک از هزینه های جاری سرویس دهنده های سنتی پیک موتوری را ندارد و در نتیجه قیمت های آن بسیار پایین تر و غیر قابل رقابت است. برای تست این موضوع میتوانید در اپلیکیشن موبایل یا نسخه تحت وب الوپیک، مبدا و مقصد سفارش را انتخاب کنید و قیمت را با سیستم پیک سنتی مقایسه کنید.

امنیت بالا : الوپیک تنها سرویس دهنده آنلاین پیک موتوری در تهران است که مجوز فعالیت از اتحادیه صنف وانت بار و پیک موتوری دارد و تمام فعالیت های آن زیر نظر پلیس فتا انجام میشود. همچنین ما در انتخاب سفیرهای الوپیک دقت بسیار زیادی داریم و افراد را از فیلتر های متعدد رد میکنیم تا هنگامی که صلاحیت آنها از هر نظر تایید شود. به همین دلیل هر شخصی نمیتواند سفیر الوپیک باشد و نتیجه این سخت گیری امنیت بالای مرسولات مشتریان است.

 

دیدگاه ها

avatar