مزایای الوپیک برای داروخانه‌ها

می‌دانید چه کسب و کارهایی نیاز دارند تا محصولات خود را به سرعت و با دقت به دست مشتریان خود برسانند؟ آیا می‌دانید کدام روش برای ارسال بسته‌ها سریع‌تر و مطمئن‌تر است؟ با ما همراه باشید تا ببینیم چرا کسب و کار حساسی مانند داروخانه‌ها ارسال دارو را بر عهده الوپیک می‌گذارند.

بسیاری از داروخانه‌ها خدمات ارسال آنلاین ارائه می‌کنند و داروهای خود را با سواری و یا پیک موتوری آنلاین می‌فرستند زیرا بسیاری از افراد و یا بیماران شرایط لازم برای مراجعه حضوری به داروخانه را ندارند. ارسال دارو نسبت به ارسال کالاهای دیگر حساسیت بیشتری دارد. بسیاری از داروها گران‌قیمت، آسیب‌پذیر و یا کم‌یاب هستند و در صورت مفقود شدن و آسیب رسیدن به دارو، سلامت بیمار به خطر می‌افتد. الوپیک نسبت به دارو حساس است و ارسال آن را با حساسیت بیشتری انجام می‌دهد. در حال حاضر ۶ داروخانه بزرگ و مجهز در تهران از سرویس‌های الوپیک برای ارسال دارو استفاده می‌کنند.

 

ارسال دارو با الوپیک برای داروخانه

داروخانه‌ها چه نیازی به الوپیک دارند؟

آمار ما نشان می‌دهد که داروخانه‌‌ها روزانه تعداد سفارش بالایی را در الوپیک ثبت کرده و برای جابجایی کالاهای مختلف از خدمات این شرکت استفاده می‌کنند. کالاهایی مانند:

  • دارو و شیرخشک
  • مکمل‌های غذایی و رژیمی
  • غذای کمکی شیرخواران
  • لوازم طبی
  • محصولات آرایشی بهداشتی
  • تجهیزات پزشکی
  • ملزومات دارویی مجاز و …

به دلیل ثبت سفارش بالا از سوی داروخانه‌ها، در این مطلب تلاش کرده‌ایم ویژگی‌های ارسال دارو با الوپیک را برای شما بازگو کنیم. با ما همراه باشید.

چرا ارسال دارو با الوپیک؟

به دلیل حساسیت بالای ارسال دارو، برای داروخانه‌ها ضروری است تا از یک سرویس‌دهنده مطمئن برای ارسال دارو استفاده کنند. در ادامه ۹ مورد از مزایای الوپیک برای داروخانه‌ها را نام می‌بریم و تصمیم‌گیری را بر عهده شما می‌گذاریم:

۱) ارسال زمان‌بندی‌شده

داروخانه‌ها می‌توانند درخواست خود را از حالا برای هر زمانی که می‌خواهند ارسال کرده و پیک را برای تاریخ و ساعت مورد نظر رزرو کنند.

۲) ارسال درخواست‌های هم‌زمان:

یکی از مزیت‌های مهم الوپیک ارسال درخواست‌های هم‌زمان است. نیاز نیست برای ارسال یک درخواست جدید منتظر اتمام درخواست قبلی بمانید. این گزینه به ندرت در اپلیکیشن‌های مشابه وجود دارد.

۳) ارسال درخواست تکراری:

هر کسب و کاری تعدادی مشتری دائم دارد و نیاز دارد یک درخواست تکراری را مدام ارسال کند. این امکان به راحتی در الوپیک فراهم است.

۴) ردیابی آنلاین:

به دلیل اهمیت بالای ارسال دارو، این گزینه به شدت مورد نیاز داروخانه‌ها و مشتریان آنهاست. داروخانه‌ها می‌توانند با به اشتراک گذاشتن اطلاعات سفر با مشتری، اطمینان آنها را به دست بیاورند.

۵) دریافتِ رسید:

یکی از مسائل مهم در ارسال دارو، دریافت تایید از مشتری پس از تحویل دادن دارو است. تاییدیه مشتری به این معناست که بسته درست و سالم تحویل گرفته شده و مسئولیت داروخانه به پایان رسیده است.

۶) موتوری، سواری‌بار، وانت:

شاید الوپیک را فقط با سرویس پیک موتوری آنلاین می‌شناختید اما این تنها سرویس این سوپر اَپلیکیشن نیست! الوپیک سرویس‌های سواری بار و وانت‌بار را هم ارائه می‌کند. داروخانه‌ها می‌توانند از سرویس پیک موتوری الوپیک برای ارسال داروهای ساده و از سرویس سواری‌بار برای ارسال داروهای حساس استفاده کنند. همچنین سرویس وانت‌بار هم برای ارسال مرسولات بزرگ در نظر گرفته شده است.

۷) الوپست:

برای یک داروخانه بصرفه نیست که برای هر ارسال پستی به دفتر پستی مراجعه کند و در صف بماند. داروخانه‌ها می‌توانند با استفاده از سرویس الوپست، بسته را در داروخانه به سفیر تحویل داده و ادامه مراحل پست را بر عهده الوپیک بگذارند. برای آشنایی بیشتر با این سرویس فوق‌العاده می‌توانید مطلب راهنمای استفاده از الوپست را بخوانید.

۸) سفیران آموزش‌دیده:

سفیران الوپیک در هنگام ثبت‌نام آموزش می‌بینند و نحوه حمل بسته‌های حساس را می‌دانند. ارسال دارو توسط سفیران الوپیک کاملا با دقت و مطمئن انجام می‌شود. سرعت و مهارت مسیریابی سفیران الوپیک نیز یکی از ویژگی‌های مهم آنهاست.

۹) سرویس API برای داروخانه‌های آنلاین:

سرویس API الوپیک مخصوص کسب و کارها و فروشگاه‌های آنلاین است. این سرویس برای داروخانه‌های آنلاین اقتصادی و کاربردی است و مزایای آن را به صورت کامل در مطلب معرفی سرویس API برای کسب‌و‌کارها توضیح داده شده است. اگر فرصت کافی برای خواندن این مطلب را ندارید، کافیست با شماره ۴۱۵۸۱۰۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید و با واحد فروش الوپیک صحبت کنید.

 

الوپیک ios

دانلود الوپیک برای اندروید

 

ما انسان‌ها ناتوانیم…
به صورت تنها و تک‌تک نمی‌توانیم این زندگی دشوار را تاب بیاوریم. اما در کنار هم زندگی تغییر می‌کند، زندگی زیباتر می‌شود. زمانی که در کنار هم هستیم، درد کمتر می‌شود و آینده با چهره روشنش آرام‌آرام از دور با لبخند می‌آید. الوپیک تلاش می‌کند با ارسال دارو به صورت مطمئن و سریع، گامی هرچند کوچک در راستای حفظ جسم و روح انسان‌ها بردارد. 

دیدگاه ها

avatar

از الوپیک تلفنی، وانت و پیک موتوری بگیر

در صورتی که اپلیکیشن الوپیک را در گوشی خود ندارید، یا دسترسی شما به اینترنت قطع شده، می‎‌توانید با یک تماس به شماره تلفن ۰۲۱۴۱۵۸۱۵۸۱ درخواست پیک موتوری یا وانت بار سبک و سنگین بدهید.پشتیبانان الوپیک به صورت تلفنی درخواست...