با الوپیک، هزینه های ارسال ۱۰ برابر کمتر شده

علی نقیان مدیر و صاحب برند برتونیکس است. پدر او هم تولید کننده کفش بوده و امروز او راه پدر را در فروشگاه خود ادامه می دهد.

نقیان یکی از عوامل موفقیت مجموعه خود را همراهی الوپیک در همه ساعتهای روز و هفته و ماه می داند. او معتقد است:« یک مجموعه تجاری موفق نیاز به همراه تجاری قوی دارد که قادر به ارائه بهترین خدمات به مشتری باشد. ما برای ارائه خدمات خود به مشتریان، الوپیک را داشتیم و خوشحالیم از این انتخاب، زیرا بازخورد بسیار خوبی را از مشتریان خود به خاطر خدمات سریع، محترمانه و تمام وقت الوپیک دریافت کردیم.»

به گفته این مشتری وفادار الوپیک، موفقیت هر تجارتی به خدماتیست که ارائه می کند و الوپیک به عنوان یک شرکت استارتاپ بزرگ هر لحظه که بخواهی کنارت هست:« ما به عنوان یک فروشگاه، اغلب در روزهای تعطیل هم مشغول به کار هستیم. اما عموما پیک موتوری های سنتی، زمان کاری خود را با ادارات و سازمانها تنظیم می کنند و در روزهای تعطیل همیشه با مشکل مواجه بودیم. این در حالیست که الوپیک نه تنها در ۲۴ ساعته شبانه روزی در دسترس است، بلکه در روزهای تعطیل با همان قدرت روزهای کاری خدمات می دهد. و این برای ما بسیار مهم بود.»

 

دیدگاه ها

avatar

سرویس پیک اختصاصی (DEDICATE) چیست؟

زمان مطالعه: 10 دقیقه
مراحل درخواست سرویس اختصاصی برای ارسال درخواست سرویس اختصاصی دو راه پیش روی شما قرار دارد: از طریق وبسایت یا اپلیکیشن الوپیک. شما می‌توانید وارد سایت شده و پس از ورود به پنل کاربری گزینه پیک اختصاصی را انتخاب کنید....