باشگاه سفیران با خدمات ویژه به روز شد!

روی سخن ما با شما سفیران الوپیک است! آیا از باشگاه خودتان خبر دارید؟! به دلیل استقبال شما سفیران عزیز ما تصمیم گرفته‌ایم باشگاه سفیران را با خدمات بهتر و محبوب‌تر به روزرسانی کنیم! امکان دسترسی به این خدمات برای تمام سفیران عزیز(VIP و عادی) وجود دارد. با ما همراه باشید تا با هم برخی از این خدمات را مرور کرده و نحوه دریافت این خدمات را نیز بدانیم. ضمنا در پایان یک راه عالی برای افزایش درآمد را نیز به شما می‌گوییم!

هر شرکت و کارخانه‌ای باید به اعضای خود اهمیت بدهد و شرایط رفاهی مناسبی را برای آنها فراهم کند. این یک لطف نیست، بلکه یک وظیفه است. اگر کارگران، کارمندان و سفیران وجود نداشته باشند، هیچ شرکت و یا کارخانه‌ای نیز حیات نخواهد داشت. زیر سایه نام شماست که الوپیک پرقدرت ایستاده است و می‌تواند همچنان به نیاز هم‌وطنان خود رسیدگی کند. شما هسته اصلی الوپیک هستید. می‌خواهیم برایتان از خدمات جدید باشگاه خودتان بگوییم. با ما همراه باشید! 

باشگاه سفیران کجاست؟!

باشگاه سفیران یک باشگاه مجازی در اپلیکیشن سفیران الوپیک و یکی از پل‌های ارتباطی ما با شما سفیران عزیز است. شما می‌توانید متناسب با امتیازهایی که به دست می‌آورید، از این باشگاه خدمات دریافت کنید. برای دسترسی به باشگاه سفیران کافیست اپلیکیشن سفیران را باز کرده و مانند تصویر زیر روی خرج امتیاز کلیک کنید. اگر این اپلیکیشن از روی تلفن همراه شما پاک شده، می‌توانید همین حالا برای دانلود اپلیکیشن سفیران الوپیک از کافه بازار اقدام کنید.

خدمات باشگاه سفیران الوپیک

 

در باشگاه سفیران چه خدماتی داریم؟

ما با تحقیق، بررسی و نظرسنجی از شما سفیران عزیز، نیازهایتان را شناسایی کرده و متناسب با آنها خدماتی را در باشگاه سفیران الوپیک قرار داده‌ایم. کافیست به اپلیکیشن سفیران الوپیک مراجعه کرده و در قسمت خرج امتیاز، این خدمات را ببینید. این خدمات به صورت کارت تخفیف ارائه شده و شما می‌توانید با کلیک روی هر کارت، شرایط خرید آن را بخوانید. سپس در صورت تمایل روی دکمه خرید کلیک کرده و آن را تهیه کنید. پس از خرید کارت، کد آن از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود.

برای مثال یکی از خدمات بسیار محبوب و پرطرفدار الوپیک، کارت تخفیف خرید موتور سیکلت اقساطی کویر است. می‌دانستید حتی اگر سفیر الوپیک نباشید، باز هم می‌توانید موتور سیکلت اقساطی تهیه کرده و در الوپیک استخدام شوید؟! اگر می‌خواهید در این مورد بیشتر بدانید، کافیست به مطلب خرید موتور سیکلت اقساطی کویر مراجعه کنید. همچنین خدمات محبوب دیگری نیز در باشگاه سفیران الوپیک وجود دارد، مانند:

 • کارت تخفیف خرید تلفن همراه
 • کارت تخفیف خرید هندزفری، پاور بانک، لوازم جانبی موبایل
 • کارت تخفیف خدمات دندان‌پزشکی
 • کارت تخفیف دریافت گواهی‌نامه (سریع و راحت گواهی‌نامه بگیرید! شرایط ویژه فقط برای سفیران الوپیک)
 • کارت تخفیف تعمیرات موبایل در محل
 • کارت تخفیف صدور انواع بیمه‌نامه اقساطی 
 • کارت تخفیف خرید لوازم یدکی موتور به صورت کامل
 • کارت تخفیف سبد کالا به نرخ دولتی

و خدمات بسیارِ دیگر! برای اطلاع از تمام خدمات الوپیک در باشگاه سفیران، کافیست همین حالا اپلیکیشن سفیران را باز کنید.

امتیازهای شما چطور محاسبه می‌شود؟

حتما در زمان قبول درخواست سفر،گزینه امتیاز سفر را در اپلیکیشن دیده‌اید. هر سفری که در الوپیک انجام می‌دهید امتیاز مشخصی دارد و این امتیاز در پایان سفر به حساب کاربری شما منتقل می‌شود. این امتیاز متناسب با نوع سفر و سطح شما (آبی، برنزی، نقره‌ای و طلایی) محاسبه می‌شود. هرچه امتیاز شما بیشتر باشد، قدرت شما برای تهیه کارت‌های تخفیف باشگاه سفیران الوپیک بیشتر است.

سطح‌بندی در باشگاه سفیران به چه صورت است؟

در باشگاه سفیران چهار سطح آبی، برنزی، نقره‌ای و طلایی وجود دارد که سفیران بر اساس میزان گردش مالی به این سطوح دست پیدا می‌‌کنند. در زمان ثبت‌نام، شما در سطح آبی قرار دارید و می‌توانید با انجام هرچه بیشتر درخواست‌ها و کسب درآمد بیشتر، امتیاز خود را افزایش داده و سطح خود را بالاتر ببرید.
گردش مالی مورد نیاز برای رسیدن به هر سطح عبارت است از:

 • برنزی: ۱ میلیون
 • نقره‌ای: ۵ میلیون
 • طلایی: ۱۵ میلیون

چطور در باشگاه سفیران امتیاز دریافت کنیم؟

شما با پذیرش و تکمیل هر سفارش در الوپیک، بسته به سطحی که در آن قرار دارید میزان مشخصی امتیاز دریافت خواهید کرد. امتیاز دریافتی شما بر اساس هر ۱۰۰۰ تومان پذیرش و تکمیل سفارش در هر سطح عبارت است از:

 • آبی: ۱۰ امتیاز
 • برنزی: ۱۱ امتیاز
 • نقره‌ای: ۱۲.۵ امتیاز
 • طلایی: ۱۵ امتیاز

چطور امتیازها از بین می‌روند؟

امتیازها برای شما عزیزان با انجام هر درخواست افزایش می‌یابد اما در صورتی که از آخرین انجام درخواست شما مدت ۶۰ روز بگذرد و هیچ درخواستی توسط شما انجام نشده باشد، امتیازهای شما صفر شده و برای ارتقا سطح نیاز است تا دوباره امتیاز جمع‌آوری کنید.

چطور امتیازها را خرج کنیم؟

برای خرج امتیازهای باشگاه سفیران می‌توانید از خدمات و تسهیلات موجود در باشگاه استفاده کنید. در باشگاه سفیران الوپیک خدمات بسیاری مانند کارت تخفیف دریافت گواهینامه، خرید موتور، تلفن همراه و … برای استفاده شما سفیران گرامی قرار داده شده است.

چه موقع به مراکز طرف قرارداد مراجعه کنیم؟

شما می‌توانید پس از خرج امتیاز، کد تخفیف و توضیحات بیشتر را دریافت کرده و سپس برای استفاده از تخفیف‌ها و خدمات باشگاه به مرکز خدمات مورد نظر مراجعه کنید.

چقدر برای ارتقا سطح زمان دارم؟

به محض ورود به هر سطح تا یک سال فرصت دارید تا با افزایش گردش مالی و رسیدن به مجموع امتیاز مورد نظر به سطح بعدی برسید. اگر سطح شما افزایش یافت مجددا یک سال فرصت دارید تا به سطح بعدی برسید. در غیر این صورت بعد از به پایان رسیدن مهلت، شما در آخرین سطحی که هستید قرار می‌گیرید و سطح جدید شما با توجه به گردش مالی‌تان در ۳۶۵ روز گذشته تعیین خواهد شد.

شرایط استفاده از باشگاه چیست؟

برای استفاده از باشگاه نیاز است که شما دو شرط بسیار مهم را رعایت کنید:

 • بدهی کمیسیون نداشته باشید
 • در هر ۱۰ روز درخواست‌ها را قبول کرده و انجام بدهید

با رعایت این دو شرط، امکان استفاده از باشگاه سفیران برای شما فراهم می‌شود.

سوالی برای شما پیش آمده؟

اگر جواب سوال خود را در این مطلب نگرفتید و هنوز برای شما ابهامی وجود دارد، کافیست اپلیکیشن سفیران الوپیک را باز کرده و روی گزینه جزئیات بیشتر کلیک کنید. در این بخش تعدادی سوال متداول را به همراه جواب‌هایشان قرار داده‌ایم. اگر باز هم جواب سوال خود را نگرفتید، می‌توانید با پشتیبانی الوپیک تماس بگیرید.

سوال و جواب درباره باشگاه سفیران الوپیک

 

چطور درآمد خود را در الوپیک بیش از ۲ برابر کنید؟!

بگذارید یک راه عالی برای افزایش درآمد در الوپیک به شما پیشنهاد کنیم! می‌دانستید اگر سفیر VIP الوپیک بشوید می‌توانید ۲ برابر درآمد داشته باشید؟! کافیست از سفیران VIP الوپیک سوال کنید. سفیران VIP یک مزیت ویژه نسبت به سفیران عادی دارند. اگر می‌خواهید بدانید این مزیت ویژه چیست و چطور می‌توانید درآمد خود را به راحتی افزایش بدهید، همین حالا مطلب مزیت ویژه سفیران VIP الوپیک را بخوانید و درآمد خود را حداقل ۲ برابر کنید!

 

7
دیدگاه ها

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
آیلار رزاقیعباس محسنیمرتضیجعفرقحطیارش امیرانی Recent comment authors
newest oldest most voted
عباس محسنی
Guest
عباس محسنی

در ضمن وی ای پی هستم

عباس محسنی
Guest
عباس محسنی

سلام.من ۴۰۰۰۰۰ امتیاز دارم
گوشی میخوام

مرتضیجعفرقحطی
Guest
مرتضیجعفرقحطی

سلام من سفیرباسطح طلایی امتیاز۷۴۳۰۰ هستم توقسمت خرج امتیازکارت خریدگوشی موبایل ندیدم.ایامیتونم گوشی قسطی بخرم چجوری؟

ارش امیرانی
Guest
ارش امیرانی

سلام وخسته نباشی سوالی داشتم از حضورتان.ایا تنها ویژگی سفیران ویژه تعداد ۲ ونیم برابر درخواست ها نسبت به دیگران سفیران میباشد .امتیاز دیگری ندارن؟لطفا راهنمایی ام کنید

خدمات استخدامی را آنلاین انجام دهید

زمان مطالعه: 10 دقیقه
ثبت‌نام از طریق بازاریابان میدانی اگر تمایل به فعالیت در الوپیک دارید، می‌توانید خودتان را به یکی از نزدیک‌ترین بازاریاب‌های میدانی ما برسانید. برای اینکه از مناطق استقرار بازاریاب‌ها مطلع شوید، اینجا را ببینید. در دستورالعمل جدید قوانین الوپیک شما...

سهمیه سوخت ویژه وانت‌بارهای الوپیک

حتما درباره کاهش سهمیه بنزین وانت‌بارها اخباری به گوشتان رسیده است. بعد از اینکه در آبان ماه سال ۹۸ ناغافل بنزین سهمیه‌بندی شد، وزارت نفت سهمیه‌ ویژه‌ای برای ناوگان وسایل نقلیه باری و مسافربری در نظر گرفت. ناوگان وانت‌بارها از...