چرا مشتریان الوپیک نیاز به سرویس برگشت ندارند

بسیاری از افراد به دلیل مشغله های کاری و نداشتن زمان کافی مجبور هستند که اسناد و مرسولات مهمی مانند : چک بانکی , سند , پول نقد و کالاهایی از این دست  را با پیک به مقصد ارسال کنند و برای اینکه از رسیدن مرسوله به مقصد مطمئن شوند از پیک میخواهند که بعد از تحویل مرسوله یک رسید از شخصی که بسته را تحویل میگیرد دریافت کنند و مجددا آن رسید را به مبدا برگردانند.

این کار هم زمانبر است و هم هزینه اضافی برای فرستنده دارد زیرا باید هزینه برگرداندن رسید تا مبدا را هم پرداخت کند و الوپیک به صورت هوشمندانه این مشکل را حل کرده است.

در الوپیک وقتی مرسوله به مقصد میرسد , شخصی که آن را تحویل میگیرد باید در اپلیکیشن نصب شده در گوشی پیک امضا دیجیتالی بدهد که بسته را تحویل گرفته و این امضا برای فرستنده قابل دیدن است و بنابراین دیگر لازم نیست رسیدی برای فرستنده ارسال شود تا نشان دهد که مرسوله تحویل شده است.

با این کار هزینه ارسال هم برای فرستنده تا حد زیادی کاهش میابد و سرعت کار نیز بالاتر خواهد بود.

دیدگاه ها

avatar

بهترین برند های موتور سیکلت از نگاه الوپیک

بهترین برند های موتور سیکلت را با ما بشناسید! ما همیشه در زمان انتخاب هر چیزی سعی می‌کنیم نیم‌نگاهی هم به بهترین برندها داشته باشیم. اما زمانی که پای خرید موتور سیکلت وسط باشد، خیلی بیشتر نیاز داریم تا بهترین...