از مرسوله عکس بگیر

کار از محکم‌کاری عیب نمی‌کند. ویژگی جدید الوپیک این امکان را به شما می‌دهد تا با اضافه کردن تصویر مرسوله در سفارش، ارسال مرسولات خود را از خطرات غیر قابل پیش‌بینی در امان نگه دارید. می‌پرسید چطور؟ با ما همراه باشید تا از جزئیات ویژگی جدید الوپیک برایتان بگوییم.

اگر شما قصد جابجایی مرسوله‌ای را دارید و این مرسوله شکستنی، گرانقیمت یا فیزیک خاصی دارد، می‌توانید از زوایای مختلف آن عکس بگیرید و در سفارشتان ثبت کنید.

استفاده از این ویژگی چند مزیت مهم برای شما دارد؛

اول اینکه با قرار دادن عکس مرسوله، سفیر را قبل از اینکه به سمت شما راهی شود، از ماهیت مرسوله مطلع می‌کنید. در این شرایط سفیر الوپیک قادر خواهد بود با مشاهده عکس مرسوله، تجهیزات مورد نیاز برای حمل آن را تکمیل کند یا در صورتی که امکان جابجایی آن را ندارد، به شما یا پشتیبانی الوپیک برای جایگزینی سفیر دیگر اطلاع‌رسانی کند.

مزیت دوم این ویژگی این است که شما می‌توانید از سفیر الوپیک بخواهید به محض رسیدن به مقصد و در حضور گیرنده، از مرسوله عکس گرفته و در جزئیات درخواست ثبت کند. قرار دادن عکس مرسوله توسط سفیر الوپیک، قطعا می‌تواند دغدغه شما را از تحویل درست مرسوله رفع کند.

نکته مهمتر در این ویژگی، امکان پیگیری سریع‌تر هرگونه حادثه و خسارت احتمالی به مرسوله است که با ثبت عکس امکان ارائه مستندات قابل اتکا را برای شما فراهم می‌کند.

از امروز برای اطمینان بیشتر، از این ویژگی جدید الوپیک استفاده کنید.

دیدگاه ها

avatar

چرا شرکت‌های B2B باید به تحویل فوری در روز خرید به عنوان وجه تمایز نگاه کنند؟

تحویل فوری در روز خرید دیگر تنها محدود به خرده‌فروشان و خواروبارفروشان نیست.  وسیع‌تر نگاه کنید! تصور کنید که یک مکانیک همین امروز نیاز به شمع موتور دارد، یا یک مریض داروهای یک نسخه را تا عصر باید تحویل بگیرد...

آیا کسب‌وکارهای کوچک می‌توانند گزینه تحویل در همان روز را داشته باشند؟

یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های کسب‌وکارهای کوچک نسبت به یک کسب‌وکار بزرگ این است که می‌توانند با روش‌های شخصی‌تر کار کنند و همین امر به روابط صمیمانه‌تر با مشتری ختم می‌شود. روش‌های خرید مردم روز به روز تغییر می‌کنند و صاحبان...