باشگاه سفیران با خدمات ویژه به روز شد!

روی سخن ما با شما سفیران الوپیک است! آیا از باشگاه خودتان خبر دارید؟! به دلیل استقبال شما سفیران عزیز ما تصمیم گرفته‌ایم باشگاه سفیران را با خدمات بهتر و محبوب‌تر به روزرسانی کنیم! امکان دسترسی به این خدمات برای تمام سفیران عزیز(VIP و عادی) وجود دارد. با ما همراه باشید تا با هم برخی از این خدمات را مرور کرده و نحوه دریافت این خدمات را نیز بدانیم. ضمنا در پایان یک راه عالی برای افزایش درآمد را نیز به شما می‌گوییم!

هر شرکت و کارخانه‌ای باید به اعضای خود اهمیت بدهد و شرایط رفاهی مناسبی را برای آنها فراهم کند. این یک لطف نیست، بلکه یک وظیفه است. اگر کارگران، کارمندان و سفیران وجود نداشته باشند، هیچ شرکت و یا کارخانه‌ای نیز حیات نخواهد داشت. زیر سایه نام شماست که الوپیک پرقدرت ایستاده است و می‌تواند همچنان به نیاز هم‌وطنان خود رسیدگی کند. شما هسته اصلی الوپیک هستید. می‌خواهیم برایتان از خدمات جدید باشگاه خودتان بگوییم. با ما همراه باشید! 

باشگاه سفیران کجاست؟!

باشگاه سفیران یک باشگاه مجازی در اپلیکیشن سفیران الوپیک و یکی از پل‌های ارتباطی ما با شما سفیران عزیز است. شما می‌توانید متناسب با امتیازهایی که به دست می‌آورید، از این باشگاه خدمات دریافت کنید. برای دسترسی به باشگاه سفیران کافیست اپلیکیشن سفیران را باز کرده و مانند تصویر زیر روی خرج امتیاز کلیک کنید. اگر این اپلیکیشن از روی تلفن همراه شما پاک شده، می‌توانید همین حالا برای دانلود اپلیکیشن سفیران الوپیک از کافه بازار اقدام کنید.

 

خدمات باشگاه سفیران الوپیک

 

در باشگاه سفیران چه خدماتی داریم؟

ما با تحقیق، بررسی و نظرسنجی از شما سفیران عزیز، نیازهایتان را شناسایی کرده و متناسب با آنها خدماتی را در باشگاه سفیران الوپیک قرار داده‌ایم. کافیست به اپلیکیشن سفیران الوپیک مراجعه کرده و در قسمت خرج امتیاز، این خدمات را ببینید. این خدمات به صورت کارت تخفیف ارائه شده و شما می‌توانید با کلیک روی هر کارت، شرایط خرید آن را بخوانید. سپس در صورت تمایل روی دکمه خرید کلیک کرده و آن را تهیه کنید. پس از خرید کارت، کد آن از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود.

برای مثال یکی از خدمات بسیار محبوب و پرطرفدار الوپیک، کارت تخفیف خرید موتور سیکلت اقساطی کویر است. می‌دانستید حتی اگر سفیر الوپیک نباشید، باز هم می‌توانید موتور سیکلت اقساطی تهیه کرده و در الوپیک استخدام شوید؟! اگر می‌خواهید در این مورد بیشتر بدانید، کافیست به مطلب خرید موتور سیکلت اقساطی کویر مراجعه کنید. همچنین خدمات محبوب دیگری نیز در باشگاه سفیران الوپیک وجود دارد، مانند:

  • کارت تخفیف خرید تلفن همراه
  • کارت تخفیف خرید هندزفری، پاور بانک، لوازم جانبی موبایل
  • کارت تخفیف خدمات دندان‌پزشکی
  • کارت تخفیف دریافت گواهی‌نامه (سریع و راحت گواهی‌نامه بگیرید! شرایط ویژه فقط برای سفیران الوپیک)
  • کارت تخفیف تعمیرات موبایل در محل
  • کارت تخفیف صدور انواع بیمه‌نامه اقساطی 
  • کارت تخفیف خرید لوازم یدکی موتور به صورت کامل
  • کارت تخفیف سبد کالا به نرخ دولتی

و خدمات بسیارِ دیگر! برای اطلاع از تمام خدمات الوپیک در باشگاه سفیران، کافیست همین حالا اپلیکیشن سفیران را باز کنید.

امتیازهای شما چطور محاسبه می‌شود؟

حتما در زمان قبول درخواست سفر،گزینه امتیاز سفر را در اپلیکیشن دیده‌اید. هر سفری که در الوپیک انجام می‌دهید امتیاز مشخصی دارد و این امتیاز در پایان سفر به حساب کاربری شما منتقل می‌شود. این امتیاز متناسب با نوع سفر و سطح شما (آبی، برنزی، نقره‌ای و طلایی) محاسبه می‌شود. هرچه امتیاز شما بیشتر باشد، قدرت شما برای تهیه کارت‌های تخفیف باشگاه سفیران الوپیک بیشتر است.

سوالی برای شما پیش آمده؟

اگر جواب سوال خود را در این مطلب نگرفتید و هنوز برای شما ابهامی وجود دارد، کافیست اپلیکیشن سفیران الوپیک را باز کرده و روی گزینه جزئیات بیشتر کلیک کنید. در این بخش تعدادی سوال متداول را به همراه جواب‌هایشان قرار داده‌ایم. اگر باز هم جواب سوال خود را نگرفتید، می‌توایند با پشتیبانی الوپیک تماس بگیرید.

 

سوال و جواب درباره باشگاه سفیران الوپیک

 

چطور درآمد خود را در الوپیک بیش از ۲ برابر کنید؟!

بگذارید یک راه عالی برای افزایش درآمد در الوپیک به شما پیشنهاد کنیم! می‌دانستید اگر سفیر VIP الوپیک بشوید می‌توانید ۲ برابر درآمد داشته باشید؟! کافیست از سفیران VIP الوپیک سوال کنید. سفیران VIP یک مزیت ویژه نسبت به سفیران عادی دارند. اگر می‌خواهید بدانید این مزیت ویژه چیست و چطور می‌توانید درآمد خود را به راحتی افزایش بدهید، همین حالا مطلب مزیت ویژه سفیران VIP الوپیک را بخوانید و درآمد خود را حداقل ۲ برابر کنید!

 

 

دیدگاه ها

avatar