الوپیک درباره مرسوله شما متعهد است

شرکت «الوپیک» از سال ۱۳۹۵ کار خود را در تهران آغاز و به سرعت مراحل رشد و توسعه خود را پیمود، به طوری که تنها با گذشت یک سال و نیم ۱۰۰هزار نیروی کار در تهران و کلانشهرهای کشور جذب الوپیک شدند.

با اعتماد مردم به الوپیک، سرویس‌های این شرکت هم افزایش پیدا کرد و  وانت بار سبک و وانت بار سنگین و سواری به سرویس‌های الوپیک اضافه شدند.

 

حضور الوپیک در کلانشهرهای کشور و خدمات دهی گسترده به عنوان بزرگترین ناوگان ارسال مرسوله قطعا به واسطه اعتماد مردم و تعهد الوپیک به مشتریان شرکت محقق شده است.
سقف تعهدات شرکت الوپیک درباره مرسولاتی که آسیب دیده یا مفقود می‌شوند، یک میلیون تومان است که با ارائه فاکتور رسمی مرسوله صدمه دیده، شرکت خود را متعهد به بازپرداخت هزینه کامل آن می‌داند.
از سوی دیگر در صورت ارزش بالای مرسوله، باید نوع و ارزش ریالی آن در بخش توضیحات توسط مشتری تکمیل شود تا در صورت بروز هرگونه سانحه، نسبت به پیگیری آن اقدام شود.

 

 

 

باید به این نکته هم اشاره کنیم که اسناد بانکی، مدارک هویتی و شناسایی، وجه نقد، طلا و حیوانات خانگی به اضافه مرسولاتی که ابعاد آن‌ها بزرگتر از استانداردهای الوپیک است، شامل تعهدات شرکت نمی‌شوند.
پایبندی الوپیک به تعهداتش، از الزامات اصلی شرکت است که در کنار ارائه خدمات ایده آل، باعث اعتماد مشتریان به ما شده است.

 

 

در صورت محرز بودن مرسوله صدمه دیده برای شرکت، با ارائه فاکتور رسمی مبلغ تعهد شده پرداخت می شود.

دیدگاه ها

avatar

سرویس پیک اختصاصی (DEDICATE) چیست؟

زمان مطالعه: 10 دقیقه
مراحل درخواست سرویس اختصاصی برای ارسال درخواست سرویس اختصاصی دو راه پیش روی شما قرار دارد: از طریق وبسایت یا اپلیکیشن الوپیک. شما می‌توانید وارد سایت شده و پس از ورود به پنل کاربری گزینه پیک اختصاصی را انتخاب کنید....