الوپیک تحولی در ارائه خدمات پیک موتوری

حدود ۱۵ سال پیش عده ای از جوانانی با استفاده از سرمایه ای اندک با خرید موتور سیکلت اقدام به راه اندازی کسب و کاری جدید در کلانشهر ها کردند.

با استقبال کسبه و صاحبان مشاغل از این پیک های جوان شغلی به نام پیک موتوری به مشاغل کلان شهر ها اضافه شد و بسیاری از افراد به آن روی آوردند.

استفاده از سرویس پیک موتوری در تمام نقاط تهران مرسوم است و تقریبا تمامی شرکت ها و مشاغل به نوعی از آن استفاده می کنند.

امروز بیش از ۱ میلیون دستگاه موتور سیکلت در تهران وجود دارد. که نیمی از آنها به نوعی خدمات پیک موتوری را چه به صورت فردی و چه تحت نظارت مرکزی منسجم انجام میدهند. اما تاکنون ساماندهی و نظارت کافی روی عملکرد مراکز کوچک پیک موتوری وجود ندارد.

اپلیکیشن الوپیک برای رفع این مشکل و ایجاد تحول در ارائه خدمات پیک موتوری و جابجایی مرسولات درون شهری ساخته شد تا با استفاده از تکنولوژی های نوین و بهره گیری از اینترنت و تلفن های همراه سامانه ای برای درخواست سریع و ارزان پیک و ارسال مرسولات به صورت ۲۴ ساعته به تمام نقاط تهران ایجاد کند.

سفیران الوپیک در تمام نقاط تهران مستقر هستند. اینترنتی بودن الوپیک باعث شده هزینه های جاری به حداقل برسد و در نتیجه قیمت های الوپیک در مقایسه با سایر سرویس دهندگان پیک بسیار کمتر است.

کافی است با اپلیکیشن الوپیک اولین سفارش خود را ثبت کنید تا نزدیک ترین پیک به آدرس شما مراجعه کند و بسته شما را تحویل بگیرد و شما با خیالی آسوده مرسوله خود را تا رسیدن به مقصد لحظه لحظه کنترل کنید.

دیدگاه ها

avatar

با «پرداخت آنی»، بدون اسکناس پرداخت کنید

زمان مطالعه: 3 دقیقه
  این روزها هر چیزی به‌خصوص اسکناس که از فردی به فردی دیگر جابجا می‌شود، می‌تواند در چرخه انتقال ویروس کرونا موثر باشد. در این میان اسکناس‌ها به عنوان عامل انتقال بیش از ۳۰۰۰ نوع ویروس، یکی از خطرناک‌ترین اشیاء...

الوپیک در پویش «با تو سفره‌ای رنگی می‌شود»

  “موسسه مردم نهاد «یکی هستیم» این روزها مشغول اجرای پویش بزرگی با نام «با تو سفره‌ای رنگ می‌گیرد» است” حمایت از کودکان کار با پویش «به یادت هستم» الوپیک در پویش قبلی این موسسه مردم نهاد با عنوان «به...