انتخاب بهترین ها برای الوپیک

افرادی که به عنوان پیک موتوری در سیستم الوپیک عضو میشوند به نام سفیر شناخته میشوند و این افراد بر اساس سوابق و عملکردی که دارند توسط ما رده بندی می شوند.

الوپیک معیارهای مختلفی برای رده بندی پیک ها دارد از جمله :

  • سوابق کاری گذشته پیک و شرکت هایی که قبلا در آن مشغول بوده و همچنین نداشتن مشکلی از نظر سوابق اعتیاد یا سوء پیشینه
  • تیم الوپیک قبل از استخدام افراد تحقیقات کاملی در مورد شخص به عمل می آورد زیرا امنیت و دقت در ارسال مرسولات برای ما بسیار مهم است و میخواهیم فقط افرادی وارد سیستم شوند که واقعا علاقه به کار دارند.
  • بعد از استخدام عملکرد هر سفیر به صورت دقیق توسط بازرسان کنترل می شود
  • هر کاربر نیز می تواند بعد از پایان سفارش به سفیر امتیاز بدهد و نظر خود را در مورد عملکرد او ثبت کند.این بهترین شاخص برای ارزیابی عملکرد سفیرها در سیستم الوپیک است.

سفیر هایی که هم از نظر تیم الوپیک و هم از نظر امتیازات ثبت شده توسط کاربر دارای عملکرد مثبت و قابل قبولی باشند مورد تقدیر قرار میگیرند و همچنین سفیرهایی با عملکرد ضعیف در صورتی که نتوانند خودشان را به حد انتظار برسانند از سیستم به طور موقت یا دائم حذف میشوند و ادامه همکاری با آنها امکان پذیر نیست چرا که الو پیک تلاش می کند با بهترین افراد همکاری کند.

دیدگاه ها

avatar

بهترین برند های موتور سیکلت از نگاه الوپیک

بهترین برند های موتور سیکلت را با ما بشناسید! ما همیشه در زمان انتخاب هر چیزی سعی می‌کنیم نیم‌نگاهی هم به بهترین برندها داشته باشیم. اما زمانی که پای خرید موتور سیکلت وسط باشد، خیلی بیشتر نیاز داریم تا بهترین...