ثبت عکس مرسوله در مقصد، منطقه امن الوپیک برای سفیران

با اضافه شدن ویژگی «تضمین تحویل مرسوله» به نرم‌افزار سفیران الوپیک، از این به بعد شما می‌توانید برای اطمینان بیشتر در مقصد عکس مرسوله را در درخواست ثبت کنید.

ویژگی «تضمین تحویل مرسوله» این امکان را به شما می‌دهد که علاوه بر ثبت عکس مرسوله در مقصد، بعد از قبول درخواست عکس مرسوله را ببینید.

با این ویژگی، مشتری می‌تواند عکس مرسوله‌ای که قصد ارسال آن را دارد در درخواست خود ثبت کند و از شما بخواهد در مقصد نیز عکسی از مرسوله در درخواست ثبت کنید.

به این ترتیب شما پس از قبول درخواست می‌توانید از حجم و ماهیت مرسوله مطلع شوید و در مقصد نیز برای تاکید بیشتر بر تحویل صحیح و سالم مرسوله به گیرنده، از مرسوله عکسی تهیه و در درخواست ثبت کنید. حتی این امکان وجود دارد که به جای امضای گیرنده، فقط عکس مرسوله و نام گیرنده را در زمان اتمام سفر ثبت کنید.

شما سفیران عزیز با استفاده از این ویژگی، امکان بیشتری برای پیگیری‌های آتی را داشته و می‌توانید با اطمینان خاطر به فعالیت خود بپردازید.

در ادامه مراحل دقیق استفاده از این ویژگی را ببینید؛

دیدگاه ها

avatar

آغاز ثبت‌نام خرید اقساطی موتورسیکلت ویژه سفیران الوپیک

در این طرح که برای از رده خارج کردن موتورسیکلت‌های فرسوده توسط الوپیک و شهرداری تهران اجرا می‌شود، شما می‌توانید با پرداخت ۵ میلیون تومان موتورسیکلت مورد نظر خود را خریداری کنید. شرکت الوپیک و شهرداری تهران تسهیلاتی برای خرید...

تجلیل پلیس راهور از الوپیک، پیک قانونمند

شرکت الوپیک به عنوان سامانه آنلاین حمل‌ونقل کالای درون شهری به دلیل اقدامات گسترده در راستای فرهنگسازی، ارائه تجهیزات سازمانی (کلاه کاسکت، ژیله و باکس)، ترغیب سفیران به اخذ گواهینامه و رعایت قوانین ترافیکی در این مراسم مورد تجلیل قرار...