چرا مشتریان الوپیک نیاز به سرویس برگشت ندارند

بسیاری از افراد به دلیل مشغله های کاری و نداشتن زمان کافی مجبور هستند که اسناد و مرسولات مهمی مانند : چک بانکی , سند , پول نقد و کالاهایی از این دست  را با پیک به مقصد ارسال کنند و برای اینکه از رسیدن مرسوله به مقصد مطمئن شوند از پیک میخواهند که بعد از تحویل مرسوله یک رسید از شخصی که بسته را تحویل میگیرد دریافت کنند و مجددا آن رسید را به مبدا برگردانند.

این کار هم زمانبر است و هم هزینه اضافی برای فرستنده دارد زیرا باید هزینه برگرداندن رسید تا مبدا را هم پرداخت کند و الوپیک به صورت هوشمندانه این مشکل را حل کرده است.

در الوپیک وقتی مرسوله به مقصد میرسد , شخصی که آن را تحویل میگیرد باید در اپلیکیشن نصب شده در گوشی پیک امضا دیجیتالی بدهد که بسته را تحویل گرفته و این امضا برای فرستنده قابل دیدن است و بنابراین دیگر لازم نیست رسیدی برای فرستنده ارسال شود تا نشان دهد که مرسوله تحویل شده است.

با این کار هزینه ارسال هم برای فرستنده تا حد زیادی کاهش میابد و سرعت کار نیز بالاتر خواهد بود.

دیدگاه ها

avatar

سرویس پیک اختصاصی (DEDICATE) چیست؟

زمان مطالعه: 10 دقیقه
مراحل درخواست سرویس اختصاصی برای ارسال درخواست سرویس اختصاصی دو راه پیش روی شما قرار دارد: از طریق وبسایت یا اپلیکیشن الوپیک. شما می‌توانید وارد سایت شده و پس از ورود به پنل کاربری گزینه پیک اختصاصی را انتخاب کنید....