چون شما مشتریان ما هستید

به پاس قدردانی از شما همراهان عزیز، یکی از اولین اقدامات اولیۀ الوپیک در ابتدای کار، راه‌اندازی باشگاه مشتریان بوده است.

در این بخش، همکاران ما تلاش می‌کنند تا امتیازاتی که با سفارش هر سفر به شما تعلق می‌گیرد برای رفع نیاز یا انجام سرویسی از شرکت‌های بزرگ دیگر صرف شود. به همین علت همیشه می‌کوشند با شرکت‌های همکار به توافقات جدیدی برسند تا شما مشتریان گرامی از مزایای بهتر و بیشتری برخوردار باشید. در نتیجه، شما همراهان گرامی می‌توانید از تخفیف‌های ویژۀ باشگاه مشتریان الوپیک استفاده کنید.


همان‌طور که می‌دانید، باشگاه مشتریان الوپیک دارای چهار سطح «آبی، برنزی، نقره‌ای و طلایی» است. در این بخش شما می‌توانید سطح خود را در باشگاه مشتریان، امتیازات و دریافتی خود را مشاهده کنید. بنا بر اینکه در کدام سطح قرار داشته باشید، می‌توانید از خدمات متنوع و مختلف باشگاه مشتریان الوپیک استفاده کنید.

در این بخش می توانید از خدمات متنوعی که چندین شرکت کوچک و بزرگ در اختیار شما قرار می‌دهند، بر اساس میزان امتیازتان در پنل الوپیک استفاده کنید.

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که:

چطور عضو باشگاه مشتریان الوپیک شویم؟
برای عضویت در باشگاه مشتریان الوپیک، تنها کافی است به آدرس وب‌سایت ما (www.alopeyk.com)  مراجعه کنید و با وارد کردن شماره تلفن همراه خود در باشگاه مشتریان ثبت نام کنید. پس از آن می‌توانید وارد پنل کاربری خود شوید.
در صفحۀ اصلی می‌توانید درخواست جدید ثبت کنید، مقدار امتیاز و اعتبار خود را مشاهده کنید و سطح خود را در باشگاه ببینید. با زدن سه نقطۀ بالا در قسمت سمت راست تصویر پروفایل، لیستی نمایان می‌شود که گزینۀ دوم از بالای آن، گزینۀ «باشگاه مشتریان» است.

با کلیک بر روی این گزینه شما به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که در آن تمامی اطلاعات مربوط به امتیازات، گردش مالی، سطحی که در آن قرار دارید و همچنین خرج امتیازات را مشاهده کنید.

دیدگاه ها

avatar