عکاس یا ابزار، کدامیک مهم تر است؟

وقتی صحبت از کسب و کار بومی می‌شود، تمامی جوانب مثل استفاده از نیروهای انسانی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

الوپیک، بزرگترین ناوگان حمل و نقل آنلاین با در اختیار داشتن منابع انسانی داخلی که هریک در تخصص خود بهترین هستند، جزو معدود استارت آپ‌هایی است که تمامی محتوای تبلیغاتی خود را در درون سازمان شکل می‌دهد و در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

”مهم‌ترین بخش یک دوربین عکاسی، شخصی است که پشت آن قرار دارد.“

به بهانه روز جهانی عکاس، یکی از مهم‌ترین سوالات در زمینه مهارت‌های عکاسی را با سالار امینی، ایده پرداز و عکاس محتوای تبلیغاتی الوپیک در میان می‌گذاریم تا بهترین پاسخ را دریافت کنیم.

 

 

تصور کنید شما بهترین عکاس را استخدام کرده‌اید و در مقابل ابزاری متوسط برای خلق آثار در اختیار واحد طراحی قرار می‌دهید، یا بالعکس عکاسی با مهارت‌های متوسط استخدام می‌کنید با بهترین امکانات و ابزارها.

 

از نظر شما کدام یک بهتر عمل می‌کنند؟ دنیای امروز، دنیای ابزارهاست یا منابع انسانی؟

 

 

برای بررسی این موضوع تنها کافی است چند نکته را بررسی کنیم، اول اینکه آیا یک فرد عادی می‌تواند با در اختیار گرفتن بهترین ابزارهای روز دنیا، بهترین عکس‌ها را ثبت کند ؟ جواب قطعا منفی است.

 

 

 

 

سوال بعد اینکه آیا یک عکاس کاملا حرفه ای میتواند با پیش پا افتاده ترین ابزارها بهترین عکس ها را ثبت کند ؟ جواب کاملا مثبت است.

 

 

اما نکته‌ای مطرح می‌شود که ذهن ما را شفاف می‌کند، اگر کسی دانش کافی و جامع در زمینه عکاسی دارد و از ابزار پیشرفته و به روز استفاده می‌کند می‌تواند نتایجی به مراتب بهتر برای کار خود به دست آورد. 

دیدگاه ها

avatar

عکاس یا ابزار، کدامیک مهم تر است؟

وقتی صحبت از کسب و کار بومی می‌شود، تمامی جوانب مثل استفاده از نیروهای انسانی مورد بررسی قرار می‌گیرد. الوپیک، بزرگترین ناوگان حمل و نقل آنلاین با در اختیار داشتن منابع انسانی داخلی که هریک در تخصص خود بهترین هستند،...