وقتی موتور و وانت کارساز نیست، سواری وارد می شود

تصور کنید می‌خواهید به مناسبتی برای یکی از دوستان‌تان، سبد گل بفرستید؛ برای ارسال این هدیه خاص و احیانا نسبتا جاگیر، باید دور پیک موتوری را خط بکشید. از طرف دیگر هدیه شما کوچکتر از آن است که نیازی به وانت داشته باشید. در این موقعیت، بهترین انتخاب این است که تاکسی بگیرید یا جابه‌جایی آن را به به آژانس بسپارید.

نقطه تمایز سواری الوپیک نسبت به آژانس ها
راننده‌های آژانس البته سبد گل شما را بعد از کلی پشت چشم نازک کردن به مقصد می‌رسانند، اما نکته مهم اینجاست که حاضر نمی‌شوند پیاده شده و هدیه را تحویل دهند؛ این دوست شماست که در نهایت باید قبول زحمت
کند.
حالا همین شرایط را در موقعیت حساس‌تری تصور کنید؛ مثلا اسباب کشی دارید و در آن شلوغی، باید فکری هم برای کارتن‌های چینی و شکستنی کنید؛ کارتن‌ها را با وسواس خاص چیده‌اید و می‌خواهید به منزل جدید منتقل کنید. قطعا برای حمل آن‌ها فکرتان به سمت وانت نمی‌رود. باز تنها انتخاب، تماس با آژانس یا اپلیکیشن‌های مسافربری است که آن‌ها هم دو ایراد مهم دارند؛ اول اینکه مسئولیت خاصی در قبال آسیب به کالاهای ارسالی ندارند و دوم، آموزشی هم در این زمینه ندیده‌اند.

نکته مهم درباره سواری بار الوپیک این است که از زمان راه اندازی این سرویس، حجم بالایی از درخواست‌ها به صورت روزانه برای دریافت خدمات آن در اپلیکیشن الوپیک ثبت می‌شود.

راننده های آموزش دیده در الوپیک
دقیقا در همین دوراهی تردید و دل نگرانی است که الوپیک راهکار جدیدی ارائه می‌دهد؛ افزودن سرویس‌های اتومبیل با خدمات ویژه. اتومبیل‌هایی که با راننده های آموزش دیده در زمینه انتقال مرسوله، در موقعیت‌های مشابه، کمک حال شما خواهند بود.

امروز پس از سرویس‌های پیک موتوری، تاکسی موتور، وانت بار سبک و سنگین، نوبت به سرویس ویژه‌ای رسیده است که می‌تواند برای مشتریان وفادار الوپیک امتیاز فوق العاده‌ای باشد.

 

سواریِ الوپیک، امتیاز جدیدی است که هم اکنون در بزرگترین اپلیکیشن ارسال مرسوله کشور مورد استفاده بسیاری از مشتریان است.

دیدگاه ها

avatar