همکاری الوپیک و روکولند

با توجه به نیازهای امروز جامعه و عدم وجود زمان کافی برای خرید های حضوری، شرکت هایی می باشند که با نیازسنجی و توجه به رفتار مصرف کنندگان اقدام به فروش اینترنتی کالاهای ضروری می نمایند.
فروشگاه ها و سوپرمارکت های آنلاین این فرصت را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند که به راحتی و با استفاده از گوشی یا دستگاه همراه به تمامی محصولات موجود در بازار دسترسی آسان داشته باشند که این خود نیز باعث حفظ زمان و انرژی مشتریان و کاربران خواهد بود .

روکولند، سوپرمارکت آنلاینِ خرید محصولات غذایی است که کالاهای خود را با تنوعی بالا و حفظ کاربری آسان به فروش می رساند.

علاوه بر مقرون به صرفه بودن سفارش های آنلاین محصولات ، الوپیک نیز در اقدامی این امکان را به کاربران خود می دهد تا با انتخابی مناسب و هزینه ای کمتر، نسبت به خرید کالاهای مورد نیاز خود اقدام نمایند.

شما مشترکین محترم الوپیک می توانید با وارد کردن کد “ALOROCO” در قسمت خرید نهایی محصولات، از ۲۰% تخفیف بهره مند گردید .

 

وبسایت روکولند : www.rocoland.com

دیدگاه ها

avatar

در رویداد (Iran Mobile Sumit) چه خبر بود؟

رویداد ایران موبایل سامیت تنها رویداد اختصاصی در زمینه اپلیکیشن‌ها و بازی‎های موبایلی در ایران است که طی دو روز با ظرفیت ۸۰۰ نفر در کتابخانه ملی ایران برگزار شد. با الوپیک همراه باشید تا به طور خلاصه با هم...

در الوکاپ (جام مسابقات چوگان) چه گذشت؟

 چوگان یک ورزش کاملا ایرانی است که در سراسر دنیا طرفداران بسیاری دارد. الوپیک در راستای حمایت از این ورزش باستانی، حامی این دوره از مسابقات چوگان شد و جام الوکاپ را در حضور ۱۰۰۰ تماشاگر برگزار کرد. این دوره...