آموزش ثبت نام در اپلیکیشن الوپیک

بعد از اینکه نسخه مناسب اپلیکیشن الوپیک برای گوشی خود را دانلود و نصب کردید برای استفاده از آن باید ثبت نام کنید.
وقتی اپلیکیشن را باز میکنید پیام ثبت نام یا ورود به شما نمایش داده میشود

ap-home

با کلیک روی ثبت نام وارد صفحه ثبت مشخصات فردی میشود

02-a-p-reg-st01

در این صفحه مشخصات فردی خود را وارد کنید
دقت کنید شماره همراه خود را به صورت درست وارد کنید زیرا برای فعال سازی حساب و در استفاده های بعدی پیامکی به این شماره ارسال میشود که حاوی کد فعال سازی است.
به یاد داشته باشید، شماره همراه وارد شده دیگر توسط شما قابل تغییر نیست و اگر بخواهید در آینده از شماره دیگری استفاده کنید باید با قسمت پشیتبانی الوپیک تماس بگیرید تا یکی از کارشناسان ما تغییر شماره را برای شما انجام دهد.
بخشهای ایمیل و کد معرف اختیاری هستند و اگر مایل بودید میتوانید از آنها استفاده کنید.ولی در صورتی که ایمیل خود را وارد کنید و با کلیک روی لینک فعال سازی که برای شما ارسال میشود آن را تایید کنید
اگر شخصی از شما برای عضویت در الوپیک دعوت کرده باید کد معرف او را در قسمت مربوطه وارد کنید تا بتوانید از هدیه ۱۰٫۰۰۰ تومانی برای خودتان و معرف استفاده کنید.
بعد از تکمیل فرم مشخصات روی دکمه ادامه کلیک کنید تا به صفحه تایید شماره موبایل بروید

03-a-p-reg-st02

در این صفحه باید کدی که برای شما پیامک شده را در قسمت مربوطه وارد کنید تا شماره همراه شما تایید شود و در پایان روی دکمه ثبت نام کلیک کنید تا روند ثبت نام شما به پایان برسد و بتوانید از سرویس الوپیک استفاده کنید.
با کلیک روی دکمه ثبت نام شما موافقت خود را با قوانین و مقررات الوپیک اعلام میکنید و تخلف از قوانین باعث مسدود سازی حساب کاربری شما میشود.

دیدگاه ها

avatar

سرویس پیک اختصاصی (DEDICATE) چیست؟

زمان مطالعه: 10 دقیقه
مراحل درخواست سرویس اختصاصی برای ارسال درخواست سرویس اختصاصی دو راه پیش روی شما قرار دارد: از طریق وبسایت یا اپلیکیشن الوپیک. شما می‌توانید وارد سایت شده و پس از ورود به پنل کاربری گزینه پیک اختصاصی را انتخاب کنید....