همکاری الوپیک و موسسه بهنام دهش پور

واژه ی سرطان پس از گذشت سالها هنوز هم برای هیچ کس تکراری نشده است.واژه ای نگران کننده که میتواند دغدغه های زیادی در بر داشته باشد.

اما هستند عزیزانی که هم اکنون در حال مبارزه با این بیماری نیازمند مساعدت من و شما هستند..شکست سرطان محال نیست. روحیه ای قوی میطلبد و همچنین همیاری و انگیزه بخشیدن اطرافیان میتواند کمک بزرگی برای مبارزه باشد.مبارزه ای که سالیانی پیش فردی به نام بهنام دهش پور توانست با سرافرازی در آن پیروز شود.

الوپیک همواره به جامعه ای سلامت می اندیشد پس از شما همراهان همیشگی خود دعوت میکند از تاریخ ۸ تا ۱۱ اسفند ماه سال جاری در موسسه خیریه بهنام دهش پور با ما همراه شوید تا با کمک یکدیگر بتوانیم سهمی در ساختن دنیایی بدون سرطان در سال جدید داشته باشیم.

دیدگاه ها

avatar

در رویداد (Iran Mobile Sumit) چه خبر بود؟

رویداد ایران موبایل سامیت تنها رویداد اختصاصی در زمینه اپلیکیشن‌ها و بازی‎های موبایلی در ایران است که طی دو روز با ظرفیت ۸۰۰ نفر در کتابخانه ملی ایران برگزار شد. با الوپیک همراه باشید تا به طور خلاصه با هم...

در الوکاپ (جام مسابقات چوگان) چه گذشت؟

 چوگان یک ورزش کاملا ایرانی است که در سراسر دنیا طرفداران بسیاری دارد. الوپیک در راستای حمایت از این ورزش باستانی، حامی این دوره از مسابقات چوگان شد و جام الوکاپ را در حضور ۱۰۰۰ تماشاگر برگزار کرد. این دوره...