الوپیک در زمان ثبت نام مدارک کامل تحویل می گیرد

عصر تکنولوژِی، دوره ای را سپری میکند که سرعت نقل و انتقال داده ها و حتی مرسوله ها شکل جدی تر و مهم تری به خود گرفته است.

این عصر زمانی برای انتخاب بهترین پیک موتوری با قیمتی مناسب را نمی دهد و شما مجبور به استفاده از گوشی های هوشمند خود برای این کار هستید.

الوپیک، اولین و بهترین پیک موتوری آنلاین با بیش از ۱ میلیون مشترک و ثبت روزانه ۲۵۰۰۰ درخواست به صورت میانگین آماده خدمت رسانی به شماست.

سوال بسیار مهمی که ممکن است برای هرکدام از استفاده کنندگان از خدمات الوپیک پیش بیاید ضمانت یا چگونگی اعتماد به سپردن مرسوله های خود به الوپیک است.

الوپیک با در نظر داشتن تمامی جوانب در حوزه حمل و نقل و با دریافت تمامی مدارک شناسایی از سفیران ، زمینه ساز اطمینان شما به ثبت درخواست از طریق اپلیکیشن الوپیک شده است.

در نظر داشته باشید قبل از ثبت نام سفیران با تمامی این عزیزان مصاحبه های تخصصی صورت می گیرد و در نهایت با استعلام از پلیس +۱۰ جهت استعلام سوءپیشینه متقاضیانِ فعالیت در الوپیک، ثبت نام نهایی انجام می شود.

پس همین امروز ارسال بسته های خود را با اطمینان کامل به الوپیک بسپارید و نتایج شگفت انگیزِ بهره مندی از زمان را در زندگی خود مشاهده کنید.

دانلود اپلیکیشن الوپیک

دیدگاه ها

avatar

بهترین برند های موتور سیکلت از نگاه الوپیک

بهترین برند های موتور سیکلت را با ما بشناسید! ما همیشه در زمان انتخاب هر چیزی سعی می‌کنیم نیم‌نگاهی هم به بهترین برندها داشته باشیم. اما زمانی که پای خرید موتور سیکلت وسط باشد، خیلی بیشتر نیاز داریم تا بهترین...