الوپیک در پویش «با تو سفره‌ای رنگی می‌شود»

 

“موسسه مردم نهاد «یکی هستیم» این روزها مشغول اجرای پویش بزرگی با نام «با تو سفره‌ای رنگ می‌گیرد» است”

حمایت از کودکان کار با پویش «به یادت هستم»

الوپیک در پویش قبلی این موسسه مردم نهاد با عنوان «به یادت هستم» مسئولیت جمع‌آوری کمک‌های مردمی  را برعهده داشت. در این پویش، بسته‌های اقلام بهداشتی برای کودکان کار که بیش از دیگران در معرض ابتلا به ویروس کرونا هستند تهیه و توزیع شد.

و حالا که کرونا همچنان میهمان ناخوانده زندگی ماست و تکلیفمان با رفتنش مشخص نیست باید باز هم آستین‌هایمان را بالا بزنیم و به فکر هموطنانمان که در این روزهای سخت آسیب بیشتری دیده‌اند باشیم.

مشکلات اقتصادی ناشی از کرونا نه تنها در ایران، بلکه تمام دنیا را تحت تاثیر قرار داده و در این شرایط خانواده‌هایی که تا پیش از این با مشکلات مالی مواجه بودند، این روزها دغدغه نان شب پیدا کرده‌اند.

بنابراین ما هم در الوپیک به سهم خودمان، بخشی از این پویش را بر عهده گرفتیم تا یک لبخند رضایت بخش با قدرت و  سرعت بیشتری بر چهره هموطنانمان نقش ببندد. 

ما هم در الوپیک به سهم خود نقشی در این کمپین ایفا کردیم و از شما هم دعوت می کنیم در این پویش مردمی همراه ما باشید تا با کمک موسسه «یکی هستیم» گره‌‌ای از مشکلات سرپرستان خانواری که نگران تامین معیشت خانواده‌هایشان هستند، بگشاییم.

«با تو سفره ای رنگی می شود» چیست؟

پویش «با تو سفره‌ای رنگ می‌گیرد» با هدف تهیه ۵۰ هزار بسته ارزاق آغاز شد و تا کنون خیرین زیادی برای تامین این بسته ها، اقلام یا پول اهدا کرده اند.

تیم یکی هستیم با تهیه بسته‌های یکسان، چند روزیست که ارسال و توزیع بسته‌ها را توسط ناوگان الوپیک آغاز کرده و همچنان تهیه و توزیع اقلام تا پایان ماه رمضان ادامه خواهد داشت.

چطور به پویش ملحق شوید؟

بنابراین اگر شما هم تمایل به همراهی در این پویش را دارید می توانید از دو روش اقدام کنید؛


 

 


شما می‌توانید برای اطلاع از گزارش کمک‌های نقدی و غیرنقدی و تهیه اقلام به این لینک مراجعه کنید:

http://yekihastim.com/countdown/

موسسه  خیریه یکی هستیم، با مبالغ جمع‌آوری شده توسط شما کاربران الوپیک، اقدام به خرید اقلامی همچون برنج، روغن، رب، ماکارونی کرده و در روستاهای دورافتاده به خانواده‌های نیازمند اهدا می‌کند.

برای اطلاع از اقدامات این موسسه می توانید به آدرس اینترنتی زیر مراجعه کنید.

http://yekihastim.com/

دیدگاه ها

avatar

با ویژگی جدید الوپیک، عکس مرسولات را در مقصد ببینید

زمان مطالعه: 3 دقیقه
ورود تکنولوژي به کسب‌وکارهای سنتی، علاوه بر سهولت دسترسی به خدمات، مزایای دیگری دارد که «امنیت» در این میان حرف اول را می‌زند. اگر شما قصد دارید یک مرسوله را به جایی بفرستید یا کسب‌وکاری دارید که هر روزه باید...

الوپیک سفارشی بگیر

زمان مطالعه: 10 دقیقه
ثبت درخواست با انتخاب مبدا و مقصد پس از ورود به اپلیکیشن، سرویس مورد نظرتان را انتخاب کنید. مبدا را روی نقشه مشخص کرده و در باکسی که برای شما فعال می‌شود پلاک، واحد، اسم فرستنده و شماره‌ای برای هماهنگی...