آدرس یاب جدید الوپیک راه اندازی شد

جستجوی دقیق و پیدا کردن آدرس مورد نظر در سرویس های حمل و نقلِ آنلاین، یکی از مهم ترین امکانات اپلیکیشن های این حوزه به شمار می آید. سرویس های حمل و نقل اینترنتی با توجه به ماهیت و جنس کسب و کار خود بسیار به نقشه وابسته هستند، چرا که نقشۀ سرویس اینترنتی از مهم ترین راه های ارتباط بین مسافر و سفیر است.  
تیم محصول الوپیک با بهره گیری از دانش و تجربیات متخصصانِ خود در جدیدترین بروز رسانی از نقشه ای با امکان درج دقیق تر آدرس رونمایی کرده است.دیگ
زمانی که قصد دارید سفارش خود را به شکل دقیق و با جزئیاتی مانند نام کوچه ثبت نمایید، این نقشه یاب جدید به شکل هوشمند مکان مورد نظر شما را شناسایی میکند و از اتلاف وقت شما برای پیدا کردن محل دقیق ثبت سفارش جلوگیری میکند.

ازگ

با میلاد حاج فتحعلی، مدیر محصول الوپیک در این رابطه گفت و گویی انجام داده ایم:

نقشه جدید الوپیک با چه ویژگی های جدیدی بروزرسانی شده است ؟
آدرس یابی براساس بانک اطلاعاتی دقیق از معابر و اماکن مهم شهری شامل بیش از ۶۰۰ هزار معبربروز رسانی شده است.
قابلیت آدرس‌یابی با صحت بالای ۹۸ درصد و رتبه‌بندی دقیق نتایج وهمچنین امکان پردازش اسامی قدیم و جدید معابر و مدل‌ها و مسیرهای مختلف آدرس‌دهی و پردازش انواع اختصارات مانند “م” به جای “میدان” یا “خ” بجای “خیابان” و فرم‌های مختلف نوشتاری و عددی از دیگر امکانات این نقشه یاب محسوب میشود.

این آدرس یاب در تمامی شهرها فعال است یا فقط منحصر به تهران است ؟
مشترکین الوپیک در ۶ شهر فعال (تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز و تبریز) میتوانند از نقشه یاب جدید الوپیک استفاده کنند.

مشترکین الوپیک برای استفاده از نقشه جدید نیاز به بروزرسانی اپلیکیشن دارند ؟ 
قابلیت جدید نقشه الوپیک بدون نیاز به بروزرسانی اپلیکیشن در دسترس است.

میلاد حاج فتحعلی میگوید : با قابلیت جدید الوپیک دیگر نیازی به جستجو بر روی نقشه نیست و برای پیدا کردن محل مورد نظر میتوانید با جستجوی کوچه و خیابان به سادگی مسیر مورد نظر خود را پیدا کنید.

دیدگاه ها

avatar

بهترین برند های موتور سیکلت از نگاه الوپیک

بهترین برند های موتور سیکلت را با ما بشناسید! ما همیشه در زمان انتخاب هر چیزی سعی می‌کنیم نیم‌نگاهی هم به بهترین برندها داشته باشیم. اما زمانی که پای خرید موتور سیکلت وسط باشد، خیلی بیشتر نیاز داریم تا بهترین...