از مرسوله عکس بگیر

کار از محکم‌کاری عیب نمی‌کند. ویژگی جدید الوپیک این امکان را به شما می‌دهد تا با اضافه کردن تصویر مرسوله در سفارش، ارسال مرسولات خود را از خطرات غیر قابل پیش‌بینی در امان نگه دارید. می‌پرسید چطور؟ با ما همراه باشید تا از جزئیات ویژگی جدید الوپیک برایتان بگوییم.

اگر شما قصد جابجایی مرسوله‌ای را دارید و این مرسوله شکستنی، گرانقیمت یا فیزیک خاصی دارد، می‌توانید از زوایای مختلف آن عکس بگیرید و در سفارشتان ثبت کنید.

استفاده از این ویژگی چند مزیت مهم برای شما دارد؛

اول اینکه با قرار دادن عکس مرسوله، سفیر را قبل از اینکه به سمت شما راهی شود، از ماهیت مرسوله مطلع می‌کنید. در این شرایط سفیر الوپیک قادر خواهد بود با مشاهده عکس مرسوله، تجهیزات مورد نیاز برای حمل آن را تکمیل کند یا در صورتی که امکان جابجایی آن را ندارد، به شما یا پشتیبانی الوپیک برای جایگزینی سفیر دیگر اطلاع‌رسانی کند.

مزیت دوم این ویژگی این است که شما می‌توانید از سفیر الوپیک بخواهید به محض رسیدن به مقصد و در حضور گیرنده، از مرسوله عکس گرفته و در جزئیات درخواست ثبت کند. قرار دادن عکس مرسوله توسط سفیر الوپیک، قطعا می‌تواند دغدغه شما را از تحویل درست مرسوله رفع کند.

نکته مهمتر در این ویژگی، امکان پیگیری سریع‌تر هرگونه حادثه و خسارت احتمالی به مرسوله است که با ثبت عکس امکان ارائه مستندات قابل اتکا را برای شما فراهم می‌کند.

از امروز برای اطمینان بیشتر، از این ویژگی جدید الوپیک استفاده کنید.

دیدگاه ها

avatar

از مرسوله عکس بگیر

زمان مطالعه: 5 دقیقه
اگر شما قصد جابجایی مرسوله‌ای را دارید و این مرسوله شکستنی، گرانقیمت یا فیزیک خاصی دارد، می‌توانید از زوایای مختلف آن عکس بگیرید و در سفارشتان ثبت کنید. استفاده از این ویژگی چند مزیت مهم برای شما دارد؛ اول اینکه...

با ویژگی جدید الوپیک، عکس مرسولات را در مقصد ببینید

زمان مطالعه: 3 دقیقه
ورود تکنولوژي به کسب‌وکارهای سنتی، علاوه بر سهولت دسترسی به خدمات، مزایای دیگری دارد که «امنیت» در این میان حرف اول را می‌زند. اگر شما قصد دارید یک مرسوله را به جایی بفرستید یا کسب‌وکاری دارید که هر روزه باید...