مسیریابی موفقیت – بهترین استارتاپ های ایران به دنبال چه افرادی برای استخدام هستند؟

امروزه استارتاپ ها دنیای جدیدی برای زندگی هوشمند و مدرن ایجاد کرده اند. دیر یا زود مشاغل سنتی جای خود را به کسب و کارهای نوین خواهند داد و هر که از این غافله جا بماند، قطعا بازنده است.

در حالیکه استارتاپ ها به عنوان اشتغالزاترین کسب و کارها شناخته می شوند، قطعا می توانند طی سالهای دیگر سهم بسزایی در جابجایی آمار بیکاری کشور داشته باشند.

در اینجا سعی میکنیم نکاتی که برای استخدام در یک استارتاپ معتبر نیاز دارید را مطرح نماییم .

۱- تخصص و مهارت خاصی دارید؟ یک گام جلو هستید

استارتاپ ها با توجه به ماهیت دانش محورِ خود نیاز به جذب افرادی دارند که بتوانند در مسیر رو به رشد شرکت از تخصص و مهارتشان به بهترین نحو استفاده کنند، شما نیاز به کسب تجارب عالی و طی نمودن دوره های مرتبط با زمینه شغلی خود دارید تا بتوانید در بهترین استارتاپ های ایران استخدام شوید.

۲-روحیه کار تیمی و انعطاف پذیری در استارتاپ

حتما با واژه Teamwork آشنایی دارید، فرهنگِ کاربردی که میتواند به فعالیت ها سرعت ببخشد، روحیه تیمی را بالا ببرد و منجر به نتایج شگفت انگیز گردد، اما پیش زمینه کار تیمی یا Teamwork چیست؟ انعطاف پذیری (flexible) در انجام دادن فعالیت ها و قبول وظایف مشخص شده میتواند سخت ترین پروژه ها را با موفقیت به سرانجام برساند.

۳-انگیزه های پیشرفت شخصی را در خود افزایش دهید

میل به پیشرفت شخصی و افزایش دانش و مهارت میتواند توجه هر مدیری را در استارتاپ جلب کند، زیرا این فرآیند به صورت محسوس روی کسب و کاری که در آن مشغول به فعالیت هستید تاثیرگذار است.

دیدگاه ها

avatar

معرفی چند شرکت حمل‌و‌نقل جهانی

شرکت Gojek نوع خدمات: روی خدمات حمل‌و‌نقل با موتور تمرکز دارد.  تعداد ناوگان: ۲ میلیون راننده در آن مشغول به کارند. شهر و کشورهای فعال: ویتنام، سنگاپور، تایلند و فیلیپین حضور دارد و در ۲۰۴ شهر خدمت رسانی می‌کند. شروع...

انواع اصطلاحات حمل‌و‌نقل

در صنعت حمل‌ونقل با اصطلاحات و کلمات مختلفی رو‌به‌رو می‌شویم که گاهی نمی‌توان ترجمه‌ی دقیقی برای هر کلیدواژه تعریف کرد. در این نوشته به طور مختصر به بیان مفهوم بعضی از این کلیدواژه‌ها می‌پردازیم. First Mile Delivery بسته به نوع...