آدرس یاب جدید الوپیک راه اندازی شد

جستجوی دقیق و پیدا کردن آدرس مورد نظر در سرویس های حمل و نقلِ آنلاین، یکی از مهم ترین امکانات اپلیکیشن های این حوزه به شمار می آید. سرویس های حمل و نقل اینترنتی با توجه به ماهیت و جنس کسب و کار خود بسیار به نقشه وابسته هستند، چرا که نقشۀ سرویس اینترنتی از مهم ترین راه های ارتباط بین مسافر و سفیر است.  
تیم محصول الوپیک با بهره گیری از دانش و تجربیات متخصصانِ خود در جدیدترین بروز رسانی از نقشه ای با امکان درج دقیق تر آدرس رونمایی کرده است.دیگ
زمانی که قصد دارید سفارش خود را به شکل دقیق و با جزئیاتی مانند نام کوچه ثبت نمایید، این نقشه یاب جدید به شکل هوشمند مکان مورد نظر شما را شناسایی میکند و از اتلاف وقت شما برای پیدا کردن محل دقیق ثبت سفارش جلوگیری میکند.

ازگ

با میلاد حاج فتحعلی، مدیر محصول الوپیک در این رابطه گفت و گویی انجام داده ایم:

نقشه جدید الوپیک با چه ویژگی های جدیدی بروزرسانی شده است ؟
آدرس یابی براساس بانک اطلاعاتی دقیق از معابر و اماکن مهم شهری شامل بیش از ۶۰۰ هزار معبربروز رسانی شده است.
قابلیت آدرس‌یابی با صحت بالای ۹۸ درصد و رتبه‌بندی دقیق نتایج وهمچنین امکان پردازش اسامی قدیم و جدید معابر و مدل‌ها و مسیرهای مختلف آدرس‌دهی و پردازش انواع اختصارات مانند “م” به جای “میدان” یا “خ” بجای “خیابان” و فرم‌های مختلف نوشتاری و عددی از دیگر امکانات این نقشه یاب محسوب میشود.

این آدرس یاب در تمامی شهرها فعال است یا فقط منحصر به تهران است ؟
مشترکین الوپیک در ۴ شهر فعال (تهران، کرج، مشهد، شیراز) میتوانند از نقشه یاب جدید الوپیک استفاده کنند.

مشترکین الوپیک برای استفاده از نقشه جدید نیاز به بروزرسانی اپلیکیشن دارند ؟ 
قابلیت جدید نقشه الوپیک بدون نیاز به بروزرسانی اپلیکیشن در دسترس است.

میلاد حاج فتحعلی میگوید : با قابلیت جدید الوپیک دیگر نیازی به جستجو بر روی نقشه نیست و برای پیدا کردن محل مورد نظر میتوانید با جستجوی کوچه و خیابان به سادگی مسیر مورد نظر خود را پیدا کنید.

دیدگاه ها

avatar