الوپیک در زمان ثبت نام مدارک کامل تحویل می گیرد

عصر تکنولوژِی، دوره ای را سپری میکند که سرعت نقل و انتقال داده ها و حتی مرسوله ها شکل جدی تر و مهم تری به خود گرفته است.

این عصر زمانی برای انتخاب بهترین پیک موتوری با قیمتی مناسب را نمی دهد و شما مجبور به استفاده از گوشی های هوشمند خود برای این کار هستید.

الوپیک، اولین و بهترین پیک موتوری آنلاین با بیش از ۱ میلیون مشترک و ثبت روزانه ۲۵۰۰۰ درخواست به صورت میانگین آماده خدمت رسانی به شماست.

سوال بسیار مهمی که ممکن است برای هرکدام از استفاده کنندگان از خدمات الوپیک پیش بیاید ضمانت یا چگونگی اعتماد به سپردن مرسوله های خود به الوپیک است.

الوپیک با در نظر داشتن تمامی جوانب در حوزه حمل و نقل و با دریافت تمامی مدارک شناسایی از سفیران ، زمینه ساز اطمینان شما به ثبت درخواست از طریق اپلیکیشن الوپیک شده است.

در نظر داشته باشید قبل از ثبت نام سفیران با تمامی این عزیزان مصاحبه های تخصصی صورت می گیرد و در نهایت با استعلام از پلیس +۱۰ جهت استعلام سوءپیشینه متقاضیانِ فعالیت در الوپیک، ثبت نام نهایی انجام می شود.

پس همین امروز ارسال بسته های خود را با اطمینان کامل به الوپیک بسپارید و نتایج شگفت انگیزِ بهره مندی از زمان را در زندگی خود مشاهده کنید.

دانلود اپلیکیشن الوپیک

2
دیدگاه ها

avatar
علی مصطفوی
علی مصطفوی

سلام من قبلا ثبت نام کردم..یه مدتی هم کار میکردم..اما تصادف کردم نزدیک به یکسال هست که کار نکردم..میخوام دوباره کار کنم..میشه شماره پیامکی برام ارسالدکنید که اپلکشن راننده الو میک رو نصب کنم

آیلار رزاقی
آیلار رزاقی

alopeyk.com/dl
از این لینک دانلود کنید

با «پرداخت آنی»، بدون اسکناس پرداخت کنید

زمان مطالعه: 3 دقیقه
  این روزها هر چیزی به‌خصوص اسکناس که از فردی به فردی دیگر جابجا می‌شود، می‌تواند در چرخه انتقال ویروس کرونا موثر باشد. در این میان اسکناس‌ها به عنوان عامل انتقال بیش از ۳۰۰۰ نوع ویروس، یکی از خطرناک‌ترین اشیاء...

الوپیک در پویش «با تو سفره‌ای رنگی می‌شود»

  “موسسه مردم نهاد «یکی هستیم» این روزها مشغول اجرای پویش بزرگی با نام «با تو سفره‌ای رنگ می‌گیرد» است” حمایت از کودکان کار با پویش «به یادت هستم» الوپیک در پویش قبلی این موسسه مردم نهاد با عنوان «به...