آشنایی با بنیان گذار الوپیک در رویداد بانی

 Startup Grind تهران یک کار گروهی بود که با همراهی تمام اعضای تیم و مخاطبانش، توانست ۱۶ برنامه را برگزار کند. در این رویدادها افرادی که در واقع بانی ایجاد یک کسب و کار و ارزش آفرین محسوب می‌شدند، از فراز و فرودهای راه گفتند و تجربه خود را با ما شریک شدند.

مهدی نایبی، بنیان گذار و مدیرعامل الوپیک، اولین و بزرگترین اپلیکیشن درخواست پیک موتوری در تهران می باشد.
وی فارغ التحصیل رشته اقتصاد و مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه پاریس، پس از موفقیت استارتاپ خود در لندن تصمیم به راه اندازی الوپیک در ایران گرفته و به کشور خود بازگشته است.

از دیگر تجربیات ایشان میتوان به فعالیت در بانک های deutsche bank /Merril lynch اشاره نمود.

در حال حاضر مجموعه الوپیک با پیشی گرفتن از رقبا در بهترین مسیر قرار گرفته و این موفقیت با تدابیر موسس الوپیک و تلاش کارکنان این مجموعه میسر گردیده است.

شما مشترکین عزیز می توانید با تهیه بلیط از لینک ذیل در این رویداد علمی شرکت نموده و ضمن آشنایی نزدیک با مدیرعامل مجموعه الوپیک از تجربیات تجاری وی استفاده نمایید.

خرید بلیط و ثبت نام در رویداد

دیدگاه ها

avatar

در رویداد (Iran Mobile Sumit) چه خبر بود؟

رویداد ایران موبایل سامیت تنها رویداد اختصاصی در زمینه اپلیکیشن‌ها و بازی‎های موبایلی در ایران است که طی دو روز با ظرفیت ۸۰۰ نفر در کتابخانه ملی ایران برگزار شد. با الوپیک همراه باشید تا به طور خلاصه با هم...

در الوکاپ (جام مسابقات چوگان) چه گذشت؟

 چوگان یک ورزش کاملا ایرانی است که در سراسر دنیا طرفداران بسیاری دارد. الوپیک در راستای حمایت از این ورزش باستانی، حامی این دوره از مسابقات چوگان شد و جام الوکاپ را در حضور ۱۰۰۰ تماشاگر برگزار کرد. این دوره...