ارسال سریع هدیه در شیراز

شیراز یکی از کلان‌شهرهای مهم کشورمان است و شهروندانش مانند هر شهر بزرگ دیگری دغدغه‌ها و نیازهای مختلفی دارند. برای مثال، شاید شما به ارسال هدیه در شیراز برای یکی از دوستانتان فکر کرده باشید و با خود فکر کنید چطور می توان چنین کاری را انجام داد؟!

اما ما برای این سوال شما پاسخ ساده‌ای داریم: استفاده از سرویس‌های الوپیک برای ارسال کالا در شیراز.
شیراز یک شهر معمولی نیست. سرشار از رنگ و گل و زیبایی و شعر است. کلان شهری که برای مدت زمانی طولانی پایتخت ایران زمین بوده است و اکنون نیز یکی از شهرهای مهم و تاریخی کشورمان به حساب می آید.

شما در این شهر تاریخی و زیبا، با استفاده از خدمات الوپیک، به راحتی قادر خواهید بود انواع متفاوتی از کالا و هدایا را برای هرکسی که بخواهید بفرستید. اما دوستانمان را چطور غافلگیر کنیم؟!

با ارسال کتاب
تا به حال به ارسال کتاب برای یکی از دوستانتان فکر کرده‌اید؟ شاید هم یکی از آشنایانتان به جزوۀ درسی شما نیاز داشته باشد و در عین حال این امکان را نداشته باشید که شخصا جزوه را به او برسانید. در این مواقع بهترین راه حل چیست؟

ارسال کتاب در شیراز با الوپیک بسیار ساده و راحت است. کافی است تا وارد اپلیکیشن الوپیک شوید، درخواست خود را سفارش دهید و در بخش توضیحات “ارسال کتاب” یا “ارسال جزوه” را وارد کنید.

با ارسال گل
حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید برای کسی گل بفرستید اما یا فرصت نبوده یا فاصلۀ زیادی تا فرد مورد نظرتان داشته‌‌اید. اگر هم گل‌ها را دیر به مقصد برسانید، پژمرده می شوند و تازگی خود را از دست می‌دهند، بنابراین ارسال گل در شیراز را به ما بسپارید و به کارهای دیگر رسیدگی کنید.
اما همه چیز به غافلگیر کردن دوستان و آشنایان محدود نمی شود و شما می توانید برای ارسال بار یا کالا هم در شیراز از الوپیک استفاده کنید و به سادگی هر چه تمام تر بسته های خود را ارسال کنید.

دیدگاه ها

avatar

سرویس پیک اختصاصی (DEDICATE) چیست؟

زمان مطالعه: 10 دقیقه
مراحل درخواست سرویس اختصاصی برای ارسال درخواست سرویس اختصاصی دو راه پیش روی شما قرار دارد: از طریق وبسایت یا اپلیکیشن الوپیک. شما می‌توانید وارد سایت شده و پس از ورود به پنل کاربری گزینه پیک اختصاصی را انتخاب کنید....