الوپیک و کتاب فروشی ها

کتاب فروشی ها، یکی از اصنافی هستند که می توانند با الوپیک همکاری کنند.

در حال حاضر بسیاری از مغازه های کتاب فروشی، فروشگاه های آنلاین کتاب، انتشارات و … در تهران در حال استفاده از خدمات الوپیک هستند. کسب و کار هایی که با توجه به فروش بالای کتاب در روز سرعت فروش خود را افزایش داده اند.

مهمترین نکته اینجاست که چه زمانی انتشاراتی ها و یا مغازه های فروش کتاب بیشترین سود خود را دارند؟

هرگاه شما به عنوان فروشنده کتاب در سریع ترین زمان ممکن و هزینه ای پایین قادر باشید محصولات فرهنگی خودتان را به دست مشتریان خود برسانید، اعتماد مشتری را جلب کرده اید و این باعث افزایش فروش شما می شود.

حال زمان آن رسیده سود خود را افزایش دهید. الوپیک به عنوان اولین پیک موتوری آنلاین در ایران، با هدف خدمت به اصناف مختلف، در سرعت پاسخگویی به مشتریان شما نقش مهمی دارد. از آنجا که معمولا کتاب، مرسوله ای با حجم کم است، سفیران الوپیک می توانند چندین کتاب را همزمان جابجا کنند. البته طبق قوانین و مقررات الوپیک سایز و حجم مرسولات نباید از ۴۵*۴۵ سانتیمتر و ۲۵ کیلوگرم تجاوز کند.

نکات مهمی هستند که در تحویل مرسولات به سفیران الوپیک باید در نظر گرفته شوند. در زمان تحویل به پیک حتما مرسولات را در بسته بندی مناسب قرار دهید، در صورتی که مرسوله ارزشمند است حتما ارزش آن را در هنگان ثبت درخواست در اپلیکیشن و یا در وب سایت ذکر کنید، مرسولات و یا کتب با محتوای خارج ار قوانین جمهوری اسلامی توسط الوپیک جابجا نمی شوند در صورت این اتفاق تمامی مسئولیت قانونی آن بر عهده شخص فرستنده است.

تعداد فروشگاه های آنلاین کتاب در ایران، بخصوص در تهران خیلی کم است بدلیل اینکه زیرساخت های لازم برای سرویس دهی این فروشگاه ها وجود ندارد، یکی از این زیر ساخت ها ارسال ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته است. همان طور که می دانید بیشتر افرادی که به کتاب نیاز دارند، افرادی هستند که در حال تحصیل می باشند و در ساعات و روز های مختلف نیازمند کتب درسی خود هستند ولی همیشه کتاب فروشی ها همه کتاب ها را ندارند و فرد مجبور می شود ساعت های بسیاری برای پیدا کردن کتاب مورد نظرش زمان صرف کند.

دسترسی آسان به محصولات فرهنگی، سرعت ارسال این محصولات به دست مشتریان، در دسترس بودن همه کتب ها، باعث افزایش سرانه مطالعه در ایران می شود که در حال حاضر نزدیک به ۲ دقیقه در روز است.

الوپیک پیشرو در صنعت حمل و نقل سریع شهری، این امکان را به همه کسب و کار ها می دهد تا مرسولات خود را از جمله کتاب، با سرعت و با امنیت کامل به دست خریداران برسانند.

دیدگاه ها

avatar

با «پرداخت آنی»، بدون اسکناس پرداخت کنید

زمان مطالعه: 3 دقیقه
  این روزها هر چیزی به‌خصوص اسکناس که از فردی به فردی دیگر جابجا می‌شود، می‌تواند در چرخه انتقال ویروس کرونا موثر باشد. در این میان اسکناس‌ها به عنوان عامل انتقال بیش از ۳۰۰۰ نوع ویروس، یکی از خطرناک‌ترین اشیاء...