الوپیک چگونه میتواند به رستوران ها کمک کند

اکثر رستوران ها و فست فود ها برای سرویس دهی به مشتریانشان که قصد دارند سفارش خود را در منزل یا محل خود تحویل بگیرند نیاز به استفاده از خدمات پیک موتوری دارند. که معمولا تعدادی پیک را به صورت روزانه یا ساعتی استخدام میکنند تا برای سرویس های بیرون بر آمادگی لازم را داشته باشند.

الوپیک به عنوان برترین سرویس دهنده خدمات پیک موتوری به صورت آنلاین در سراسر تهران میتواند در این زمینه کمک بزرگی برای این نوع از فروشگاه ها باشد

کاهش هزینه : با کمک اپلیکیشن سفارش اینترنتی پیک موتوری دیگر نیاز نیست افرادی را به عنوان پیک استخدام کنید زیرا سفیران الوپیک به صورت همیشگی در نقاط مختلف شهر حضور دارند و کافی است در مواقع نیاز وارد اپلیکیشن شده و سفارش خود را ثبت کنید تا یکی از نزدیک ترین پیکهای اطراف برای دریافت مرسوله به شما مراجعه کند

با این کار هزینه های مربوط به حقوق ثابت پیک و هزینه های بیمه و … از بین میرود و توجیه اقتصادی مناسبی برای شما دارد.

همیشه در دسترس : سفیرهای الوپیک به صورت ۲۴ ساعته در شهر حضور دارند و دیگر نگرانی بابت حضور نداشتن پیک در محل خود را ندارید.با ورود به اپلیکیشن میتوانید تعدادی پیکهایی که در اطراف شما حضور دارند را مشاهده کنید.

داشتن حق انتخاب : در الوپیک از سیستم رتبه بندی و امتیاز دهی برای پیک استفاده میشود و میتوانید هنگام درخواست سفارش , پیکی را انتخاب کنید که دارای امتیاز بالا و رای مثبت باشد. در این سیستم بعد از تحویل هر مرسوله میتوان برای پیک امتیاز ثبت کرد و در مورد نحوه سرویس دهی و برخورد او نظر داد.

هنگامی که یک پیک با درصد رضایت بالا سفارش مشتری را به او تحویل میدهد در واقع باعث افزایش رضایت مشتری از سرویس شما میشود زیرا بسیاری از افراد به دلیل رفتار بد پیک دیگر از رستوران خاصی سفارش نمیدهند و به سراغ اغذیه فروش دیگری میروند.

رصد آنلاین : یکی از مهمترین قابلیت های الوپیک به عنوان برترین اپلیکیشن سفارش اینترنتی پیک این است که میتوان از لحظه سفارش تا رسیدن سفیر به مقصد به صورت زنده مسیر حرکت او را روی نقشه ببینید و هر لحظه بتوانید او را رصد کنید و به مشتریان خود به صورت دقیق تری زمان رسیدن غذایشان را اطلاع دهید.

داشتن تمامی این مزایا در کنار هم میتوان الوپیک را به بهترین انتخاب برای جایگزینی سرویس دهنده پیک سنتی برای رستوران ها و فست فود ها تبدیل کند.

2
دیدگاه ها

avatar
محسن یزدانی
محسن یزدانی

باسلام میخواستم از رستورانم با کمک شما غذا ارسال کنم

آیلار رزاقی
آیلار رزاقی

با سلام
لطفا شماره تلفن خود را بگذارید تا با شما تماس گرفته شود

سرویس پیک اختصاصی (DEDICATE) چیست؟

زمان مطالعه: 10 دقیقه
مراحل درخواست سرویس اختصاصی برای ارسال درخواست سرویس اختصاصی دو راه پیش روی شما قرار دارد: از طریق وبسایت یا اپلیکیشن الوپیک. شما می‌توانید وارد سایت شده و پس از ورود به پنل کاربری گزینه پیک اختصاصی را انتخاب کنید....

با «پرداخت آنی»، بدون اسکناس پرداخت کنید

زمان مطالعه: 3 دقیقه
  این روزها هر چیزی به‌خصوص اسکناس که از فردی به فردی دیگر جابجا می‌شود، می‌تواند در چرخه انتقال ویروس کرونا موثر باشد. در این میان اسکناس‌ها به عنوان عامل انتقال بیش از ۳۰۰۰ نوع ویروس، یکی از خطرناک‌ترین اشیاء...