جزییات کامل طرح ترافیک ویژه موتورسواران در تهران

سرانجام پس از اخبار ضد و نقیض در خصوص نظام مند نمودن طرح ترافیکِ موتور سیکلت ها، خبرهای رسیده حاکی از آن می باشد که راکبان موتور در تهران جهت دریافت آرم طرح ترافیک موظف به ثبت نام در سایت مربوطه می باشند.

همچنین مصطفی قنبرنژاد، مدیر کل صدور آرم طرح ترافیک از تمدید این طرح تا ۳۱ مرداد ماه خبر داده و از موتورسوارن خواسته است به منظور دریافت آرم طرح ترافیک به سامانه درخواست رسمی مراجعه نمایند.

رئیس مرکز صدور آرم طرح ترافیک با تائید مطلب فوق، اعلام كرد: ثبت ‌نام به منظور استفاده از طرح ترافیک برای تمامی موتورسیکلت ‌ها در سال جاری رایگان خواهد بود.

قنبرنژاد افزود: شرایط خاصی برای موتورسیکلت ‌ها به منظور دریافت آرم طرح ترافیک در نظر گرفته نشده و تنها داشتن موتورسیکلتی که سند آن به نوعی به نام راکب باشد برای حضور در این طرح کافی است.

سفیرهای محترم الوپیک میتوانند با ثبت مشخصات فردی و وسیله نقلیه خود نسبت به دریافت آرم اقدام نمایند.

 

جهت ثبت نام بر روی لینک ذیل کلیک نمایید

www.motorcycle1396.tehran.ir

 

منبع : خبرگذاری مهر

دیدگاه ها

avatar

با «پرداخت آنی»، بدون اسکناس پرداخت کنید

زمان مطالعه: 3 دقیقه
  این روزها هر چیزی به‌خصوص اسکناس که از فردی به فردی دیگر جابجا می‌شود، می‌تواند در چرخه انتقال ویروس کرونا موثر باشد. در این میان اسکناس‌ها به عنوان عامل انتقال بیش از ۳۰۰۰ نوع ویروس، یکی از خطرناک‌ترین اشیاء...

الوپیک در پویش «با تو سفره‌ای رنگی می‌شود»

  “موسسه مردم نهاد «یکی هستیم» این روزها مشغول اجرای پویش بزرگی با نام «با تو سفره‌ای رنگ می‌گیرد» است” حمایت از کودکان کار با پویش «به یادت هستم» الوپیک در پویش قبلی این موسسه مردم نهاد با عنوان «به...