در رویداد (Iran Mobile Sumit) چه خبر بود؟

رویداد ایران موبایل سامیت تنها رویداد اختصاصی در زمینه اپلیکیشن‌ها و بازی‎های موبایلی در ایران است که طی دو روز با ظرفیت ۸۰۰ نفر در کتابخانه ملی ایران برگزار شد. با الوپیک همراه باشید تا به طور خلاصه با هم ببنیم در این رویداد چه گذشت.

حضور الوپیک در رویداد ایران موبایل سامیت

بخش اپلیکیشن‏‎های موبایل در رویداد ایران موبایل سامیت شامل سخنرانی و پنل‎های مختلف با موضوعات زیر بود:

  • سرمایه‎گذاری در حوزه موبایل
  • بازاریابی و رشد اپلیکیشن‎های موبایل
  • اپلیکیشن‎های پرداخت و…

الوپیک نیز به عنوان یکی از سوپر اَپ‌های ایرانی در پنل سوپر‌اَپ ها حضور داشت. در این پنل که با مدیریت آرش برهمند برگزار شد مدیر عامل الوپیک جناب آقای مهدی نایبی، مدیر عامل اسنپ و همینطور مدیر عامل روبیکا شرکت داشته و در ارتباط با رشد و گسترش سوپراَپ‌های ایرانی صحبت کردند. آقای نایبی ضمن ارائه توضیحاتی درباره فضای سوپراَپ‌ها در ایران، به ایجاد اشتغال توسط الوپیک اشاره کردند و گفتند: یکی از مهم‌ترین عواملی که الوپیک را به سوپراَپ شدن هدایت کرد، ایجاد فرصت برای فعالیت بیشتر سفیران الوپیک بوده است.

الوپیک

این رویداد با رائه پنل‌های مختلف مانند پنل فرصت‎ها و چالش‎های کسب‎وکارهای دیجیتال در حوزه موبایل ادامه یافت و در تاریخ ۳۱ خرداد به پایان رسید.

دیدگاه ها

avatar

سهمیه سوخت ویژه وانت‌بارهای الوپیک

حتما درباره کاهش سهمیه بنزین وانت‌بارها اخباری به گوشتان رسیده است. بعد از اینکه در آبان ماه سال ۹۸ ناغافل بنزین سهمیه‌بندی شد، وزارت نفت سهمیه‌ ویژه‌ای برای ناوگان وسایل نقلیه باری و مسافربری در نظر گرفت. ناوگان وانت‌بارها از...

الوپیک در پویش «با تو سفره‌ای رنگی می‌شود»

  “موسسه مردم نهاد «یکی هستیم» این روزها مشغول اجرای پویش بزرگی با نام «با تو سفره‌ای رنگ می‌گیرد» است” حمایت از کودکان کار با پویش «به یادت هستم» الوپیک در پویش قبلی این موسسه مردم نهاد با عنوان «به...