با ویژگی جدید الوپیک، عکس مرسولات را در مقصد ببینید

با اضافه شدن ویژگی «ضمیمه تصویر مرسوله» به اپلیکیشن الوپیک، از این به بعد شما می‌توانید عکس مرسوله را در درخواست خود ثبت کنید.

ورود تکنولوژي به کسب‌وکارهای سنتی، علاوه بر سهولت دسترسی به خدمات، مزایای دیگری دارد که «امنیت» در این میان حرف اول را می‌زند.

اگر شما قصد دارید یک مرسوله را به جایی بفرستید یا کسب‌وکاری دارید که هر روزه باید بسته‌های زیادی را به مشتریان خود برسانید، قطعا انتخاب یک سامانه حمل‌ونقل سریع، ارزان و امن برای شما کار سختی نخواهد بود، زیرا الوپیک به عنوان اولین و بزرگترین سامانه هوشمند حمل‌ونقل کالای درون شهری با ویژگی‌های متعدد این کار را برای شما ساده کرده است.

الوپیک با تمرکز بر حوزه حمل‌ونقل کالای درون شهری و توسعه ویژگی‌ها و سرویس‌های اختصاصی کسب‌وکارها، این بار با اضافه کردن قابلیت «ضمیمه تصویر مرسوله» امکان ثبت عکس مرسوله در درخواست را فراهم کرده تا علاوه بر نمایش به سفیران الوپیک، امکان پیگیری‌های آتی برای کاربران فراهم باشد.

از طرفی شما نیز می‌توانید از سفیر الوپیک بخواهید در زمان تحویل مرسوله به مقصد، عکس مرسوله را بگیرد و در درخواست قرار دهد.

پیش از این نیز الوپیک برای ارتقای امنیت جابجایی‌ها در سامانه خود اقداماتی مثل ردیابی و پیگیری آنلاین حرکت سفیر از مبدا تا مقصد، بررسی چند مرحله‌ای صلاحیت رانندگان، محاسبه زمان انجام درخواست، اعلام مشخصات سفیر به کاربر، پوشش خسارت تا سقف معین، امکان پیگیری تلفنی، چت و ایمیل انجام داده بود.

الوپیک به عنوان بزرگترین سرویس حمل و نقل سریع، با اضافه کردن این ویژگی جدید قصد دارد کیفیت خدمات خود را در حوزه امنیت افزایش دهد.

در ادامه مراحل دقیق استفاده از این ویژگی را ببینید؛

دیدگاه ها

avatar

با ویژگی جدید الوپیک، عکس مرسولات را در مقصد ببینید

زمان مطالعه: 3 دقیقه
ورود تکنولوژي به کسب‌وکارهای سنتی، علاوه بر سهولت دسترسی به خدمات، مزایای دیگری دارد که «امنیت» در این میان حرف اول را می‌زند. اگر شما قصد دارید یک مرسوله را به جایی بفرستید یا کسب‌وکاری دارید که هر روزه باید...

از الوپیک تلفنی، وانت و پیک موتوری بگیر

در صورتی که اپلیکیشن الوپیک را در گوشی خود ندارید، یا دسترسی شما به اینترنت قطع شده، می‎‌توانید با یک تماس به شماره تلفن ۰۲۱۴۱۵۸۱۵۸۱ درخواست پیک موتوری یا وانت بار سبک و سنگین بدهید.پشتیبانان الوپیک به صورت تلفنی درخواست...