۲۰۰ هزار تومان درآمد تضمین شده برای سفیران الوتاکسی!

شما هم به الوتاکسی بیایید تا هم از پرداخت کمیسیون معاف شوید و هم ۲۰۰ هزار تومان درآمد روزانه و تضمینی داشته باشید! با ۸ ساعت فعالیت روزانه در مناطق ۲۲ گانه تهران از ساعت ۶ الی ۲۲ (بدون رد یا لغو درخواست) و همچنین انجام ۱۰ سفر موفق، ۲۰۰ هزار تومان درآمد تضمینی داشته باشید. اگر درآمد شما با شرایطی که گفتیم به ۲۰۰ هزار تومان نرسید، مابقی را الوپیک به صورت روزانه به شما پرداخت می‌کند!


با تکیه‌بر پلتفرم قدرتمند، اپلیکیشن قوی، نقشۀ دقیق و هزاران کاربر فعال، الوپیک قصد دارد تا خدمات خود را گسترش دهد و در همین زمینه از سرویس جابه‌جایی مسافر خود با نام «الوتاکسی» رونمایی کرده است. یک تاکسی اینترنتی، که همه می‌توانند در آن ثبت‌نام کنند و به عنوان شغل دوم از آن به کسب درآمد بپردازند. شما هم می‌توانید در کنار شغل خود در هر ساعتی از روز و به هر میزانی که بخواهید، در الوپیک فعالیت کنید.

الوتاکسی، از خدمات جدید الوپیک است که به‌منظور جا‌به‌جایی مسافران راه‌اندازی شده. همانطور که می‌دانید الوپیک بزرگترین شرکت حمل‌ونقل مرسولات و یکی از بزرگترین شرکت‌های حمل‌ونقل است که تاکنون با رونمایی از خدمات مختلف خود، کاربران زیادی را جذب کرده است.

اگر شما هم قصد دارید تا در الوتاکسی مشغول به فعالیت شوید، شاید از خودتان پرسیده باشید:

چطور در تاکسی اینترنتی الوپیک (الوتاکسی) ثبت‌نام کنم؟
برای ثبت‌نام در الوتاکسی، می‌توانید از ویزیتورهایی که در سطح شهر مشغول به فعالیت هستند مشاوره بگیرید یا به دفتر ثبت‌نام الوپیک به آدرس زیر مراجعه نمایید:
تهران، خیابان ولیعصر، بین مترو جهاد و آموزشگاه سفیر، پلاک ۱۸۹۵

یا جهت اطلاعات بیشتر با شمارۀ ۴۱۳۴۶ ۰۲۱ تماس بگیرید.

دیدگاه ها

avatar

حقایقی جالب در مورد بابانوئل

بابانوئل شخصیتی مشهور، تاریخی و شکل گرفته بر اساس واقعیت است، نام بابانوئل هرساله در کشورهای آمریکایی و اروپایی با جشن کریسمس زیاد شنیده میشود. بابانوئل یا به فرانسوی پاپانوئل ( Père Noël ) ، پیرمردی چاق با ریش های...