با امکانات جدید در نسخه بروز رسانی شده الوپیک آشنا شوید

بالاخره انتظارها به پایان رسید و بروز رسانی جدید اپلیکیشن الوپیک در تاریخ ۹۶/۵/۲۶  منتشر گردید، در این مقاله شما مشترکین عزیز و سفیران محترم را با امکانات جدید و عالیِ نسخه بروز رسانی شده الوپیک آشنا مینماییم .

 

  •  وانت بار

بعد از موفقیت های بزرگ الوپیک در پیک موتوریِ آنلاین، اینبار با توجه به نیازهای جامعه و خلاء سامانه ای بزرگ و دقیق برای ماشین های باری، همکاری با رانندگان محترمِ وانت های باری را آغاز نموده ایم .

شما مشترکین و درخواست کنندگان عزیز می توانید به سادگی و با استفاده از دکمه درخواست وانت بار، سهولت استفاده از این خدمات را تجربه نمایید .

 

 

  • تاکسی موتور

تهران، پایتخت زیبای تهران این روزها شهری پر رفت و آمد و بالطبع پر ترافیک را تجربه می نماید، اغلب مواقع افراد برای رسیدن به مقصد مورد نظر خود تاخیر دارند که خود در موفقیت های فردی و اجتماعی تاثیر بسزایی خواهد داشت.

تاکسی موتور الوپیک با بهره مندی از موتورسوارانِ آشنا به کلیه مناطق تهران، به شما مشترکین محترم کمک می کند تا با مدت زمانی کمتر در آرامش به مقصد خود برسید و بجای صرف زمان در ترافیک از دقایق خود استفاده بهتری نمایید .


  •  افزوده شدن دکمه چند مقصده

با اضافه شدن این قسمت در بروز رسانی جدیدِ اپلیکیشن الوپیک، مشترکین قادر خواهند بود سفارشات خود را از یک مبدا به چند مقصد افزایش دهند .

به عنوان مثال کاربری در نظر دارد مرسوله خود را از مبدا x به مقصد y برساند ، سپس از مبدا y مرسوله دیگری را به نقطه z برساند.

سازمان ها، شرکت ها و ادارات میتوانند به راحتی مرسولات خود را به سفیر الوپیک سپرده و با خیالی راحت از ارسال بسته های خود به چند مقصد اطمینان خاطر داشته باشند .


دیدگاه ها

avatar

سرویس پیک اختصاصی (DEDICATE) چیست؟

زمان مطالعه: 10 دقیقه
مراحل درخواست سرویس اختصاصی برای ارسال درخواست سرویس اختصاصی دو راه پیش روی شما قرار دارد: از طریق وبسایت یا اپلیکیشن الوپیک. شما می‌توانید وارد سایت شده و پس از ورود به پنل کاربری گزینه پیک اختصاصی را انتخاب کنید....