آغاز ثبت‌نام خرید اقساطی موتورسیکلت ویژه سفیران الوپیک

طرح خرید اقساطی موتورسیکلت، با ۱۱ میلیون تومان وام کم بهره، ۷٫۵ درصد تخفیف و تنها ۵ میلیون تومان پرداخت نقدی، ویژه سفیران الوپیک آغاز شد.

در این طرح که برای از رده خارج کردن موتورسیکلت‌های فرسوده توسط الوپیک و شهرداری تهران اجرا می‌شود، شما می‌توانید با پرداخت ۵ میلیون تومان موتورسیکلت مورد نظر خود را خریداری کنید.

شرکت الوپیک و شهرداری تهران تسهیلاتی برای خرید موتورسیکلت برای سفیران الوپیک در نظر گرفته‌اند که با در نظر گرفتن تخفیف ۷٫۵ درصدی، شرایط مطلوبی را برای سفیران الوپیک فراهم می‌آورد.

شرایط ثبت نام در طرح خرید ویژه

در این طرح سفیران الوپیک تنها با پرداخت ۵ میلیون تومان می‌توانند ثبت‌نام کنند. علاوه بر این ۱۱ میلیون تومان وام با تضامین حداقلی، کارمزد ۴ درصد و بازپرداخت دو ساله به سفیران الوپیک تعلق می گیرد.

مابقی قیمت موتورسیکلت از سوی شرکت کویر در ۱۶ قسط بدون سود تقسیط می‌شود.

شرکت کویر تعهد داده بلافاصله پس از پرداخت مبلغ نقدی سفیر و واریز وام ۱۱ میلیون تومانی، موتورسیکلت را تحویل سفیران بدهد.

همچنین یک فروشگاه اختصاصی برای سفیران الوپیک در نظر گرفته که شما می‌تونید به راحتی در این فروشگاه موتورسیکلت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در نظر داشته باشید بعد از تحویل موتورسیکلت جدید، اطلاعات آن از سوی شرکت کویر به الوپیک ارسال شده و در سامانه الوپیک ثبت می‌شود. لذا ضروریست که سفیران الوپیک تنها با موتورسیکلت خریداری شده، در سامانه الوپیک فعالیت کنند.

برای ثبت نام در این طرح پس از تماشای ویدیو، لینک پرسشنامه را تکمیل کنید.

دیدگاه ها

avatar

یلدای آبی

تا جشنواره یلدای آبی الوپیک فرصت زیادی باقی نمانده و شما می‌توانید تا روز پایان جشنواره شانس خود را برای برنده شدن بیشتر کنید.الوپیک به مناسبت یلدا برای کاربران خود ۲ جایزه ۲٫۵ میلیون تومانی اعتباری و پنج جایزه ۱...